UpdraftPlus - en to sr_RS translation catalogue (14 entries)

en: login
sr_RS: Пријава

en: Description
sr_RS: Opsi

en: Details
sr_RS: Detailji

en: Your settings have been saved.
sr_RS: Vaše postavke su sačuvane.

en: stop
sr_RS: зауставити

en: Saving...
sr_RS: Čuvanje...

en: Dismiss
sr_RS: Odbaciti

en: settings
sr_RS: podešavanja

en: Not installed
sr_RS: Nije instaliran

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Warning:
sr_RS: Упозорење:

en: Save Changes
sr_RS: Сачувајте промене

en: Version
sr_RS: Верзија

en: Settings
sr_RS: Подешавања
