Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (2765 entries)

en:  ago
nl: geleden

en: "%s" Shipping Class Cost
nl: "%s" Verzendklasse Kosten

en: "%s" Tax Rates
nl: "%s" belastingtarieven

en: "%s" separate terms
nl: "%s" aparte termen

en: "From" Address
nl: "Van" adres

en: "From" Name
nl: “Van” naam

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
nl: #%s &ndash; Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het niet bestaat op de server.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
nl: #%s &ndash; Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het geen geschikt bestandstype is. Types die zijn toegestaan, zijn: %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
nl: #%s &ndash; Variatie SKU moet uniek zijn.

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
nl: %1$d&ndash;%2$d van %3$d resultaten

en: %d Transients Rows Cleared
nl: %d Transients Rijen Gewist

en: %d coupons used in total
nl: %d kortingsbonnen in totaal gebruikt

en: %d item | %d items
nl[0]: %d artikel
nl[1]: %d artikelen

en: %d note | %d notes
nl[0]: %d notitie
nl[1]: %d-notities

en: %qty% variation
nl: %qty% variatie

en: %qty% variations
nl: %qty% variaties

en: %s - API %s (created on %s at %s).
nl: %s - API %s (aangemaakt op %s om %s).

en: %s - Order #%s
nl: %s - Bestelling #%s

en: %s - Pre-order for "%s"
nl: %s - Vooruitbestelling voor "%s"

en: %s - Subscription for "%s"
nl: %s - Inschrijving voor "%s"

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: %s
nl: %s - Wij raden minimaal PHP versie 5.4 aan. Zie: %s

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %s
nl: %s - Wij raden aan het geheugen op ten minste 64MB te zetten. Zie: %s

[ctx: %s = amount of the refunds, %d = number of refunded orders.]
en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
nl[0]: %s terugbetaald %d bestelling
nl[1]: %s terugbetaald %d bestellingen

en: %s Actions
nl: %s-acties

en: %s Data
nl: %s Gegevens

en: %s Items
nl: %s-artikelen

en: %s Notes
nl: %s-notities

en: %s Rates
nl: %s tarieven

en: %s average gross daily sales
nl: %s gemiddelde bruto dagelijkse verkoop

en: %s average gross monthly sales
nl: %s gemiddelde bruto maandelijkse verkoop

en: %s average net daily sales
nl: %s gemiddelde netto dagelijkse verkoop

en: %s average net monthly sales
nl: %s gemiddelde netto maandelijkse verkoop

en: %s charged for shipping
nl: %s berekend voor verzending

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
nl[0]: %s kortingsbon verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %s kortingsbonnen verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s kortingsbon niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl[1]: %s kortingsbonnen niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
nl[0]: %s kortingsbon permanent verwijderd.
nl[1]: %s kortingsbonnen permanent verwijderd.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
nl[0]: %s kortingsbon teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl[1]: %s kortingsbonnen teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
nl[0]: %s kortingsbon bijgewerkt.
nl[1]: %s kortingsbonnen bijgewerkt.

en: %s customer review | %s customer reviews
nl[0]: %s klant recensie
nl[1]: %s klant recensies

en: %s discounts in total
nl: %s kortingen in totaal

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nl[0]: %s download resterend
nl[1]: %s downloads resterend

en: %s email notification manually sent.
nl: %s e-mailmelding handmatig verzonden.

en: %s for %s item | %s for %s items
nl[0]: %s voor %s artikel
nl[1]: %s voor %s artikelen

en: %s gross sales in this period
nl: %s bruto verkoop in deze periode

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nl[0]: %s is toegevoegd aan uw winkelmand.
nl[1]: %s zijn toegevoegd aan uw winkelmand.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nl: %s is uit uw winkelmand verwijderd, omdat het niet langer beschikbaar is. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: %s in stock
nl: %s op voorraad

en: %s is a required field | %s are required fields
nl[0]: %s is een verplicht veld
nl[1]: %s zijn verplichte velden

en: %s is available
nl: %s is beschikbaar

en: %s is low in stock.
nl: %s is laag in voorraad.

en: %s is out of stock.
nl: %s is niet op voorraad.

en: %s item | %s items
nl[0]: %s artikel
nl[1]: %s artikelen

en: %s items purchased
nl: %s artikelen gekocht

en: %s net sales in this period
nl: %s netto verkoop in deze periode

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
nl[0]: %s bestelling verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %s bestellingen verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s bestelling niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl[1]: %s bestellingen niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
nl[0]: %s bestelling permanent verwijderd.
nl[1]: %s bestellingen permanent verwijderd.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
nl[0]: %s bestelling teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl[1]: %s bestellingen teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: %s order updated. | %s orders updated.
nl[0]: %s bestelling bijgewerkt.
nl[1]: %s bestellingen bijgewerkt.

en: %s orders placed
nl: %s bestellingen geplaatst

en: %s parameter is missing
nl: parameter %s ontbreekt

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
nl[0]: %s eerdere bestelling gelinkt
nl[1]: %s eerdere bestellingen gelinkt

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
nl[0]: %s product verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %s producten verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s product niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl[1]: %s producten niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
nl[0]: %s product permanent verwijderd.
nl[1]: %s producten permanent verwijderd.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
nl[0]: %s product teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl[1]: %s producten teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: %s product updated. | %s products updated.
nl[0]: %s product bijgewerkt.
nl[1]: %s producten bijgewerkt.

en: %s purchases for the selected items
nl: %s aankopen voor de geselecteerde artikelen

en: %s removed.
nl: %s verwijderd.

en: %s removed. %sUndo?%s
nl: %s verwijderd. %sOngedaan maken?%s

en: %s review for %s | %s reviews for %s
nl[0]: %s recensie voor %s
nl[1]: %s recensies voor %s

en: %s sales for the selected items
nl: %s verkoop voor de geselecteerde artikelen

en: %s sales in %s
nl: %s verkoop in %s

en: %s signups in this period
nl: %s inschrijvingen deze periode

en: %s top seller this month (sold %d)
nl: %s meest verkocht deze maand (%d verkocht)

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
nl: %s stuks van %s zijn als nabestelling geplaatst in bestelling #%s.

[ctx: %s will be a number eventually, but must be a string for now.]
en: %s items
nl: %s artikelen

en: %s worth of coupons used
nl: Ter waarde van %s aan kortingsbonnen gebruikt

en: %s would like to connect to your store
nl: %s will graag verbinding maken met uw winkel

en: &#197;land Islands
nl: &Aring;landseilanden

en: &larr; Choose a category to view stats
nl: &larr; Kies een categorie om de statistieken te bekijken

en: &larr; Choose a product to view stats
nl: &larr; Kies een product om de statistieken te bekijken

en: &lsaquo; Previous
nl: &lsaquo; Vorige

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nl: &nbsp;&ndash; Pagina %s

en: (Copy)
nl: (Kopie)

en: (Includes %s)
nl: (Inclusief %s)

en: (Order #%s)
nl: (Bestelling #%s)

en: (can be backordered)
nl: (kan nabesteld worden)

en: (ex. VAT)
nl: (excl. BTW)

en: (ex. tax)
nl: (excl. belasting)

en: (incl. VAT)
nl: (incl. BTW)

en: (incl. tax)
nl: (incl. belasting)

en: (includes %s)
nl: (inclusief %s)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: + Add Account
nl: + Account toevoegen

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
nl[0]: 1 webhook verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %d webhooks verplaatst naar de Prullenbak.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
nl[0]: 1 webhook permanent verwijderd.
nl[1]: %d webhooks permanent verwijderd.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
nl[0]: 1 webhook teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl[1]: %d webhooks teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
nl: <code>%s</code> versie <strong style="color:red">%s</strong> is verlopen. De core versie is %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
nl: <strong class="red">Let op:</strong> Deze optie verwijdert ALLE belastingtarieven. Gebruik deze functie zorgvuldig.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
nl: <strong class="red">Let op:</strong>Deze functie installeert alle ontbrekende WooCommerce pagina's. Pagina's die al gedefinieerd en geïnstalleerd zijn, worden niet vervangen.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
nl: <strong class="red">Pas op:</strong> Deze functie verwijdert alle gegevens over gebruikerssessies uit de database, inclusief alle huidige actieve winkelmanden.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
nl[0]: <strong>%s bestelling</strong> wacht op afhandeling
nl[1]: <strong>%s bestellingen</strong> wachten op afhandeling

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
nl[0]: <strong>%s bestelling</strong> in de wacht
nl[1]: <strong>%s bestellingen</strong> in de wacht

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
nl[0]: <strong>%s product</strong> weinig op voorraad
nl[1]: <strong>%s producten</strong> weinig op voorraad

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
nl[0]: <strong>%s product</strong> niet op voorraad
nl[1]: <strong>%s producten</strong> uitverkocht

en: <strong>%s</strong> sales this month
nl: <strong>%s</strong> verkoop deze maand

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
nl: <strong>Lokale</strong> verzendkosten:

en: <strong>International</strong> shipping costs:
nl: <strong>Internationale</strong> verzendkosten:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
nl: <strong>Welkom bij WooCommerce</strong> &#8211; U bent bijna klaar om te starten met de verkoop :)

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
nl: <strong>WooCommerce Data Update Vereist</strong> &#8211; We moeten eerst uw installatie bijwerken naar de laatste versie

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
nl: <strong>Uw thema (%s) bevat verouderde kopieën van een aantal WooCommerce template-bestanden.</strong> Deze bestanden hebben misschien een update nodig om er voor te zorgen dat ze compatibel zijn met de huidige versie van WooCommerce. U kunt zien om welke bestanden het gaat op de %ssysteemstatuspagina%s. Als u er niet zeker over bent, neem dan contact op met de maker van het thema.

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
nl: <strong>Uw thema biedt geen ondersteuning voor WooCommerce</strong> &#8211; Lees onze %sintegratiegids%s of maak gebruik van ons %sStorefront%s thema. Dit thema is helemaal gratis en is speciaal ontworpen voor gebruik met WooCommerce.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nl: Een 2 tekens landcode, bijvoorbeeld US. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nl: Een 2 tekens staatcode, bijvoorbeeld AL. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A Search box for products only.
nl: Een Zoekveld uitsluitend voor producten.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
nl: Een lijst van indelingstermen die gebruikt kunnen worden voor bestelling- en productstatussen.

en: A list or dropdown of product categories.
nl: Een lijst of dropdown van productcategorieën.

en: A minimum order amount (defined below)
nl: Een minimum bestelbedrag (hieronder gedefinieerd)

en: A minimum order amount AND a coupon
nl: Een minimum bestelbedrag EN een kortingsbon

en: A minimum order amount OR a coupon
nl: Een minimum bestelbedrag OF een kortingsbon

en: A note has been added to your order
nl: Een notitie is toegevoegd aan uw bestelling

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
nl: Een producteigenschap-term met het opgegeven ID kon niet worden gevonden

en: A product attribute with the provided ID could not be found
nl: Een productattribuut met het opgegeven nummer kon niet worden gevonden

en: A product category with the provided ID could not be found
nl: Een productcategorie met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
nl: Een product moet in deze categorie zitten om de kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor "Productkorting" koos zijn het de producten in deze categorie die de korting toegewezen krijgen.

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
nl: Een product-verzendklasse met het opgegeven ID kon niet worden gevonden

en: A product tag with the provided ID could not be found
nl: Een product tag met het opgegeven ID kon niet worden gevonden

en: A tax rate with the provided ID could not be found
nl: Een belastingtarief met het opgegeven ID kon niet worden gevonden

en: A total of %s per order and/or %s per item
nl: Een totaal van %s per bestelling en/of %s per artikel

en: A user could not be found with this email address.
nl: Geen gebruiker gevonden met dit e-mailadres.

en: A valid free shipping coupon
nl: Een geldige kortingsbon voor gratis verzending

en: AND
nl: EN

en: API Credentials
nl: API Referenties

en: API Docs
nl: API Documentatie

en: API Enabled
nl: API Geactiveerd

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
nl: API Key succesvol gegenereerd. Zorg ervoor dat u uw nieuwe API keys gekopieerd hebt. U krijgt ze hierna niet meer te zien!

en: API Key revoked successfully.
nl: API Key succesvol teruggetrokken.

en: API Key updated successfully.
nl: API Key succesvol bijgewerkt.

en: API Password
nl: API Wachtwoord

en: API Signature
nl: API Handtekening

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: API Version
nl: API Versie

en: API disabled!
nl: API uitgeschakeld!

en: API user is invalid
nl: API gebruiker is ongeldig

en: ASC
nl: Oplopend

en: About WooCommerce
nl: Over WooCommerce

en: Accept COD if the order is virtual
nl: Accepteer rembours als de bestelling virtueel is

en: Accept for virtual orders
nl: Accepteer voor virtuele bestellingen

en: Access Denied
nl: Toegang Geweigerd

en: Access Expires
nl: Toegang Verlopen

en: Access Restriction
nl: Toegangsrestricties

en: Account Creation
nl: Account aanmaken

en: Account Details
nl: Accountgegevens

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Account Number
nl: Accountnummer

en: Account Pages
nl: Accountpagina's

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Account details changed successfully.
nl: Accountgegevens succesvol aangepast.

en: Account password
nl: Accountwachtwoord

en: Account username
nl: Account gebruikersnaam

en: Action
nl: Actie

en: Action Event
nl: Actie Event

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl: Actie mislukt. Ververs de pagina en probeer opnieuw.

en: Actions
nl: Acties

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
nl: Geactiveerd <span class="count">(%s)</span>

en: Active
nl: Actief

en: Active Filters
nl: Actieve filters

en: Active Plugins
nl: Actieve plug-ins

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Attribute
nl: Eigenschap toevoegen

en: Add Coupon
nl: Kortingsbon toevoegen

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Add Images to Product Gallery
nl: Afbeeldingen toevoegen aan de productgalerij

en: Add Key
nl: Key toevoegen

en: Add New %s
nl: Nieuw(e) %s toevoegen

en: Add New Attribute
nl: Nieuwe eigenschap toevoegen

en: Add New Coupon
nl: Nieuwe kortingsbon toevoegen

en: Add New Order
nl: Nieuwe Bestelling toevoegen

en: Add New Product
nl: Nieuw Product toevoegen

en: Add New Product Category
nl: Nieuwe productcategorie toevoegen

en: Add New Product Tag
nl: Nieuwe product tag toevoegen

en: Add New Shipping Class
nl: Nieuwe Verzendklasse toevoegen

en: Add New Webhook
nl: Nieuwe Webhook toevoegen

en: Add Order
nl: Bestelling toevoegen

en: Add Payment Method
nl: Betaalmethode toevoegen

en: Add Product
nl: Product toevoegen

en: Add Tax
nl: Belastingen toevoegen

en: Add Webhook
nl: Webhook toevoegen

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nl: Voeg een notitie toe ter referentie of voeg een klantnotitie toe (de gebruiker krijgt een melding).

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
nl: Voeg hier een korte samenvatting toe van uw product. Dit wordt getoond op de productpagina onder de productnaam.

en: Add a review
nl: Een recensie toevoegen

en: Add fee
nl: Kosten toevoegen

en: Add line item(s)
nl: Bestelregel(s) toevoegen

en: Add new
nl: Nieuw item toevoegen

en: Add note
nl: Notitie toevoegen

en: Add or remove Product Tags
nl: Producttags toevoegen of verwijderen

en: Add product gallery images
nl: Productafbeeldingen toevoegen

en: Add product(s)
nl: Product(en) toevoegen

en: Add products
nl: Producten toevoegen

en: Add shipping cost
nl: Voeg verzendkosten toe

en: Add tax
nl: Belastingen toevoegen

en: Add to Menu
nl: Aan Menu toevoegen

en: Add to cart
nl: In winkelmand

en: Add to cart behaviour
nl: 'Voeg toe aan winkelmand'-functionaliteit

en: Add to gallery
nl: Aan galerij toevoegen

en: Add variation
nl: Variatie toevoegen

en: Add&nbsp;meta
nl: Meta toevoegen

en: Additional Information
nl: Extra informatie

en: Additional Rates
nl: Extra tarieven

en: Additional Tax Classes
nl: Aanvullende belastingklassen

en: Address
nl: Adres

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address Override
nl: Adres Overschrijven

en: Address changed successfully.
nl: Adres succesvol gewijzigd.

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nl: Kortingsbonnen

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nl: Bestellingen

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nl: Producten

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
nl: Verzendklassen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
nl: Na het %slezen van de documentatie%s kan u voor verdere ondersteuning gebruik maken van ons %scommunity forum%s op WordPress.org en informatie delen met andere gebruikers. Als u echter een WooThemes klant bent of als u hulp nodig hebt bij premium WooCommerce add-ons, kan u gebruik maken van %sonze helpdesk%s.

en: After pre-tax discounts.
nl: Nadat kortingen vóór belastingheffing toegepast worden

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: All
nl: Alle

en: All %s
nl: Alle %s

en: All Product Categories
nl: Alle productcategorieën

en: All Product Tags
nl: Alle producttags

en: All Products
nl: Alle producten

en: All Shipping Classes
nl: Alle Verzendklassen

en: All allowed countries
nl: Alle toegestane landen

en: All coupons
nl: Alle kortingsbonnen

en: All done!
nl: Klaar!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
nl: Alle ontbrekende WooCommerce pagina's zijn succesvol geïnstalleerd.

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow Backorders?
nl: Backorders toestaan?

en: Allow free shipping
nl: Sta gratis verzending toe

en: Allow, but notify customer
nl: Toestaan, maar klant informeren

en: Allowed ZIP/Post Codes
nl: Toegestane postcodes

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
nl: Cheque betalingen toestaan. Waarom zou u cheque betalingen aannemen in deze tijd? Waarschijnlijk wilt u dit helemaal niet, maar hiermee kan u testbetalingen verrichten voor het testen van bijvoorbeeld bestel-e-mails en de 'succes'-pagina.

en: Allows customers to checkout without creating an account.
nl: Laat klanten afrekenen zonder een account aan te maken

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
nl: Maakt betalingen via bankoverschrijving mogelijk.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
nl: Toon altijd de voorraad - bv.  "12 in voorraad"

en: American Samoa
nl: Amerikaans-Samoa

en: Amount already refunded
nl: Bedrag al terugbetaald

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nl: Er is al een account geregistreerd met deze gebruikersnaam. Kies een andere.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
nl: Er is al een account geregistreerd met dit e-mailadres. Log alstublieft in.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nl: Een e-commerce toolkit waarmee u alles kunt verkopen. Prachtig.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
nl: Een fout heeft zich voorgedaan bij de aanvraag en het was onmogelijk om de consumentengegevens te versturen

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de terugbetaling door middel van de API van de betaalgateway

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
nl: Een artikel dat niet langer beschikbaar is, is verwijderd uit uw winkelmand.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
nl: Er is een bestelling voor u aangemaakt op %s. Om te betalen voor deze bestelling kunt u gebruik maken van de volgende link: %s

en: An order note with the provided ID could not be found
nl: Een bestelnotitie met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: An order refund with the provided ID could not be found
nl: Een terugbetaling met het opgegeven nummer is niet gevonden

en: Andaman and Nicobar Islands
nl: Andamanen en Nicobaren

en: Anti-spam field was filled in.
nl: Anti-spamveld is ingevuld.

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Any
nl: Alle

en: Any %s
nl: Elke %s

en: Any category
nl: Elke categorie

en: Application Authentication Request
nl: Applicatie Authenticatie Aanvraag

en: Application/Software
nl: Applicatie/Software

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply Coupon
nl: Kortingsbon toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Ardabil (اردبیل)
nl: Ardebil (اردبیل)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u alle variaties wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nl: Weet u zeker dat u deze eigenschap wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this template file?
nl: Weet u zeker dat u dit template-bestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
nl: Weet u zeker dat u alle variaties wilt koppelen? Dit maakt een nieuwe variatie aan voor elke mogelijke combinatie van eigenschappen (max. 50 per keer).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde artikelen wilt verwijderen? Als u al eerder de voorraad van dit artikel hebt verlaagd of als deze bestelling is geplaatst door een klant, dient u handmatig de voorraad van dit artikel te herstellen.

en: Are you sure you want to remove this variation?
nl: Weet u zeker dat u deze variatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nl: Weet u zeker dat u de toegang tot deze download wilt intrekken?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze terugbetaling wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze belastingkolom wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze terugbetaling wilt verwerken? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso

en: Armenia
nl: Armenië

en: As a single total
nl: Als één totaal

en: Attribute
nl: Eigenschap

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
nl: Attribuuttermen kunnen toegewezen worden aan producten en variaties.<br/><br/><b>Let op</b>: Als u een term verwijderd, wordt deze verwijderd van alle producten en variaties waaraan deze toegewezen was. Opnieuw aanmaken van de term herstelt niet automatisch de connectie met alle producten.

en: Attribute updated successfully
nl: Eigenschap succesvol bijgewerkt

en: Attributes
nl: Eigenschappen

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
nl: Met eigenschappen kan u extra productgegevens definiëren, zoals maat of kleur. U kan deze eigenschappen gebruiken in de kantlijn van de winkel met de widgets voor "gelaagde navigatie". Let op: de naam van een eigenschap kan achteraf niet meer veranderd worden.

en: Australia
nl: Australië

en: Australian Dollars
nl: Australische Dollar

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Author URL
nl: URL van de auteur

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Authorize
nl: Authoriseren

en: Automatically generate customer password
nl: Automatisch een klantwachtwoord genereren

en: Automatically generate username from customer email
nl: Automatisch een gebruikersnaam uit klant-e-mail genereren

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Available Downloads
nl: Beschikbare Downloads

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
nl: Beschikbare methoden worden standaard in deze volgorde gekozen. Als meerdere methoden dezelfde prioriteit hebben, worden ze gesorteerd op kosten.

en: Available on backorder
nl: Beschikbaar via nabestelling

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Average Rating
nl: Gemiddelde beoordeling

en: Average gross sales amount
nl: Gemiddeld bruto verkoopbedrag

en: Average net sales amount
nl: Gemiddeld netto verkoopbedrag

en: Awaiting BACS payment
nl: Wachten op bankoverschrijving

en: Awaiting cheque payment
nl: In afwachting van cheque betaling

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: BACS
nl: Directe bankoverschrijving

en: Background Colour
nl: Achtergrondkleur

en: Backordered
nl: Nabesteld

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bangladeshi Taka
nl: Bengalese Taka

en: Bank Code
nl: Bankcode

en: Bank Name
nl: Banknaam

en: Bank Transfer (BACS)
nl: Bankoverschrijving (BACS)

en: Bank Transit Number
nl: Bankoverschrijfnummer

en: Banten
nl: Bantam

en: Base Colour
nl: Basiskleur

en: Base Location
nl: Winkellocatie

en: Basic Shipping Setup
nl: Standaard Verzending Setup

en: Basic Tax Setup
nl: Standaard Belastingen Setup

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nl: Plaats als eerste een recensie van &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
nl: Voordat u om ondersteuning vraagt, raden we u aan de systeemstatuspagina te checken om mogelijke problemen met uw configuratie te identificeren.

en: Before pre-tax discounts.
nl: Voordat kortingen vóór belastingheffing toegepast worden

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
nl: Voordat u een variatie kunt toevoegen, moet u eerst een aantal variatie-eigenschappen toevoegen bij de tab <strong>Eigenschappen</strong>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl: Voordat u een importbestand kunt uploaden, moet u de volgende fouten corrigeren:

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Billing
nl: Facturatie

en: Billing &amp; Shipping
nl: Facturering en verzending

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing Details
nl: Factuurgegevens

en: Billing Email
nl: Factuur e-mailadres

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Body Background Colour
nl: Body achtergrondkleur

en: Body Text Colour
nl: Body tekstkleur

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Both
nl: Beide

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Branch Sort
nl: Branch Soort

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse Real

en: British Columbia
nl: Brits-Columbia

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Browse all extensions
nl: Bekijk alle extensies

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian Lev
nl: Bulgaarse Lev

en: Burundi
nl: Boeroendi

en: Button text
nl: Knop tekst

en: Buy Now
nl: Koop nu

en: Buy product
nl: Product kopen

en: Calculate Shipping
nl: Bereken Verzendkosten

en: Calculate Tax Based On:
nl: Bereken belasting gebaseerd op:

en: Calculate Taxes
nl: Belastingen berekenen

en: Calculate Total
nl: Bereken Totaal

en: Calculate coupon discounts sequentially
nl: Kortingsbonnen opvolgend toepassen

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
nl: Bereken belasting per regel? De berekening is afhankelijk van het belastingtarief in het land van herkomst van de klant. Indien geen land is opgegeven, wordt het belastingtarief gebruikt van het land waar de winkel gevestigd is.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
nl: Bereken de totalen gebaseerd op bestelde artikelen, kortingen en verzendkosten?

en: Calculation Type
nl: Berekeningstype

en: California
nl: Californië

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Canadian Dollars
nl: Canadese Dollar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel order &amp; restore cart
nl: Bestelling annuleren &amp; winkelmand herstellen

en: Cancel schedule
nl: Annuleer planning

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
nl: Geannuleerde bestelling

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nl: E-mails voor geannuleerde orders worden verzonden naar de gekozen ontvanger(s) wanneer bestellingen geannuleerd worden (als ze daarvoor 'in de wacht' of 'in behandeling' stonden).

en: Cannot create coupon, try again
nl: Kan kortingsbon niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create fee, try again
nl: Kan kosten niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create line item, try again
nl: Kan bestelregel niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create order note, please try again
nl: Kan bestelnotitie niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create order refund, please try again
nl: Kan geen terugbetaling aanmaken voor deze order, probeer het nog eens

en: Cannot create order: %s
nl: Kan bestelling niet aanmaken: %s

en: Cannot create shipping method, try again
nl: Kan verzendmethode niet aanmaken, probeer het nog eens

en: Cannot create webhook: %s
nl: Kan webhook niet aanmaken: %s

en: Cannot update coupon, try again
nl: Kan kortingsbon niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update fee, try again
nl: Kan kosten niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update line item, try again
nl: Kan bestelregel niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Cannot update shipping method, try again
nl: Kan verzendmethode niet bijwerken, probeer het nog eens

en: Canton
nl: Kanton

en: Capabilities
nl: Rechten

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Capture
nl: Opslaan

en: Card Code
nl: Kaartcode

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Cart
nl: Winkelmand

en: Cart % Discount
nl: Winkelmandkorting in procenten

en: Cart Discount
nl: Winkelmandkorting

en: Cart Page
nl: Winkelmandpagina

en: Cart Totals
nl: Winkelmand-totalen

en: Cart updated.
nl: Winkelmand bijgewerkt.

en: Cash on Delivery
nl: Rembours

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Catalog &amp; search
nl: Catalogus &amp; zoeken

en: Catalog Images
nl: Catalogusafbeeldingen

en: Catalog visibility:
nl: Productzichtbaarheid:

en: Catalog/search
nl: Catalogus/zoeken

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category Order
nl: Categorie volgorde

en: Category: | Categories:
nl[0]: Categorie:
nl[1]: Categorieën:

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nl: Chahar Mahaal en Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change to:
nl: Wijzig naar:

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Wat ben jij aan het proberen?

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
nl: Vink 'Virtueel' aan als dit een niet-fysiek artikel is, zoals een dienst, die geen verzending nodig heeft.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nl: Vink aan als deze kortingsbon niet in combinatie met andere kortingsbonnen gebruikt kan worden

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
nl: Aanvinken als de kortingsbon recht op gratis verzending geeft. De <a href="%s">gratis verzendmethode</a> moet geactiveerd zijn en ingesteld op vereist "een geldige kortingsbon voor gratis verzending" (zie de "Gratis Verzending Vereist" instelling).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
nl: Aanvinken als de kortingsbon niet toegepast moet worden bij afgeprijsde artikelen. Per-artikel kortingsbonnen werken alleen als het artikel niet afgeprijsd is. Per-winkelmand kortingsbonnen werken alleen als er zich geen afgeprijsde artikelen in de winkelmand bevinden.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer uw e-mail voor de bevestigingslink.

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout Endpoints
nl: Endpoints voor Afrekenen

en: Checkout Options
nl: Opties voor Afrekenen

en: Checkout Page
nl: Afrekenpagina

en: Checkout Pages
nl: Afrekenpagina's

en: Checkout Process
nl: Afrekenproces

en: Checkout Settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Cheque Payment
nl: Cheque betaling

en: Cheque Payments
nl: Cheque betalingen

en: Child Theme
nl: Child Thema

en: Chile
nl: Chili

en: Chilean Peso
nl: Chileense Peso

en: Choose Product Type
nl: Producttype kiezen

en: Choose a country&hellip;
nl: Kies een land &hellip;

en: Choose a currency&hellip;
nl: Kies valuta&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
nl: Kies het downloadtype - dit bestuurt het <a href="%s">schema</a>.

en: Choose a file from your computer:
nl: Kies een bestand van uw computer:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nl: Kies een prioriteit voor dit belastingtarief. Er zal slechts 1 overeenkomend tarief per prioriteit gebruikt worden. Om meerdere belastingtarieven voor 1 gebied te definiëren, geeft u verschillende prioriteiten op per tarief.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
nl: Kies een belastingklasse voor dit product. Belastingsklasse's worden gebruikt om verschillende btw tarieven toe te kennen aan specifieke type producten.

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
nl: Kies een type voor dit product. 'Simpel' is geschikt voor de meeste producten en diensten (we raden u aan om voorlopig een simpel product in te stellen).

en: Choose an image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose an option
nl: Kies een optie

en: Choose countries&hellip;
nl: Kies landen &hellip;

en: Choose coupons&hellip;
nl: Kies kortingsbonnen&hellip;

en: Choose file
nl: Bestand kiezen

en: Choose from the most used Product tags
nl: Kies uit de meest gebruikte producttags

en: Choose where this product should be displayed in your catalog. The product will always be accessible directly.
nl: Kies waar dit product in uw catalogus moet worden getoond. Het product is altijd direct toegankelijk.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nl: Geef aan of dit een samengesteld tarief is. Samengestelde belastingtarieven worden toegepast bovenop andere belastingtarieven.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nl: Bepaal of dit belastingtarief ook toegepast wordt op verzendkosten.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
nl: Kies of u het bedrag meteen wilt innen of enkel vast wilt laten zetten.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
nl: Kies naar welke landen u wilt verzenden of kies verzend naar alle <a href="%s">locaties waaraan u verkoopt</a>.

en: Choose which format of email to send.
nl: Kies de te versturen e-mailindeling.

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nl: Steden voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle steden.

en: City
nl: Plaats

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Clear all sessions
nl: Alle sessies wissen

en: Clear expired transients
nl: Verlopen transients wissen

en: Clear transients
nl: Transients wissen

en: Click here to enter your code
nl: Klik hier om uw code in te vullen

en: Click here to login
nl: Klik hier om in te loggen

en: Click here to reset your password
nl: Klik hier om uw wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Click to toggle
nl: Klik om te schakelen

en: Close
nl: Sluiten

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Colombian Peso
nl: Colombiaanse Peso

en: Comoros
nl: Comoren

en: Company
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Complete
nl: Afgerond

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
nl: Bestelling afgerond

en: Compound
nl: Samengesteld

en: Configure
nl: Instellen

en: Configure terms
nl: Voorwaarden instellen

en: Confirm New Password
nl: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Congo (Brazzaville)
nl: Congo-Brazzaville

en: Congo (Kinshasa)
nl: Congo-Kinshasa

en: Consumer Key Ending In
nl: Consumer Key Eindigt In

en: Consumer Key is invalid
nl: Consumer Key is ongeldig

en: Consumer Key is missing
nl: Consumer Key ontbreekt

en: Consumer Secret is invalid
nl: Consumer Secret is ongeldig

en: Consumer Secret is missing
nl: Consumer Secret ontbreekt

en: Consumption tax
nl: Belasting (bv btw)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Type
nl: Content-type

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue Shopping
nl: Verder winkelen

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nl: Bepaalt of een product wel of niet wordt getoond als "op voorraad" of "uitverkocht" op de front-end.

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl: Factuurgegevens naar de verzendgegevens kopiëren? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Copy file to theme
nl: Bestand naar thema kopiëren

en: Copy for Support
nl: Kopieer voor Support

en: Copy from billing
nl: Kopiëren van facturering

en: Copy to a new draft
nl: Kopiëren naar een nieuw concept

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
nl: Kopiëren naar het klembord mislukt. Druk op Ctrl/Cmd+C om te kopiëren.

en: Cost
nl: Kosten

en: Cost: %s
nl: Kosten: %s

en: Could not delete the attribute
nl: Verwijderen van attribuut mislukt

en: Could not delete the category
nl: Kon de categorie niet verwijderen

en: Could not delete the shipping class
nl: Kon de verzendklasse niet verwijderen

en: Could not delete the tag
nl: Kon de tag niet verwijderen

en: Could not delete the tax class
nl: Kon de belastingklasse niet verwijderen

en: Could not delete the tax rate
nl: Kon het belastingtarief niet verwijderen

en: Could not edit the attribute
nl: Bewerken van attribuut mislukt

en: Could not edit the category
nl: Kon de categorie niet bewerken

en: Could not edit the shipping class
nl: Kon de verzendklasse niet bewerken

en: Could not edit the tag
nl: Kon de tag niet bewerken

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nl: Kon geen toegang verlenen - de gebruiker heeft misschien al rechten voor dit bestand of facturatie e-mailadres is niet ingesteld. Zorg ervoor dat de facturatie e-mailadres is ingesteld en de bestelling is opgeslagen.

en: Could not write to template file.
nl: Schrijven naar template-bestand mislukt.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
nl: We kunnen u niet registreren&hellip; neem contact met ons op als de problemen blijven aanhouden.

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
nl: PHP versie kon niet bepaald worden, omdat phpversion() niet bestaat.

en: Country
nl: Land

en: Country Code
nl: Landcode

en: Country&nbsp;Code
nl: Landcode

en: Coupon
nl: Kortingsbon

en: Coupon "%s" does not exist!
nl: Kortingsbon "%s" bestaat niet!

en: Coupon Created
nl: Kortingsbon aangemaakt

en: Coupon Data
nl: Kortingsbongegevens

en: Coupon Deleted
nl: Kortingsbon verwijderd

en: Coupon Updated
nl: Kortingsbon bijgewerkt

en: Coupon amount
nl: Waarde van kortingsbon

en: Coupon code
nl: Kortingsboncode

en: Coupon code already applied!
nl: Kortingsboncode is al gebruikt.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nl: Kortingsboncode bestaat al - klanten zullen de laatste kortingsbon gebruiken met deze code.

en: Coupon code applied successfully.
nl: Kortingsboncode succesvol toegepast.

en: Coupon code is required
nl: Kortingsboncode is verplicht

en: Coupon code removed successfully.
nl: Kortingsboncode succesvol verwijderd.

en: Coupon discount total must be a positive amount
nl: De totale korting van de kortingsbon moet een positief bedrag zijn

en: Coupon does not exist!
nl: Kortingsbon bestaat niet!

en: Coupon draft updated.
nl: Kortingsbonconcept bijgewerkt.

en: Coupon expiry date
nl: Vervaldatum kortingsbon

en: Coupon has been removed.
nl: Kortingsbon is verwijderd.

en: Coupon is not valid.
nl: Kortingsbon is ongeldig.

en: Coupon restored to revision from %s
nl: Kortingsbon teruggezet naar revisie van %s

en: Coupon saved.
nl: Kortingsbon opgeslagen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl: Kortingsbon gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
nl: Kortingsbon ingeleverd.

en: Coupon type
nl: Type kortingsbon

en: Coupon updated.
nl: Kortingsbon bijgewerkt.

en: Coupon usage limit has been reached.
nl: De gebruikslimiet van de kortingsbon is bereikt.

en: Coupon(s) Used
nl: Gebruikte Kortingsbon(nen)

en: Coupon:
nl: Kortingsbon:

en: Coupons
nl: Kortingsbonnen

en: Coupons by date
nl: Kortingsbonnen per datum

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nl: Kortingsbonnen kunnen toegepast worden vanaf de winkelmand- en afrekenpagina's.

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
nl: Maak een account aan door de gegevens hieronder in te vullen. Als u een terugkerende klant bent, log dan in aan de bovenzijde van de pagina.

en: Create an account?
nl: Een account aanmaken?

en: Create coupons
nl: Kortingsbonnen aanmaken

en: Create customers
nl: Klanten aanmaken

en: Create orders
nl: Bestellingen aanmaken

en: Create products
nl: Producten aanmaken

en: Create variations from all attributes
nl: Variaties aanmaken van alle attributen

en: Create webhooks
nl: Webhooks aanmaken

en: Create your first product!
nl: Maak uw eerste product aan!

en: Created at
nl: Aangemaakt op

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatia kuna
nl: Kroatische Kuna

en: Cross-Sells
nl: Cross-sells

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nl: Cross-sells zijn producten die u aanbeveelt op basis van het huidige product.

en: Cura&Ccedil;ao
nl: Curaçao

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency Options
nl: Valuta-opties

en: Currency Position
nl: Valutasymbool-positie

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
nl: Huidig wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Custom Base
nl: Custom basis

en: Custom Topic
nl: Custom Onderwerp

en: Custom field deleted.
nl: Custom veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Custom veld bijgewerkt.

en: Custom ordering
nl: Aangepaste volgorde

en: Custom ordering position.
nl: Aangepaste volgorde positie.

en: Custom product attribute
nl: Custom producteigenschap

en: Customer
nl: Klant

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
nl: E-mail 'Nieuw account' wordt verstuurd naar de klant wanneer deze zich aanmeldt via de afreken- of accountpagina.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
nl: E-mail 'Wachtwoord opnieuw instellen' wordt verstuurd wanneer een klant heeft verzocht het wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Customer Billing Address
nl: Klant Factuuradres

en: Customer Created
nl: Klant aangemaakt

en: Customer Deleted
nl: Klant Verwijderd

en: Customer Details
nl: Klantgegevens

en: Customer ID is invalid
nl: Klantnummer is ongeldig

en: Customer IP
nl: Klant IP

en: Customer List
nl: Klantenlijst

en: Customer Message
nl: Klantbericht

en: Customer Orders
nl: Bestellingen van klanten

en: Customer Provided Note
nl: Notitie door Klant aangeleverd

en: Customer Sales
nl: Verkoop aan Klanten

en: Customer Sessions
nl: Klantsessies

en: Customer Shipping Address
nl: Klant Verzendadres

en: Customer Updated
nl: Klant bijgewerkt

en: Customer billing address
nl: Klant factuuradres

en: Customer details
nl: Klantgegevens

en: Customer invoice
nl: Klantfactuur

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
nl: E-mail 'Klantfactuur' kan verstuurd worden om klanten te voorzien van bestelinformatie en betaallinks.

en: Customer not found
nl: Klant niet gevonden

en: Customer note
nl: Klantopmerking

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nl: E-mail 'Klantnotitie' wordt verstuurd naar de klant wanneer u een notitie toevoegt aan een bestelling.

en: Customer payment page
nl: Betaalpagina van de klant

en: Customer shipping address
nl: Klant verzendadres

en: Customer's notes about the order
nl: Notities van de klant over deze bestelling:

en: Customer:
nl: Klant:

en: Customers
nl: Klanten

en: Customers vs. Guests
nl: Klanten vs Gasten

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische Kroon

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: DESC
nl: Aflopend

en: DKI Jakarta
nl: Jakarta

en: Dadar and Nagar Haveli
nl: Dadra en Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
nl: Aceh

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
nl: Jogjakarta

en: Daman and Diu
nl: Daman en Diu

en: Danish Krone
nl: Deense Kroon

en: Date
nl: Datum

en: Date:
nl: Datum:

en: Debug Log
nl: Debug logboek

en: Decimal Separator
nl: Decimaalscheiding

en: Decrease by (fixed amount or %):
nl: Verlagen met (vast bedrag of %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
nl: Reguliere prijs verlagen met (vast bedrag of %):

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
nl: Reguliere prijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
nl: Kortingsprijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Default
nl: Standaard

en: Default Category Display
nl: Standaard categorieweergave

en: Default Customer Address
nl: Standaard klantadres

en: Default Form Values
nl: Standaard Formulierwaarden

en: Default Product Sorting
nl: Standaard productsortering

en: Default Timezone is UTC
nl: Standaard Tijdzone is UTC

en: Default sort order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default sorting
nl: Standaard sortering

en: Default sorting (custom ordering + name)
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl: Standaard tijdzone is %s - dit zou UTC moeten zijn

en: Default to billing address
nl: Standaard naar factuuradres

en: Default to shipping address
nl: Standaard naar verzendadres

en: Defaults to <code>%s</code>
nl: Standaard <code>%s</code>

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
nl: Bepaal de tekst die getoond wordt achter de productprijzen. Kies bijvoorbeeld voor "incl. BTW" om het prijsmodel te verduidelijken. U kan de prijzen ook vervangen voor een van de volgende mogelijkheden: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
nl: Bepaal of het gehele product belast wordt met btw, of slechts de verzendkosten.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete ALL tax rates
nl: ALLE belastingtarieven verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete all WooCommerce tax rates
nl: Alle WooCommerce-belastingtarieven verwijderen

en: Delete all variations
nl: Alle variaties verwijderen

en: Delete image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Delete note
nl: Notitie verwijderen

en: Delete selected line item(s)
nl: Geselecteerde bestelregel(s) verwijderen

en: Delete template file
nl: Template-bestand verwijderen

en: Delete this item permanently
nl: Dit artikel permanent verwijderen

en: Deleted %s
nl: Verwijderd %s

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Delivery Fee
nl: Bezorgkosten

en: Delivery URL
nl: Aflever URL

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Deny
nl: Weigeren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description (optional)
nl: Beschrijving (optioneel)

en: Description is missing.
nl: Beschrijving ontbreekt

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
nl: Bepaalt hoe u producteigenschappen selecteert. Admin panel -> producten -> productdata -> eigenschappen -> waarden, <strong>Tekst</strong> staat handmatige invoer toe, terwijl <strong>select</strong> vooraf ingestelde termen in een drop-down lijst toe staat.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nl: Bepaalt de sorteervolgorde van de termen op de productpagina's aan de front-end. Als u gebruik maakt van een handmatige volgorde, kan u de termen in deze eigenschap naar de juiste plaats slepen.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
nl: Zorg ervoor dat u jQuery toevoegt en dat er geen JavaScript fouten op de pagina staan.

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
nl: Afmetingen (LxBxH)

en: Dimensions Unit
nl: Afmetingseenheid

en: Direct Bank Transfer
nl: Directe bankoverschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: Discount
nl: Korting

en: Discount amount
nl: Kortingsbedrag

en: Discount type
nl: Kortingstype

en: Discount:
nl: Korting:

en: Dismiss this notice.
nl: Negeer deze melding.

en: Display
nl: Weergave

en: Display Prices During Cart and Checkout:
nl: Toon prijzen gedurende bestellen en afrekenen:

en: Display Prices in the Shop:
nl: Toon prijzen in de winkel:

en: Display Tax Totals:
nl: Toon belasting totalen:

en: Display a list of recently viewed products.
nl: Toon een lijst van recent bekeken producten.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
nl: Toon een lijst met de meest recente recensies op uw site.

en: Display a list of your products on your site.
nl: Toon een lijst van producten in promotie op de site.

en: Display a list of your top rated products on your site.
nl: Toon een lijst van de hoogst beoordeelde producten op uw site.

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
nl: Herinnering om in te loggen weergeven op de "Afrekenen" pagina voor terugkerende klanten

en: Display the user's Cart in the sidebar.
nl: De Winkelmand van de gebruiker tonen in de zijbalk.

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
nl: Toont of WordPress in Debug Mode is of niet.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
nl: Toont of het huidige actieve thema ondersteuning biedt voor WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
nl: Toont of het huidige thema een subthema is.

en: District Of Columbia
nl: District of Columbia

en: Do not allow
nl: Niet toestaan

en: Docs
nl: Documentatie

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
nl: Stelt uw site SSL-certificaten verplicht voor transacties?

en: Does your site have REST API enabled?
nl: Heeft uw site de REST API geactiveerd?

en: Dominican Peso
nl: Dominicaanse Peso

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Download &amp; install
nl: Download &amp; installeer

en: Download Expiry
nl: Download Vervaltijd

en: Download Expiry:
nl: Download Vervaltijd:

en: Download Limit
nl: Downloadlimiet

en: Download Limit:
nl: Download Limiet:

en: Download expiry
nl: Download vervaltijd

en: Download limit
nl: Downloadlimiet

en: Downloadable
nl: Downloadbaar

en: Downloadable Files
nl: Downloadbare bestanden

en: Downloadable Product Permissions
nl: Rechten voor downloadbaar product

en: Downloadable Products
nl: Downloadbare producten

en: Downloadable products
nl: Downloadbare producten

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl[0]: %s keer gedownload
nl[1]: %s keer gedownload

en: Downloads Remaining
nl: Resterende Downloads

en: Downloads require login
nl: Downloaden vereist inloggen

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
nl: Versleep de bovenstaande verzendmethoden om de volgorde van weergave te bepalen.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
nl: Versleep of klik om de admin variatievolgorde in te stellen

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: ERROR
nl: FOUT

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nl: Oost-Azerbeidzjan (آذربایجان شرقی)

en: Eastern Cape
nl: Oost-Kaap

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s
nl: Bewerken %s

en: Edit Account
nl: Bewerk Account

en: Edit Account Details
nl: Accountgegevens bewerken

en: Edit Address
nl: Adres wijzigen

en: Edit Attribute
nl: Wijzig eigenschap

en: Edit Coupon
nl: Kortingsbon bewerken

en: Edit Order
nl: Bestelling bewerken

en: Edit Product
nl: Product bewerken

en: Edit Product Category
nl: Productcategorie bewerken

en: Edit Product Tag
nl: Product tag bewerken

en: Edit Shipping Class
nl: Verzendklasse bewerken

en: Edit Webhook
nl: Webhook bewerken

en: Edit this item
nl: Bewerk dit artikel

en: Edit this item inline
nl: Bewerkt dit artikel inline

en: Edo. de México
nl: Mexico-Stad

en: Education
nl: Opleiding

en: Egypt
nl: Egypte

en: Egyptian Pound
nl: Egyptische Pond

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Heading
nl: E-mailkop

en: Email Heading (downloadable)
nl: E-mailkop (downloadbaar)

en: Email Heading (paid)
nl: E-mailkop (betaald)

en: Email Notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Email Options
nl: E-mailopties

en: Email Sender Options
nl: E-mailafzender opties

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Email Subject
nl: E-mailonderwerp

en: Email Subject (paid)
nl: E-mailonderwerp (betaald)

en: Email Template
nl: E-mailsjabloon

en: Email Type
nl: E-mailtype

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.
nl: E-mailmeldingen verzonden vanuit WooCommerce staan in de lijst hieronder. Klik op een e-mail om deze in te stellen.

en: Email restrictions
nl: E-mailbeperkingen

en: Email type
nl: E-mail type

en: Email you used during checkout.
nl: E-mail die u heeft gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Emails
nl: E-mails

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
nl: Schakel "adres overschrijven" in om wijzigingen in adresgegevens te voorkomen.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nl: AJAX 'voeg toe aan winkelmand'-knoppen activeren op archiefpagina's

en: Enable Archives?
nl: Archieven activeren?

en: Enable BACS payments
nl: BACS betalingen activeren

en: Enable Bank Transfer
nl: Bankoverschrijving inschakelen

en: Enable COD
nl: Rembours inschakelen

en: Enable Cash on Delivery
nl: Rembours inschakelen

en: Enable Cheque Payment
nl: Cheque betaling inschakelen

en: Enable Free Shipping
nl: Gratis verzending inschakelen

en: Enable Hosted Payments
nl: Gehoste betalingen activeren

en: Enable Lightbox for product images
nl: Lightbox voor productafbeeldingen activeren

en: Enable PayPal sandbox
nl: PayPal sandbox inschakelen

en: Enable PayPal standard
nl: PayPal standaard inschakelen

en: Enable Registration
nl: Activeer registratie

en: Enable Sandbox Mode
nl: Sandbox Mode inschakelen

en: Enable Simplify Commerce
nl: Simplify Commerce inschakelen

en: Enable Taxes
nl: Activeer belastingen

en: Enable cash on delivery
nl: Betaling onder rembours activeren

en: Enable for shipping methods
nl: Inschakelen voor verzendmethoden

en: Enable guest checkout
nl: Activeer afrekenen als gast

en: Enable local delivery
nl: Lokale bezorging inschakelen

en: Enable local pickup
nl: Afhalen inschakelen

en: Enable logging
nl: Logboek inschakelen

en: Enable low stock notifications
nl: Activeer lage voorraad melding.

en: Enable out of stock notifications
nl: Activeer uitverkocht meldingen

en: Enable payment via Cheques
nl: Betalingen via Cheques activeren

en: Enable ratings on reviews
nl: Activeer beoordelingen bij recensies

en: Enable registration on the "Checkout" page
nl: Activeer registratie op de "Afrekenen" pagina

en: Enable registration on the "My Account" page
nl: Activeer registratie op de "Mijn Account" pagina

en: Enable reviews
nl: Reviews activeren

en: Enable shipping
nl: Activeer verzending

en: Enable site-wide store notice text
nl: Activeer de winkelmelding op de site

en: Enable stock management
nl: Voorraadbeheer activeren

en: Enable stock management at product level
nl: Activeer voorraadmanagement op productniveau

en: Enable taxes and tax calculations
nl: Activeer belastingen en belastingberekeningen

en: Enable the REST API
nl: Activeer de REST-API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nl: Activeer de verzendkostencalculator op de winkelmandpagina

en: Enable the use of coupons
nl: Activeer het gebruik van kortingsbonnen

en: Enable this email notification
nl: Deze e-mailmelding inschakelen

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
nl: Activeer deze optie als u wilt dat deze eigenschap in uw winkel productarchieven heeft.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nl: Activeer deze optie als het product niet verzonden wordt of als er geen verzendkosten zijn

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nl: Activeer deze optie als de aankoop van het product toegang geeft tot een downloadbaar bestand

en: Enable this option to enable stock management at variation level
nl: Activeer deze optie om voorraadbeheer op variatieniveau te activeren

en: Enable this option to feature this product.
nl: Activeer deze optie om het product uit te lichten.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nl: Activeer deze optie om toegang te verlenen tot downloads wanneer bestellingen "in behandeling" zijn, in plaats van "afgerond".

en: Enable this shipping method
nl: Deze verzendmethode inschakelen

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
nl: Activeer dit als dit artikel maar één keer per bestelling gekocht mag worden

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/uitschakelen

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
nl: Endpoint voor de pagina Afrekenen &rarr; Betaalmethode toevoegen

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
nl: Endpoint voor het Afrekenen &rarr; Bestelling Ontvangen pagina

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
nl: Endpoint voor het Afrekenen &rarr; Betalingspagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
nl: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bewerk Account pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
nl: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bewerk Adres pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
nl: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Wachtwoord Vergeten pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
nl: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bekijk Bestelling pagina

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
nl: Endpoint om de klant uit te loggen. U kan deze toevoegen aan uw menu's via een custom link: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
nl: Endpoints worden toegevoegd aan pagina-URLs om specifieke acties tijdens het afrekenen uit te kunnen voeren. Ze moeten uniek zijn.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
nl: Endpoints worden toegevoegd aan pagina-URLs om specifieke acties op accountpagina's uit te kunnen voeren. Ze moeten uniek zijn.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
nl: Voer een SKU in voor deze variatie of laat deze leeg om de SKU van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
nl: Vul een bedrag (excl. btw) in of een berekening zoals <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
nl: Voer een custom basis in om te gebruiken. Een basis <strong>moet</strong> ingesteld worden anders zal WordPress de standaard gebruiken.

en: Enter a name for the new attribute term:
nl: Voer een naam in voor de nieuwe eigenschapsterm:

en: Enter a name for this tax rate.
nl: Voer een naam in voor dit belastingtarief.

en: Enter a new password below.
nl: Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
nl: Voer een aantal in om voorraadbeheer op variatieniveau te activeren, of laat deze leeg om de instellingen van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nl: Voeg een belastingtarief (percentage) in van maximaal 4 decimalen.

en: Enter a username or e-mail address.
nl: Vul een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter a value
nl: Voer een waarde in

en: Enter a value (fixed or %)
nl: Voer een waarde in (vast of %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
nl: Voer een gewicht in voor deze variatie of laat deze leeg om het gewicht van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nl: Voeg een notitie toe die naar de klant verzonden wordt na aankoop (optioneel).

en: Enter price (%s)
nl: Prijs invoeren (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nl: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard <code>%s</code>.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
nl: Voer de ontvangers in (kommagescheiden) die deze melding zullen ontvangen.

en: Enter sale price (%s)
nl: Kortingsprijs invoeren (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
nl: Vul tekst in of enkele attributen door "%s" onderscheidende waarden.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nl: Voer tekst of eigenschappen in, gescheiden door sluistekens (|).

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
nl: Voer de Actie in dat deze webhook triggert.

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
nl: Voer het Custom Onderwerp in dat deze webhook triggert.

en: Enter the external URL to the product.
nl: Geef een externe URL op.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nl: Voer het aantal dagen voordat een download link verloopt of laat leeg.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
nl: Vul uw PayPal API referenties in om terugbetalingen via PayPal in gang te zetten. %sHier%s leert u hoe u toegang krijgt tot uw PayPal API Referenties.

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Error
nl: Fout

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
nl: Fout %d: Niet mogelijk om bestelling aan te maken. Probeer het nog eens.

en: Error 404
nl: Fout 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
nl: Fout bij het aanmaken van een gebruiker in Simplify Commerce

en: Error getting remote image %s
nl: Fout bij het laden van afbeelding %s

en: Error processing checkout. Please try again.
nl: Er is iets misgegaan bij het verwerken van uw bestelling. Probeer het nog eens.

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
nl: Fout: Leverings-URL kan niet bereikt worden: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
nl: Fout: Leverings-URL geeft antwoordcode: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
nl: Fout: niet-bestaand attribuutnummer.

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Euros
nl: Euro's

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
nl: door

en: Exclude categories
nl: Uitgesloten categorieën

en: Exclude products
nl: Uitgesloten producten

en: Exclude sale items
nl: Afgeprijsde artikelen uitsluiten

en: Excluding selected countries
nl: Exclusief geselecteerde landen

en: Excluding tax
nl: Exclusief belastingen

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Expired Transients
nl: Verlopen transients

en: Expiry (MM/YY)
nl: Vervaldatum (MM/JJ)

en: Expiry Month
nl: Vervalmaand

en: Expiry Year
nl: Vervaljaar

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: External/Affiliate
nl: Extern/Affiliate

en: External/Affiliate product
nl: Extern/Affiliate product

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
nl: Mislukte bestelling

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously processing or on-hold).
nl: E-mails voor mislukte bestellingen worden verzonden naar de gekozen ontvanger(s) als bestellingen als "Mislukt" wordt gemarkeerd (als deze eerder 'In behandeling' of 'In de wacht' stonden).

en: Failed to update coupon
nl: Bijwerken van kortingsbon mislukt

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Featured Product
nl: Uitgelicht product

en: Featured Products
nl: Aanbevolen Producten

en: Fee
nl: Kosten

en: Fee Name
nl: Kosten naam

en: Fee Type
nl: Kostentype

en: Fee tax class is required when fee is taxable
nl: Belastingklasse is verplicht als kosten belastbaar zijn

en: Fee title is required
nl: Kostentitel is verplicht

en: File %d
nl: Bestand %d

en: File Download Method
nl: Downloadmethode

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File URL
nl: Bestand URL

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File was not found.
nl: Bestand is niet gevonden.

en: Filter by
nl: Filter op

en: Filter by coupon
nl: Filter op kortingsbon

en: Filter by price
nl: Filter op prijs

en: Finally, external products are for linking off-site.
nl: Externe producten worden ten slotte doorgelinkt naar producten buiten deze site.

en: Firenze
nl: Florence

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Fixed amount
nl: Vast bedrag

en: Fixed amount per product
nl: Vast bedrag per product

en: Flat Rate
nl: Vast Tarief

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nl: Vast Tarief Verzending geeft de mogelijkheid om een vast tarief te rekenen voor verzending.

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
nl: Volg interactieve Sidekick handleidingen

en: Footer Text
nl: Footer tekst

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For your reference, your order details are shown below.
nl: Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond.

en: Force Downloads
nl: Forceer Downloads

en: Force HTTP when leaving the checkout
nl: Gebruik HTTP bij het verlaten van de afrekenpagina

en: Force SSL
nl: Forceer SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
nl: Forceer gebruik van SSL (HTTPS) op de afrekenpagina's (een SSL certificaat is vereist).

en: Force secure checkout
nl: Forceer veilig afrekenen

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nl: Downloads forceren zal URLs verborgen houden, maar sommige servers zullen grote bestanden onbetrouwbaar afleveren. Indien ondersteund kan <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> gebruikt worden om downloads direct af te leveren (server vereist <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
nl: Een bug gevonden?

en: Found in your order confirmation email.
nl: Gevonden in de bevestigingsmail van uw bestelling.

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Gratis

en: Free Shipping
nl: Gratis verzending

en: Free Shipping Requires...
nl: Gratis verzending Vereist...

en: Free State
nl: Vrijstaat

en: Free shipping coupon
nl: Kortingsbon voor gratis verzending

en: Free!
nl: Gratis!

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Friendly name for identifying this key.
nl: Herkenbare naam om deze key te identificeren.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
nl: Herkenbare naam om deze webhook te identificeren, verwijst standaard naar Webhook aangemaakt op %s.

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
nl: Via uw account dashboard kunt u uw recente bestellingen bekijken, verzend- en factuuradressen beheren en <a href="%s">wachtwoord- en accountgegevens aanpassen</a>.

en: Full Refund Email Heading
nl: Volledige Terugbetaling E-mailkop

en: Full Refund Subject
nl: Volledige Terugbetaling Onderwerp

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
nl: GZip (gzopen) wordt gebruikt om de GEOIP database van MaxMind te openen.

en: Gateway
nl: Betalingsverwerker

en: Gateway Disabled
nl: Gateway uitgeschakeld

en: Gateway Display Order
nl: Volgorde van betalingsverwerkers

en: Gateway ID
nl: Betalingsverwerker-ID

en: General
nl: Algemeen

en: General Details
nl: Algemene gegevens

en: General Options
nl: Algemene opties

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate API Key
nl: API Key genereren

en: Generate download permissions
nl: Genereer downloadrechten

en: Genova
nl: Genua

en: Geolocate
nl: Geolocatie

en: Geolocate (with page caching support)
nl: Geolocatie (met cachingondersteuning voor de pagina)

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get System Report
nl: Ontvang systeemrapport

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
nl: 'Get cart' dient niet te worden aangeroepen voor de wp_loaded actie.

en: Get eCommerce advice in your inbox
nl: Ontvang eCommerce advies in uw postvak

en: Get your API credentials from PayPal.
nl: Ontvang uw API referenties van PayPal.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
nl: Ontvang de API keys van uw Simplify account: Instellingen > API Keys

en: Getting started
nl: Aan de slag

en: Ghazvin (قزوین)
nl: Qazvin (قزوین)

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
nl: Geef uw product hier een naam. Dit is een verplicht veld. Het is de naam die uw klanten uiteindelijk zullen zien in de winkel.

en: Go
nl: Ga

en: Go to homepage
nl: Ga naar de homepage

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Good
nl: Goed

en: Grant Access
nl: Toegang Openstellen

en: Grant access to downloadable products after payment
nl: Geef toegang tot downloadbare producten na betaling

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Gross Sales amount
nl: Bruto Verkoopaantal

en: Grouped
nl: Gegroepeerd

en: Grouped product
nl: Gegroepeerd product

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
nl: Gegroepeerde producten gebruikt u om een aantal simpele producten bij elkaar te bundelen.

en: Grouping
nl: Groeperen

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Orders
nl: Bestellingen van Gasten

en: Guest Sales
nl: Verkoop aan Gasten

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: HTML Email Template
nl: HTML-e-mailsjabloon

en: HTML template
nl: HTML-sjabloon

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
nl: HTML/Multipart e-mails maken gebruik van DOMDocument om inline CSS te gebruiken in sjablonen.

en: Haiti
nl: Haïti

en: Hard Crop?
nl: Hard Bijsnijden?

en: Have a coupon?
nl: Heeft u een kortingsbon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
nl: Laat uw klanten contant betalen (of op andere wijze) bij levering.

en: Header Image
nl: Headerafbeelding

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard en MacDonaldeilanden

en: Height
nl: Hoogte

en: Height (%s)
nl: Hoogte (%s)

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
nl: Hallo <strong>%1$s</strong> (niet %1$s? <a href="%2$s">Uitloggen</a>).

en: Hello, a note has just been added to your order:
nl: Hallo, er is zojuist een notitie toegevoegd aan uw bestelling:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nl: Hallo! Upload een CSV-bestand met belastingtarieven om de inhoud te importeren naar de winkel. Kies een .csv bestand om te uploaden en klik vervolgens op "Upload bestand en importeer".

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
nl: Hallo. Uw bestelling op %s is gedeeltelijk terugbetaald.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
nl: Hallo. Uw bestelling op %s is terugbetaald.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
nl: Hallo. Uw bestelling op %s is terugbetaald. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
nl: Hallo. Uw recente bestelling op %s is afgerond en/of verzonden. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide This Notice
nl: Verberg deze melding

en: Hide empty categories
nl: Verberg lege categorieën

en: Hide free products
nl: Verberg gratis producten

en: Hide if cart is empty
nl: Verbergen als winkelmand leeg is

en: Hide out of stock items from the catalog
nl: Verberg uitverkochte artikelen in de catalogus

en: Hide shipping costs until an address is entered
nl: Verberg verzendkosten tot er een adres is ingevoerd.

en: Hide template
nl: Verberg sjabloon

en: Hold Stock (minutes)
nl: Voorraad behouden (minuten)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nl: Behoud voorraad (voor onbetaalde bestellingen) gedurende x minuten. Wanneer deze limiet is bereikt zal de bestelling die in behandeling is geannuleerd worden. Laat leeg om uit te schakelen.

en: Hong Kong
nl: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
nl: Hongkongse Dollar

en: Hong Kong Island
nl: Hongkong (eiland)

en: Hosted Payments
nl: Gehoste Betalingen

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nl: Het aantal keer dat deze kortingsbon gebruikt mag worden voordat hij vervalt

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
nl: Aantal keer dat de kortingsbon gebruikt mag worden door een individuele gebruiker. Gebruikt factuure-mail voor gasten en gebruiker ID voor ingelogde gebruikers.

en: How the sender's email appears in outgoing WooCommerce emails.
nl: Hoe het e-mailadres van de afzender verschijnt in uitgaande WooCommerce e-mails.

en: How the sender's name appears in outgoing WooCommerce emails.
nl: Hoe de naam van de afzender verschijnt in uitgaande WooCommerce e-mails.

en: How to calculate delivery charges
nl: Hoe moeten verzendkosten berekend worden

en: How to update your PHP version
nl: Hoe uw PHP versie te updaten

en: How will you enter product prices?
nl: Hoe gaat u productprijzen invoeren?

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forint

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I will enter prices exclusive of tax
nl: Ik ga prijzen exclusief BTW invoeren

en: I will enter prices inclusive of tax
nl: Ik ga prijzen inclusief BTW invoeren

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
nl: Ik heb de <a href="%s" target="_blank">algemene voorwaarden</a> gelezen en ik ga hiermee akkoord

en: IPN payment completed
nl: IPN betaling afgerond

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icelandic krona
nl: IJslandse Kroon

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nl: Als rembours alleen beschikbaar is voor bepaalde methoden, configureer dit hier. Laat leeg om in te schakelen voor alle methoden.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
nl: Als er sprake is van voorraadbeheer, bepaalt dit of nabestellingen zijn toegestaan. Indien geactiveerd, kan het voorraadniveau onder 0 komen.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
nl: Kies voor deze optie als de aankoop van dit product de klant toegang geeft tot een downloadbaar bestand, zoals bijvoorbeeld software.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een vergissing was, negeer dan deze e-mail en er zal niets gebeuren.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nl: Wanneer u een "Algemene Voorwaarden" pagina aanmaakt, wordt de klant gevraagd deze te accepteren voordat deze een bestelling kan plaatsen.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
nl: Als u een bug in de WooCommerce core vindt, kan u een ticket aanmaken via <a href="%s">Github issues</a>. Lees eerst de <a href="%s">contribution guide</a> voordat u een rapport indient. Uw probleem kan het snelst worden opgelost, als u zo beschrijvend mogelijk bent en het <a href="%s">system status report</a> toevoegt.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer, please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
nl: Als u eerder bij ons heeft gewinkeld, vul dan hieronder uw gegevens in. Als u een nieuwe klant bent, ga dan door naar Facturering &amp; Verzending.

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
nl: Als u <strong>WooCommerce</strong> met plezier gebruikt, geef ons dan een %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s waardering. Bij voorbaat hartelijk dank van WooThemes!

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nl: Als u de installatiewizard opnieuw wilt gebruiken, klik dan op de knop hieronder.

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
nl: Als u BTW rekent of fysieke product verzendt naar klanten, kan u de basisopties hieronder instellen. Dit is optioneel en kan later aangepast worden via %1$sWooCommerce > Instellingen > Belastingen%3$s en %2$sWooCommerce > Instellingen > Verzending%3$s.

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
nl: Als u meer wilt leren over het gebruik van WooCommerce van een expert, kan u overwegen om een WooCommerce cursus te volgen bij een van onze opleidingspartners.

en: If you're modifying WooCommerce on a parent theme you didn't build personally, then we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
nl: Als u WooCommerce aanpast op een hoofdthema wat u niet zelf heeft gemaakt, dan raden wij het gebruik van een subthema aan. Zie <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
nl: Als uw valuta niet in de lijst voorkomt kan u deze %slater toevoegen%s.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
nl: Als u hierboven een ander PayPal e-mailadres heeft ingevuld dan het hoofd e-mailadres van PayPal, vul dan hier het hoofd ontvangstadres voor uw PayPal account in. Dit wordt gebruikt om IPN aanvragen te valideren.

en: Ilaam (ایلام)
nl: Ilam (ایلام)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nl: Importeer <strong>belastingtarieven</strong> naar uw winkel via een CSV-bestand.

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import Tax Rates
nl: Importeer Belastingtarieven

en: Import Tax Rates?
nl: Belastingtarieven importeren?

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
nl: Import compleet - <strong>%s</strong> belastingtarieven geïmporteerd.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
nl: Om <strong>database caching</strong> te laten werken met WooCommerce dient u <code>_wc_session_</code> toe te voegen aan de "Ignored Query Strings" optie in de W3 Total Cache instellingen <a href="%s">hier</a>.

en: In stock
nl: Op voorraad

en: In stock?
nl: Op voorraad?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
nl: Een script laden zodat afbeeldingen uit de productgalerij in een lightbox geopend worden.

en: Including tax
nl: Inclusief belastingen

en: Increase by (fixed amount or %):
nl: Verhogen met (vast bedrag of %):

en: Increase line item stock
nl: Verhoog de voorraad van de bestelregel

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
nl: Reguliere prijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
nl: Kortingsprijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Increasing memory allocated to PHP
nl: Verhogen van het geheugen toegekend aan PHP

en: India
nl: Indië

en: Indian Rupee
nl: Indiase Roepie

en: Individual use only
nl: Enkel individueel gebruik

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesia Rupiah
nl: Indonesische Roepia

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
nl: Informatie over de webserver die uw site host.

en: Insert file URL
nl: Bestand URL invoegen

en: Insert into %s
nl: Voeg in bij %s

en: Insert row
nl: Voeg rij toe

en: Install WooCommerce Pages
nl: WooCommerce-pagina's installeren

en: Install pages
nl: Pagina's installeren

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
nl: Geinstalleerde betalingsverwerkers zijn hieronder weergegeven. Versleep betalingsverwerkers om de volgorde op de frontend te bepalen.

en: Instructions
nl: Instructies

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
nl: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina en aan de e-mails.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nl: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina.

en: Integration
nl: Integratie

en: International Flat Rate
nl: Internationaal Vast Tarief

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
nl: Internationaal Vast Tarief Verzending geeft de mogelijkheid om een vast tarief te rekenen voor verzending.

en: Introduction
nl: Introductie

en: Invalid %s
nl: Ongeldige %s

en: Invalid %s ID
nl: Ongeldig %s nummer

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
nl: Ongeldige Handtekening – parameters konden niet gesorteerd worden

en: Invalid Signature - provided signature does not match
nl: Ongeldige Handtekening – de opgegeven handtekening werd niet gevonden

en: Invalid Signature - signature method is invalid
nl: Ongeldige Handtekening – handtekeningsmethode is ongeldig

en: Invalid URL %s
nl: Ongeldige URL %s

en: Invalid authentication method
nl: Ongeldige authenticatiemethode

en: Invalid coupon ID
nl: Ongeldig kortingsbonnummer

en: Invalid coupon ID or code: %s
nl: Ongeldig kortingsbonnummer of -code: %s

en: Invalid coupon code
nl: Ongeldige kortingsboncode

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
nl: Ongeldig kortingsbontype - het type kortingsbon dient een van de volgende te zijn: %s

en: Invalid customer
nl: Ongeldige klant

en: Invalid customer "%s"
nl: Ongeldige klant "%s"

en: Invalid customer Email
nl: Ongeldig klant e-mailadres

en: Invalid customer ID
nl: Ongeldig klantnummer

en: Invalid download link.
nl: Ongeldige download link.

en: Invalid key
nl: Ongeldige sleutel

en: Invalid nonce - nonce has already been used
nl: Ongeldige nonce – nonce is al gebruikt geweest

en: Invalid nonce verification
nl: Ongeldige nonce verificatie

en: Invalid order "%s"
nl: Ongeldige bestelling "%s"

en: Invalid order ID
nl: Ongeldig bestelnummer

en: Invalid order note ID
nl: Ongeldig bestelnotitienummer

en: Invalid order refund ID
nl: Ongeldig terugbetalingsnummer voor deze bestelling

en: Invalid order status
nl: Ongeldige orderstatus

en: Invalid order.
nl: Ongeldige bestelling.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
nl: Ongeldige bestelling. Als u een account heeft, log dan in en probeer het opnieuw.

en: Invalid payment method.
nl: Ongeldige betaalmethode.

en: Invalid product "%s"
nl: Ongeldig product "%s"

en: Invalid product SKU
nl: Ongeldig product SKU nummer

en: Invalid product attribute ID
nl: Ongeldig productattribuutnummer

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
nl: Ongeldig 'order_by' type voor het productattribuut - 'order_by' type voor het productattribuut moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
nl: Ongeldig productattribuuttype - het productattribuuttype moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid product category ID
nl: Ongeldig productcategorienummer

en: Invalid product category ID "%s"
nl: Ongeldig productcategorie-ID "%s"

en: Invalid product shipping class ID
nl: Ongeldig product-verzendklasse-ID

en: Invalid product tag ID
nl: Ongeldig product tag-ID

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
nl: Ongeldig producttype - het producttype moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid refund amount
nl: Ongeldig terugbetalingsbedrag

en: Invalid scope %s
nl: Ongeldig zoekgebied %s

en: Invalid shipping method.
nl: Ongeldige verzendmethode.

en: Invalid tax rate ID: %s
nl: Ongeldig belastingtarief-ID: "%s"

en: Invalid timestamp
nl: Ongeldige tijdsaanduiding

en: Invalid username or e-mail.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Invalid webhook delivery
nl: Ongeldige webhook aflevering

en: Invalid webhook delivery ID
nl: Ongeldige webhook aflevernummer

en: Inventory
nl: Voorraad

en: Invoice Prefix
nl: Factuur voorvoegsel

en: Invoice for order {order_number}
nl: Factuur voor bestelling {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
nl: Factuur voor bestelling {order_number} van {order_date}

en: Iraq
nl: Irak

en: Israel
nl: Israël

en: Israeli Shekel
nl: Israëlische Sjekel

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl: Het wordt sterk aangeraden om eerst een database back-up te maken voordat u verder gaat. Weet u zeker dat u nu de updater wilt draaien?

en: Italy
nl: Italië

en: Item
nl: Artikel

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
nl: Artikel #%s voorraad verhoogd van %s naar %s.

en: Item %s stock increased from %s to %s.
nl: Artikel %s voorraad verhoogd van %s naar %s.

en: Item %s stock reduced from %s to %s.
nl: Artikel %s voorraad verlaagd van %s naar %s.

en: Item %s variation #%s stock reduced from %s to %s.
nl: Artikel %s variatie %s voorraad verlaagd van %s naar %s.

en: Itemized
nl: Per artikel

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: JSONP support is disabled on this site
nl: Ondersteuning voor JSONP is uitgeschakeld op deze website

en: Jammu and Kashmir
nl: Jammu en Kasjmir

en: Japanese Yen
nl: Japanse Yen

en: Jawa Barat
nl: West-Java

en: Jawa Tengah
nl: Midden-Java

en: Jawa Timur
nl: Oost-Java

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kalimantan Barat
nl: West-Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
nl: Zuid-Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
nl: Midden-Kalimantan

en: Kalimantan Timur
nl: Oost-Kalimantan

en: Kalimantan Utara
nl: Noord-Kalimantan

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kenyan shilling
nl: Keniaanse Shilling

en: Kepulauan Riau
nl: Riau-archipel

en: Key Details
nl: Key details

en: Khuzestan  (خوزستان)
nl: Khoezistan  (خوزستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nl: Kohgiluyeh en Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kurdistan / کردستان)
nl: Koerdistan (کردستان)

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: KwaZulu-Natal
nl: KwaZoeloe-Natal

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: L/W/H
nl: L/B/H

en: Lakshadeep
nl: Laccadiven

en: Language
nl: Taal

en: Lao Kip
nl: Laotiaanse kip

en: Last 7 Days
nl: Afgelopen 7 dagen

en: Last Access
nl: Laatste Toegang

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last order
nl: Laatste bestelling

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Last warning, are you sure?
nl: Laatste waarschuwing, weet u het zeker?

en: Latvia
nl: Letland

en: Learn More
nl: Leer Meer

en: Learn More About Templates
nl: Meer informatie over templates

en: Learn how to update outdated templates
nl: Meer informatie over het bijwerken van verouderde templates

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Leave a Reply to %s
nl: Reageer op %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nl: Houdt deze leeg voor ongelimiteerd aantal downloads.

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left
nl: Links

en: Left with space
nl: Links met spatie

en: Length
nl: Lengte

en: Length (%s)
nl: Lengte (%s)

en: Let's Go!
nl: Aan de slag!

en: Libya
nl: Libië

en: Limit usage to X items
nl: Beperk gebruik tot X artikelen

en: Link previous orders
nl: Link eerdere bestellingen

en: Linked Products
nl: Gerelateerde producten

en: List
nl: Lijst

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
nl: Toon hieronder additionele belastingklassen (1 per regel). Dit is een toevoeging op het "Standaardtarief".

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
nl: Lijst van toegestane e-mails om te vergelijken met het factuur e-mailadres van de klant als een bestelling is geplaatst. Scheid de e-mailadressen met komma's.

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Load billing address
nl: Factuuradres laden

en: Load shipping address
nl: Verzendadres laden

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nl: Factuurgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde factuurgegevens.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl: Verzendgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Loading&hellip;
nl: Laden&hellip;

en: Local Delivery
nl: Lokale bezorging

en: Local Pickup
nl: Afhalen

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
nl: Lokale levering is een eenvoudige verzendmethode voor het ter plaatse afleveren van bestellingen.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
nl: Afhalen is een eenvoudige methode die klanten in staat stelt om hun bestelling zelf op te halen.

en: Location
nl: Locatie

en: Log Directory Writable
nl: Log Directory Beschrijfbaar

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
nl: Log PayPal evenementen, zoals IPN aanvragen, binnen <code>%s</code>

en: Log file: %s (%s)
nl: Logbestand: %s (%s)

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log in to Download Files
nl: Log in om bestanden te downloaden

en: Logged in as %s
nl: Ingelogd als %s

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Looking for a WooCommerce theme?
nl: Bent u op zoek naar een WooCommerce thema?

en: Lost Password
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Wachtwoord vergeten? Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om een nieuw wachtwoord in te stellen via e-mail.

en: Low Stock Threshold
nl: Lage voorraad drempelwaarde

en: Low in stock
nl: Lage voorraad

en: Luristan (لرستان)
nl: Loeristan (لرستان)

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: LxWxH in decimal form
nl: LxBxH in decimale notatie

en: MM / YY
nl: MM / JJ

en: Macao S.A.R., China
nl: Macau S.A.R., China

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Make a duplicate from this product
nl: Maak een kopie van dit product

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
nl: Maak uw betaling rechtstreeks over op onze bankrekening. Gebruik uw ordernummer als betalingsreferentie. Uw bestelling wordt pas verzonden als wij uw betaling ontvangen hebben.

en: Malacca (Melaka)
nl: Malakka (Melaka)

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Malaysian Ringgits
nl: Maleisische Ringgit

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Maluku
nl: Molukken

en: Maluku Utara
nl: Noord-Molukken

en: Manage Stock
nl: Voorraad Beheren

en: Manage stock?
nl: Voorraad beheren?

en: Managing Orders
nl: Bestellingen beheren

en: Manual
nl: Handmatige

en: Manually sent
nl: Handmatig verzonden

en: Mark complete
nl: Markeer afgerond

en: Mark on-hold
nl: Markeer in de wacht

en: Mark processing
nl: Markeer in behandeling

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Max Upload Size
nl: Max Upload Grootte

en: Max price
nl: Max. prijs

en: Maximum size: %s
nl: Maximumgrootte: %s

en: Maximum spend
nl: Maximale besteding

en: Measurements
nl: Afmetingen

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Method
nl: Methode

en: Method Title
nl: Methode Titel

en: Method availability
nl: Beschikbaarheid van methode

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Peso

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Milano
nl: Milaan

en: Min price
nl: Min. prijs

en: Minimum Order Amount
nl: Minimum bestelbedrag

en: Minimum spend
nl: Minimale besteding

en: Missing customer_id field
nl: Ontbrekend customer_id veld

en: Missing parameter %s
nl: Ontbrekende parameter %^s

en: Modal Color
nl: Vensterkleuren

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Money Spent
nl: Bedrag Gespendeerd

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monza e della Brianza
nl: Monza e Brianza

en: Morocco
nl: Marokko

en: Most Discount
nl: Meeste Korting

en: Most Popular
nl: Meest Populair

en: Most Stocked
nl: Meest op voorraad

en: Move this item to the Trash
nl: Dit artikel verplaatsen naar de Prullenbak

en: Move to Trash
nl: Naar de prullenbak verplaatsen

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
nl: Multibyte String (mbstring) wordt gebruikt om karaktersets te converteren, zoals voor e-mails of het omzetten van karakters naar kleine letters.

en: Municipality
nl: Gemeente

en: Music
nl: Muziek

en: My Account
nl: Mijn account

en: My Account Endpoints
nl: Mijn Account Endpoints

en: My Account Page
nl: Mijn Account pagina

en: My Address
nl: Mijn adres

en: My Addresses
nl: Mijn adressen

en: MySQL Version
nl: MySQL Versie

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Name
nl: Naam

en: Name (Last, First)
nl: Naam (Achternaam, Voornaam)

en: Name (numeric)
nl: Naam (nummeriek)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nl: Naam voor de eigenschap (wordt getoond aan de front-end).

en: Namibia
nl: Namibië

en: Napoli
nl: Napels

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
nl: Een nieuwe look nodig? Probeer Storefront subthema's

en: Need a theme? Try Storefront
nl: Thema nodig? Probeer Storefront

en: Nepali Rupee
nl: Nepalese roepie

en: Net Sales amount
nl: Netto Verkoopaantal

en: Net profit
nl: Nettowinst

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: Network enabled
nl: Netwerk geactiveerd

en: Never
nl: Nooit

en: Never show stock amount
nl: Toon nooit het aantal in voorraad

en: New %s
nl: Nieuw(e) %s

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Coupon
nl: Nieuwe Kortingsbon

en: New Order
nl: Nieuwe Bestelling

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
nl: Nieuw wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: New Product
nl: Nieuw Product

en: New Product Category Name
nl: Nieuwe productcategorie Naam

en: New Product Tag Name
nl: Nieuwe product tag naam

en: New Shipping Class Name
nl: Nieuwe Verzendklasse Naam

en: New South Wales
nl: Nieuw-Zuid-Wales

en: New Webhook
nl: Nieuwe Webhook

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse Dollar

en: New account
nl: Nieuw account

en: New customer order
nl: Nieuwe klant bestelling

en: New order
nl: Nieuwe bestelling

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
nl: E-mails voor nieuwe bestellingen worden verzonden naar de gekozen ontvanger(s) als een nieuwe bestelling is ontvangen.

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New passwords do not match.
nl: De nieuwe wachtwoorden komen niet overeen.

en: New products
nl: Nieuwe producten

en: New products added to %s
nl: Nieuwe producten toegevoegd aan %s

en: New products tagged %s
nl: Nieuwe producten getagged %s

en: Newfoundland and Labrador
nl: Newfoundland en Labrador

en: Next &rsaquo;
nl: Volgende &rsaquo;

en: Next Steps
nl: Volgende Stappen

en: Next page
nl: Volgende  pagina

en: Next you'll need to give your product a price.
nl: Vervolgens dient u uw product te voorzien van een prijs.

en: Nigerian Naira
nl: Nigeriaanse Naira

en: No
nl: Nee

en: No %1$s data specified to create %1$s
nl: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s aan te maken

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
nl: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s aan te maken/te bewerken

en: No %1$s data specified to edit %1$s
nl: Geen %1$s gegevens gedefinieerd om %1$s te bewerken

en: No %s found with the ID equal to %s
nl: Geen %s gevonden met nummer gelijk aan %s

en: No Coupons found
nl: Geen Kortingsbonnen gevonden

en: No Coupons found in trash
nl: Geen Kortingsbonnen gevonden in prullenbak

en: No Matching Tax Rates Found.
nl: Geen overeenkomende belastingtarieven gevonden.

en: No Orders found
nl: Geen Bestellingen gevonden

en: No Orders found in trash
nl: Geen Bestellingen gevonden in de prullenbak

en: No Product Tags found
nl: Geen producttags gevonden

en: No Products found
nl: Geen Producten gevonden

en: No Products found in trash
nl: Geen Producten gevonden in de prullenbak

en: No Shipping Class Cost
nl: Geen Verzendklasse Kosten

en: No Webhooks found
nl: Geen Webhooks gevonden

en: No Webhooks found in trash
nl: Geen Webhooks gevonden in de prullenbak

en: No address
nl: Geen adres

en: No attributes currently exist.
nl: Geen eigenschappen aanwezig.

en: No billing address set.
nl: Geen factuuradres ingesteld.

en: No categories
nl: Geen categorieën

en: No coupons found in range
nl: Geen kortingsbonnen gevonden binnen het gekozen bereik

en: No customer selected
nl: Geen klant geselecteerd

en: No customers found.
nl: Geen klanten gevonden.

en: No default
nl: Geen default

en: No file defined
nl: Geen bestand gedefinieerd

en: No longer exists
nl: Bestaat niet meer

en: No low in stock products found.
nl: Geen producten met laag voorraadniveau gevonden.

en: No maximum
nl: Geen maximum

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: No out of stock products found.
nl: Geen uitverkochte producten gevonden.

en: No product categories exist.
nl: Er bestaan geen productcategorieën.

en: No product to duplicate has been supplied!
nl: Geen product gespecificeerd om te dupliceren.

en: No products found in range
nl: Geen producten gevonden binnen het gekozen bereik

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
nl: Geen producten in voorraad verhoogd - misschien is voorraadbeheer niet ingeschakeld voor deze producten.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
nl: Geen producten in voorraad verlaagd - misschien is voorraadbeheer niet ingeschakeld voor deze producten.

en: No products in the cart.
nl: Geen producten in uw winkelmand.

en: No products were found matching your selection.
nl: Geen producten gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No restrictions
nl: Geen beperkingen

en: No route was found matching the URL and request method
nl: Geen route gevonden die overeenkomt met de URL en aanvraagmethode

en: No row(s) selected
nl: Geen rij(en) geselecteerd

en: No shipping address set.
nl: Geen verzendadres ingesteld

en: No shipping class
nl: Geen verzendklasse

en: No taxes found in this period
nl: Geen belastingen gevonden in deze periode

en: No thanks
nl: Nee, bedankt

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
nl: Nu geen tijd? Als u de wizard niet wilt doorlopen, kan u deze overslaan en terugkeren naar het WordPress dashboard. U kan op elk moment terugkeren als u u bedacht hebt!

en: No used coupons found
nl: Geen gebruikte kortingsbonnen gevonden

en: No variations added
nl: Geen variaties toegevoegd

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl: Nee, ik wil prijzen exclusief belasting invoeren

en: No, do not bother me again
nl: Nee, stoor me niet meer

en: None
nl: Geen

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
nl: Noord-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: North West
nl: Noordwest

en: Northern Cape
nl: Noord-Kaap

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Northern Territory
nl: Noordelijk Territorium

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: Not Declared
nl: Niet Aangegeven

en: Not right now
nl: Nu niet

en: Not that bad
nl: Niet slecht

en: Note
nl: Notitie

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nl: Notitie toegevoegd aan uw bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Note to customer
nl: Notitie aan klant

en: Note:
nl: Notitie:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nl: Let op: Rechten voor bestelde artikelen worden automatisch toegekend zodra de bestelstatus wijzigt naar 'in behandeling' of 'afgerond'.

en: Notification Recipient(s)
nl: Meldingontvanger(s)

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Number of Decimals
nl: Aantal decimalen

en: Number of Orders
nl: Aantal bestellingen

en: Number of coupons used
nl: Aantal gebruikte kortingsbonnen

en: Number of items sold
nl: Aantal verkochte artikelen

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Number of products to show
nl: Aantal te tonen producten

en: Number of reviews to show
nl: Aantal te tonen recensies

en: Nusa Tenggara Barat
nl: West-Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
nl: Oost-Nusa Tenggara

en: OR
nl: OF

en: OR enter path to file:
nl: OF voer bestandspad in:

en: Official Extensions
nl: Officiële Extensies

en: Official Themes
nl: Officiële Thema's

en: Offline Payments
nl: Offline Betalingen

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
nl: Offline gateways vereisen handmatige afhandeling, maar kunnen in sommige gevallen handig zijn, bijvoorbeeld voor het testen van betalingen.

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: In de wacht <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: In de wacht <span class="count">(%s)</span>

en: On-sale Products
nl: Afgeprijsde Producten

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
nl: Zodra ze zijn aangemaakt, worden deze pagina's beheerd middels het admin dashboard van %sPagina's%s. U kan zelf bepalen of deze pagina's op uw website getoond worden via %sUitstraling > Menus%s.

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
nl: 1 per regel: Optie Naam | Extra Kosten [+- percentage] | Per Kosten Type (bestelling, klasse of artikel) Voorbeeld: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | bestelling</code>.

en: Only %s left in stock
nl: Slechts %s resterend op voorraad

en: Only allow reviews from "verified owners"
nl: Alleen recensies van "geverifieerde eigenaren" toestaan

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl: Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een recensie schrijven.

en: Only ship to the customer's billing address
nl: Alleen verzenden naar het factuuradres van de klant

en: Only show children of the current category
nl: Alleen onderliggende tonen voor de huidige categorie

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
nl: Toon alleen de voorraad als deze laag is - bv.  "Nog 2 op voorraad" ipv "In voorraad"

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
nl: Optie Naam | Additionele Costen [+- percentage %] | Per Kosten Type (order, class of artikel)

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
nl: Voeg eventueel categorieën toe aan uw producten, zodat ze beter vindbaar zijn in uw winkel.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nl: Bepaal welke belastingklasse toegepast wordt op de verzendkosten of laat het zo, zodat de belasting op de verzendkosten wordt gebaseerd op de artikelen in de winkelmand zelf.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
nl: Schakel optioneel "Payment Data Transfer" in (Profiel > Profiel en Instellingen > Mijn Verkooptools > Website Voorkeuren) en kopieer uw identiteitstoken hier. Hiermee kunnen betalingen gecontroleerd worden zonder dat PayPal IPN nodig is.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
nl: Vul optioneel de naam van de pagina opmaak in welke u wilt gebruiken. Deze zijn gedefinieerd binnen uw PayPal account.

en: Or, enter tax rate ID:
nl: Of, vul belastingtarief ID in:

en: Order
nl: Bestelling

en: Order #%s
nl: Bestelling #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
nl: Bestelling #%s is gemarkeerd als terugbetaald - PayPal code: %s

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
nl: Bestelling #%s is gemarkeerd als in de wacht door een terugname - PayPal code: %s

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
nl: Terugname van bestelling #%s is geannuleerd. Controleer de status van de betaling en werk de bestelstatus hier bij: %s.

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
nl: Bestelling #%s die %s werd geplaatst heeft de status &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: Order #123 details]
en: %s #%s details
nl: %s #%s gegevens

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
nl: Bestelling #<mark class="order-number">%s</mark> werd geplaatst op <mark class="order-date">%s</mark> en heeft momenteel de status “<mark class="order-status">%s</mark>”.

en: Order &ndash; %s
nl: Bestelling &ndash; %s

en: Order Again
nl: Bestel opnieuw

en: Order Created
nl: Bestelling Aangemaakt

en: Order Deleted
nl: Bestelling Verwijderd

en: Order Details
nl: Bestelgegevens

en: Order Fully Refunded
nl: Bestelling Volledig Terugbetaald

en: Order ID
nl: Bestelnummer

en: Order ID is invalid
nl: Ordernummer is ongeldig

en: Order Notes
nl: Bestelnotities

en: Order Number:
nl: Bestelnummer:

en: Order Received
nl: Bestelling ontvangen

en: Order Total
nl: Besteltotaal

en: Order Updated
nl: Bestelling Bijgewerkt

en: Order Updates
nl: Bestellingupdates

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Order cancelled by customer.
nl: Bestelling geannuleerd door de klant.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
nl: E-mail 'Bestelling afgerond' wordt verstuurd naar de klant wanneer de bestelling als afgerond is gemarkeerd en geeft doorgaans aan dat hun bestelling is verzonden.

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nl: %e %b %Y om %H:%M

en: Order date:
nl: Besteldatum:

en: Order draft updated.
nl: Bestellingconcept bijgewerkt.

en: Order item ID is required
nl: Bestelartikelnummer is verplicht

en: Order item ID provided is not associated with order
nl: Opgegeven bestelartikelnummer is niet gerelateerd aan bestelling

en: Order note is required
nl: Bestelnotitie is verplicht

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
nl: %s door %s

en: Order number: %s
nl: Bestelnummer: %s

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
nl: E-mail 'Gedeeltelijk terugbetaald' wordt verstuurd naar de klant wanneer een bestelling gedeeltelijk is terugbetaald.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
nl: E-mail 'Bestelling afgerond' wordt verstuurd naar de klant wanneer een bestellingen als terugbetaald is gemarkeerd.

en: Order restored to revision from %s
nl: Bestelling teruggezet naar revisie van %s

en: Order saved.
nl: Bestelling opgeslagen.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl: Bestelling gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
nl: Geannuleerd

[ctx: Order status]
en: Completed
nl: Afgerond

[ctx: Order status]
en: Failed
nl: Mislukt

[ctx: Order status]
en: On Hold
nl: In de wacht

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
nl: Wacht op betaling

[ctx: Order status]
en: Processing
nl: In behandeling

[ctx: Order status]
en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Order status changed by bulk edit:
nl: Bestelstatus gewijzigd door bulkbewerking:

en: Order status changed from %s to %s.
nl: Bestellingsstatus gewijzigd van %s naar %s.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
nl[0]: Bestelstatus gewijzigd.
nl[1]: %s bestelstatussen gewijzigd.

en: Order status:
nl: Bestelstatus:

en: Order submitted.
nl: Bestelling ingevoerd.

en: Order updated and email sent.
nl: Bestelling bijgewerkt en e-mail verstuurd.

en: Order updated.
nl: Bestelling bijgewerkt.

en: Order {order_number} details
nl: Bestelling {order_number} gegevens

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Other
nl: Anders

en: Our Bank Details
nl: Onze bankgegevens

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
nl: Onze catalogus van WooCommerce Extensions vindt u hier op WooThemes.com: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Out Of Stock Threshold
nl: Uitverkocht-drempelwaarde

en: Out Of Stock Visibility
nl: Uitverkocht Zichtbaarheid

en: Out of stock
nl: Uitverkocht

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Owner of these keys.
nl: Eigenaar van deze keys.

en: PDT payment completed
nl: PDT betaling afgerond

en: PHP Version
nl: PHP Versie

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Page Name
nl: Paginanaam

en: Page Setup
nl: Pagina Setup

en: Page Style
nl: Pagina opmaak

en: Page contents:
nl: Pagina-inhoud:

en: Page does not contain the shortcode: %s
nl: Pagina bevat niet de shortcode: %s

en: Page does not exist
nl: Pagina bestaat niet

en: Page not set
nl: Pagina niet ingesteld

[ctx: Page setting]
en: Cart
nl: Winkelmand

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Page setting]
en: My Account
nl: Mijn account

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
nl: Winkelbasis

[ctx: Page slug]
en: cart
nl: winkelmand

[ctx: Page slug]
en: checkout
nl: afrekenen

[ctx: Page slug]
en: my-account
nl: mijn-account

[ctx: Page slug]
en: shop
nl: winkel

[ctx: Page title]
en: Cart
nl: Winkelmand

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Page title]
en: My Account
nl: Mijn Account

[ctx: Page title]
en: Shop
nl: Winkel

en: Page visibility should be %spublic%s
nl: Pagina-zichtbaarheid moet %sopenbaar%s zijn

[ctx: Pagination, like `1 of 3`]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: Pakistani Rupee
nl: Pakistaanse roepie

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Papua
nl: Papoea

en: Papua Barat
nl: West-Papoea

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Paraguayan Guaraní
nl: Paraguayaanse Guaraní

en: Parent
nl: Hoofd

en: Parent %s
nl: Bovenliggend(e)  %s

en: Parent %s:
nl: Bovenliggend(e) %s:

en: Parent Coupon
nl: Hoofd Kortingsbon

en: Parent Orders
nl: Hoofd Bestellingen

en: Parent Product
nl: Hoofd Product

en: Parent Product Category
nl: Hoofd productcategorie

en: Parent Product Category:
nl: Hoofd productcategorie:

en: Parent Shipping Class
nl: Hoofd Verzendklasse

en: Parent Shipping Class:
nl: Hoofd Verzendklasse:

en: Parent Theme Author URL
nl: URL van de auteur van het Hoofdthema

en: Parent Theme Name
nl: Hoofdthema Naam

en: Parent Theme Version
nl: Hoofdthema Versie

en: Parent Webhook
nl: Hoofd Webhook

en: Partial Refund Email Heading
nl: Gedeeltelijke Terugbetaling E-mailkop

en: Partial Refund Subject
nl: Gedeeltelijke Terugbetaling Onderwerp

en: Partially Refunded order
nl: Gedeeltelijk terugbetaalde bestelling

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Change
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Password Reset Instructions
nl: Wachtwoord herstellen instructies

en: Password Reset for {site_title}
nl: Wachtwoord-herstel voor {site_title}

en: Password is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Password reset is not allowed for this user
nl: Wachtwoord opnieuw instellen is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
nl: Gepauzeerd <span class="count">(%s)</span>

en: Pay
nl: Betalen

en: Pay Now
nl: Betaal nu

en: Pay for Order
nl: Betaal voor bestelling

en: Pay for order
nl: Betaal voor bestelling

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
nl: Betalen via PayPal; u kunt betalen met uw creditcard als u geen PayPal account heeft.

en: Pay with cash upon delivery.
nl: Contant betalen bij aflevering.

en: PayPal Acceptance Mark
nl: PayPal Acceptatieteken

en: PayPal Email
nl: PayPal e-mail

en: PayPal Email Address:
nl: PayPal E-mailadres:

en: PayPal Standard
nl: PayPal Standaard

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
nl: PayPal laat ons toe om 1 adres door te sturen. Als u PayPal gebruikt voor verzendlabels, heeft u misschien de voorkeur om het verzendadres door te sturen in plaats van het factuuradres.

en: PayPal does not support your store currency.
nl: PayPal biedt geen ondersteuning voor uw winkelvaluta.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
nl: PayPal sandbox kan gebruikt worden om betalingen te testen. Aanmelden voor een ontwikkelaar account kan <a href="%s">hier</a>.

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
nl: PayPal stuurt klanten standaard naar PayPal om hun betalingsinformatie in te voeren. PayPal IPN vereist fsockopen/cURL ondersteuning om bestellingstatussen bij te werken na betaling. Bekijk de %systeemstatus%s pagina voor meer informatie.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
nl: PayPal gebruikt deze communicatiemethode voor het terugsturen van informatie over transacties.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nl: PayPal verifieert adressen. Daarom kan deze instelling fouten veroorzaken (we adviseren deze instelling uitgeschakeld te houden)

en: Payment %s via IPN.
nl: Betaling %s via IPN.

en: Payment Action
nl: Betalingsactie

en: Payment Gateway
nl: Betalingsverwerker

en: Payment Gateways
nl: Betalingsverwerkers

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Payment Mode
nl: Betalingsmode

en: Payment for order #%d from %s has failed. The order was as follows:
nl: Betaling voor order #%d van %s is mislukt. De bestelling was als volgt:

en: Payment for order %s refunded
nl: Betaling voor bestelling %s is terugbetaald

en: Payment for order %s reversed
nl: Betaling voor bestelling %s teruggedraaid

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
nl: Payment gateways kunnen gebruik maken van cURL om te communiceren met externe servers om betalingen te autoriseren. Andere plug-ins kunnen ook gebruik maken van deze methode om met externe services te communiceren.

en: Payment method ID and title are required
nl: Betaalmethodenummer en titel zijn verplicht

en: Payment method added.
nl: Betaalmethode toegevoegd.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
nl: Omschrijving van de betaalmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nl: Omschrijving van de betaalmethode die de klant ziet op uw website.

en: Payment pending: %s
nl: Betaling in behandeling: %s

en: Payment to be made upon delivery.
nl: Betaling wordt gedaan bij levering.

en: Payment via %s
nl: Betaling via %s

en: Payment was declined - please try another card.
nl: Betaling geweigerd - probeer een andere kaart.

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
nl: Betaling geweigerd - de klant moet een andere kaard proberen.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
nl: Betaling geweigerd door Simplify Commerce.

en: Payments
nl: Betalingen

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wacht op betaling <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wacht op betaling <span class="count">(%s)</span>

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
nl: Per Klasse: Reken verzendkosten voor elke verzendklasse apart

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
nl: Per Bestelling - Reken verzendkosten voor de duurste verzendklasse

en: Percentage of cart total
nl: Percentage van winkelmand totaal

en: Period
nl: Periode

en: Permanently deleted %s
nl: %s permanent verwijderd

en: Permanently deleted customer
nl: Klant permanent verwijderd

en: Permanently deleted order note
nl: Bestelnotitie permanent verwijderd

en: Permissions
nl: Rechten

en: Permissions is missing.
nl: Rechten ontbreken.

en: Philippine Pesos
nl: Filipijnse Peso

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Place order
nl: Bestelling plaatsen

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
nl: Zet de betaalgateway in sandbox mode met behulp van de sandbox API sleutels (echte betalingen worden niet geaccepteerd).

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Plain text template
nl: Template voor platte tekst

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nl: Kies een product om aan uw winkelmand toe te voegen&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
nl: Kies product opties&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nl: Kies het aantal artikelen dat u toe wilt voegen aan uw winkelmand&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nl: Kopieer en plak deze informatie in het ticket als u contact op neemt met support:

en: Please enter a coupon code.
nl: Vul een kortingsboncode in.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nl: Vul een prefix in voor uw factuurnummers. Zorg ervoor dat deze prefix uniek is als u uw PayPal account gebruikt voor meerdere winkels, PayPal staat geen bestellingen met dezelfde factuurnummer toe.

en: Please enter a stronger password.
nl: Voer alstublieft een sterker wachtwoord in.

en: Please enter a valid account username.
nl: Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: Please enter a valid order ID
nl: Vul een geldig bestelnummer in

en: Please enter a valid order email
nl: Vul een geldig bestelling e-mailadres in

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
nl: Vul een geldige postcode in.

en: Please enter an account password.
nl: Vul een accountwachtwoord in.

en: Please enter in a value less than the regular price.
nl: Voer een bedrag in dat lager is dan de reguliere prijs.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nl: Vul de landcode in met 2 hoofdletters.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
nl: Voer met decimale (%s) schrijfwijze in, zonder punten tussen de duizendtallen.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
nl: Voer met decimale (%s) schrijfwijze in, zonder punten tussen de duizendtallen en valutasymbolen.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nl: Vul uw PayPal e-mailadres in; dit is nodig voor de betaling.

en: Please enter your current password.
nl: Vul uw huidige wachtwoord in.

en: Please enter your password.
nl: Vul uw wachtwoord in.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nl: Vul hierboven uw gegevens in om de beschikbare betaalmethoden te zien.

en: Please fill out all password fields.
nl: Voer alle wachtwoordvelden in.

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
nl: Zorg ervoor dat uw kaartgegevens correct zijn ingevuld en dat uw browser JavaScript ondersteunt.

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
nl: Let op: Afhankelijk van uw locatie moet u misschien alsnog lokale en productspecifieke belastingtarieven toevoegen. Neem in geval van twijfel contact op met een accountant.

en: Please provide a valid email address.
nl: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please rate the product.
nl: Beoordeel het product.

en: Please re-enter your password.
nl: Vul uw wachtwoord opnieuw in.

en: Please select a rating
nl: Geef uw beoordeling

en: Please select some items.
nl: Selecteer een aantal artikelen.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nl: Verstuur uw cheque naar Winkelnaam, -straat, -plaats, -staat / provincie en -postcode.

en: Please, provide an attribute name and slug.
nl: Lever een naam en afkorting aan voor deze eigenschap.

en: Poland
nl: Polen

en: Polish Zloty
nl: Poolse Zloty

en: Popular Product Tags
nl: Populaire producttags

en: Popularity (sales)
nl: Populariteit (verkoop)

en: Postcode / ZIP
nl: Postcode

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
nl: Postcode voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle gebieden. Jokertekens (*) kunnen gebruikt worden. Reeksen voor numerieke postcode (bijvoorbeeld 12345-12350) zullen worden uitgebreid worden in individuele postcodes.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl: Berichten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Pounds Sterling
nl: Pond Sterling

en: Prefecture
nl: Prefectuur

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Price
nl: Prijs

en: Price Display Suffix:
nl: Prijsweergave-suffix:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Prices
nl: Prijzen

en: Prices Entered With Tax
nl: Prijzen ingevoerd met belastingen

en: Pricing
nl: Prijs

en: Prince Edward Island
nl: Prins Edwardeiland

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Private Key
nl: Private Sleutel

en: Private note
nl: Privénotitie

en: Proceed to Checkout
nl: Doorgaan naar afrekenen

en: Proceed to PayPal
nl: Ga verder naar Paypal

en: Processing
nl: In behandeling

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
nl: Bestelling in behandeling

en: Product % Discount
nl: Productkorting in procenten

en: Product Backorder
nl: Product nabestelling

en: Product Categories
nl: Productcategorieën

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
nl: Productcategorieën, Tags, Verzendklassen &amp; Attributen

en: Product Category
nl: Productcategorie

en: Product Created
nl: Product Aangemaakt

en: Product Data
nl: Productgegevens

en: Product Deleted
nl: Product Verwijderd

en: Product Description
nl: Productbeschrijving

en: Product Discount
nl: Productkorting

en: Product Gallery
nl: Productgalerij

en: Product ID or SKU is required
nl: Productnummer of SKU is verplicht

en: Product ID provided does not match this line item
nl: Opgegeven Productnummer komt niet overeen met deze bestelregel

en: Product IDs
nl: Product ID's

en: Product Image
nl: Productafbeelding

en: Product Image Gallery
nl: Productafbeeldingen-galerij

en: Product Images
nl: Productafbeeldingen

en: Product Name
nl: Productnaam

en: Product Permalinks
nl: Product permalinks

en: Product Ratings
nl: Productbeoordelingen

en: Product SKU must be unique.
nl: Product SKU dient uniek te zijn.

en: Product Search
nl: Product Zoeken

en: Product Settings
nl: Productinstellingen

en: Product Short Description
nl: Korte productomschrijving

en: Product Tags
nl: Producttags

en: Product Thumbnails
nl: Product-thumbnails

en: Product Transients Cleared
nl: Product Transients Gewist

en: Product Type
nl: Producttype

en: Product Types
nl: Producttypes

en: Product Updated
nl: Product Bijgewerkt

en: Product attribute base
nl: Producteigenschap basis

en: Product categories
nl: Productcategorieën

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
nl: U kan hier de productcategorieën voor de winkel beheren. Om de volgorde van de categorieën te wijzigen deze verplaatsen door te slepen. Om meer categorieën per pagina te zien, wijzigt u de scherminstellingen bovenaan de pagina.

en: Product category base
nl: Productcategorie afkorting

en: Product category parent is invalid
nl: Hoofd-productcategorie is ongeldig

en: Product creation failed, could not find original product:
nl: Product aanmaken mislukt, kan het originele product niet vinden:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl: Productconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Product is invalid
nl: Product is ongeldig

en: Product low in stock
nl: Product laag in voorraad

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
nl: Een product mag niet in deze categorie zitten om kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor "Productkorting" koos zijn het de producten in deze categorie die geen korting toegewezen krijgen.

en: Product name
nl: Productnaam

en: Product out of stock
nl: Product niet op voorraad

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
nl: Product gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk Product</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
nl: Aantal

en: Product quantity is required
nl: Productaantal is verplicht

en: Product quantity must be a positive float
nl: Productaantal moet positief zijn

en: Product restored to revision from %s
nl: Product teruggezet naar revisie van %s

en: Product saved.
nl: Product opgeslagen.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
nl: Product gepland voor <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Product Voorbeeld</a>

en: Product shipping class parent is invalid
nl: Ongeldig hoofd-product-verzendklasse

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl: Product verzonden. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Product tag base
nl: Product tag basis

en: Product updated.
nl: Product bijgewerkt.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
nl: Product bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk Product</a>

en: Products
nl: Producten

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl: Producten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
nl: Producten die niet in de winkelmand mogen zitten om deze kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor 'Productkorting' koos zijn dit de producten die geen korting toegewezen krijgen.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
nl: Producten die in de winkelmand moeten zitten om deze kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor 'Productkorting' koos zijn dit de producten die de korting toegewezen krijgen.

en: Provided order currency is invalid
nl: Ingevoerde bestelvaluta is ongeldig

en: Province
nl: Provincie

en: Public
nl: Publiek

en: Public Key
nl: Publieke Sleutel

en: Publish Your Product!
nl: Publiceer uw product!

en: Purchase Note
nl: Aankoopnotitie

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: QRCode
nl: QR-code

en: Qatar
nl: Katar

en: Qty
nl: Aantal

en: Quantity
nl: Aantal

en: Quantity: %s
nl: Aantal: %s

en: Query type
nl: Zoektype

en: Quick&nbsp;Edit
nl: Snel&nbsp;Bewerken

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rate
nl: Tarief

en: Rate %
nl: Tarief %

en: Rate (%)
nl: Tarief (%)

en: Rate code
nl: Tariefcode

en: Rate name
nl: Tariefnaam

en: Rate&hellip;
nl: Beoordelen&hellip;

en: Rate&nbsp;%
nl: Belasting&nbsp;in&nbsp;%

en: Rated %d out of 5
nl: Beoordeeld %d van 5

en: Rated %s out of 5
nl: Beoordeling %s uit 5

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Ratings are required to leave a review
nl: Beoordelingen zijn vereist bij het plaatsen van een recensie

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
nl: Razavi-Khorasan (خراسان رضوی)

en: Re-enter new password
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: Read
nl: Lezen

en: Read More
nl: Lees meer

en: Read More About Storefront
nl: Lees meer over Storefront

en: Read all about it
nl: Lees er alles over

en: Read more
nl: Verder lezen

en: Read more about getting started
nl: Lees meer over starten

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: Ready!
nl: Klaar!

en: Reason for refund (optional)
nl: Reden voor terugbetaling (optioneel)

en: Receiver Email
nl: Ontvanger e-mailadres

en: Recent Orders
nl: Recente bestellingen

en: Recent Reviews
nl: Recente recensies

en: Recently Viewed Products
nl: Recent Bekeken Producten

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Recount terms
nl: Termen opnieuw tellen

en: Redirect only
nl: Redirect

en: Redirect to the cart page after successful addition
nl: Na succesvolle toevoeging gelijk doorsturen naar de winkelmandpagina

en: Reduce line item stock
nl: Verlaag de voorraad van de bestelregel

en: Reduced Rate%sZero Rate
nl: Gereduceerd tarief %s Nultarief

en: Refresh stats
nl: Statistieken verversen

en: Refreshed stats for %s
nl: Statistieken voor %s ververst

en: Refund
nl: Terugbetalen

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
nl: Terugbetaling %s via %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
nl: %s handmatig terugbetalen

en: Refund &ndash; %s
nl: Terugbetaling &ndash; %s

en: Refund Failed: No transaction ID
nl: Terugbetaling mislukt: geen transactie-ID

en: Refund amount
nl: Terugbetalingsbedrag

en: Refund amount is required
nl: Terugbetalingsbedrag is verplicht

en: Refund amount must be positive
nl: Terugbetalingsbedrag moet positief zijn

en: Refund failed
nl: Terugbetaling mislukt

en: Refund was declined.
nl: Terugbetaling is afgewezen.

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Refunded %s - Refund ID: %s
nl: Terugbetaald %s - Terugbetalingsnummer: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
nl: Terugbetaalde bestelling

en: Refunds
nl: Terugbetalingen

en: Region
nl: Regio

en: Register
nl: Registreer

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
nl: Op deze pagina kunnen geregistreerde klanten hun accountgegevens en eerdere bestellingen beheren.

en: Registration Options
nl: Registratie-opties

en: Regular Price
nl: Reguliere Prijs

en: Regular Price:
nl: Reguliere Prijs:

en: Related Products
nl: Gerelateerde producten

en: Remember me
nl: Onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove All Data
nl: Alle data verwijderen

en: Remove filter
nl: Verwijder filter

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove product image
nl: Verwijder productafbeelding

en: Remove selected account(s)
nl: Verwijder geselecteerde account(s)

en: Remove selected row(s)
nl: Verwijder geselecteerde rijen

en: Remove this attribute?
nl: Deze eigenschap verwijderen?

en: Remove this image
nl: Deze afbeelding verwijderen

en: Remove this item
nl: Verwijder dit artikel

en: Remove this item meta?
nl: Deze artikelmeta verwijderen?

en: Report a bug
nl: Rapporteer een bug

en: Reports
nl: Rapporten

en: Republic of Ireland
nl: Ierland

en: Request
nl: Aanvraag

en: Resend order emails
nl: Bestelling e-mails opnieuw versturen

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reset Password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset Usage Tracking Settings
nl: Instellingen voor gebruiksregistratie herstellen

en: Reset capabilities
nl: Rechten herstellen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset usage tracking settings
nl: Instellingen voor gebruiksregistratie herstellen

en: Response
nl: Respons

en: Restock refunded items
nl: Neem de terugbetaalde artikelen weer op voorraad

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore this item from the Trash
nl: Herstel dit artikel uit de Prullenbak

en: Restrict shipping to Location(s)
nl: Beperk verzending tot bepaalde locaties

en: Return To Cart
nl: Terug naar winkelmand

en: Return To Shop
nl: Terug naar de Winkel

en: Return to homepage
nl: Keer terug naar de homepage

en: Return to the WordPress Dashboard
nl: Keer terug naar de WordPress Dashboard

en: Returning customer?
nl: Terugkerende klant?

en: Reunion
nl: Réunion

en: Reversal cancelled for order #%s
nl: Terugname van bestelling #%s geannuleerd

en: Reviews (%d)
nl: Recensies (%d)

en: Revoke
nl: Terugtrekken

en: Revoke API Key
nl: API Key terugtrekken

en: Revoke Access
nl: Toegang Terugtrekken

en: Revoke Key
nl: Key terugtrekken

en: Right
nl: Rechts

en: Right with space
nl: Rechts met spatie

en: Roles successfully reset
nl: Rollen succesvol hersteld

en: Roma
nl: Rome

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian Leu
nl: Roemeense Leu

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nl: Rond belastingen af bij subtotalen, in plaats van per regel

en: Rounding
nl: Afronding

en: Routing Number
nl: Routingnummer

en: Run the Setup Wizard
nl: Voer de installatiewizard uit

en: Run the updater
nl: Voer de updater uit

en: Russia
nl: Rusland

en: Russian Ruble
nl: Russische Roebel

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl: Sao Tom&eacute; en Principe

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nl: SKU verwijst naar een Stock Keeping Unit, een unieke identificatie voor elke afzonderlijke product en dienst die verkocht kan worden.

en: SUHOSIN Installed
nl: SUHOSIN Geïnstalleerd

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Saint Helena
nl: Sint-Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
nl: Sint Maarten

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint-Maarten (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sale
nl: Aanbieding

en: Sale Price
nl: Kortingsprijs

en: Sale Price Dates
nl: Kortingsperiode

en: Sale Price:
nl: Kortingsprijs:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl: Einddatum uitverkoop (JJJJ-MM-DD of laat leeg)

en: Sale end date:
nl: Einddatum uitverkoop:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl: Startdatum uitverkoop (JJJJ-MM-DD of laat leeg)

en: Sale start date:
nl: Startdatum uitverkoop:

en: Sale!
nl: Aanbieding!

en: Sales
nl: Verkoop

en: Sales Reports
nl: Verkooprapporten

en: Sales amount
nl: Omzet

en: Sales by category
nl: Omzet per categorie

en: Sales by date
nl: Verkoop per datum

en: Sales by product
nl: Verkoop per product

en: Same as parent
nl: Zelfde als hoofditem

en: Sandbox Private Key
nl: Sandbox Private Sleutel

en: Sandbox Public Key
nl: Sandbox Publieke Sleutel

en: Saudi Arabia
nl: Saudi-Arabië

en: Saudi Riyal
nl: Saudische Riyal

en: Save
nl: Opslaan

en: Save %s
nl: %s opslaan

en: Save Address
nl: Adres opslaan

en: Save Attributes
nl: Eigenschappen opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Webhook
nl: Webhook bewaren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save changes before changing page?
nl: Aanpassingen opslaan voordat u de pagina verandert?

en: Save/update the %s
nl: Sla de %s op

en: Schedule
nl: Periode instellen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %s
nl: Zoeken %s

en: Search Coupons
nl: Kortingsbonnen zoeken

en: Search Key
nl: Key zoeken

en: Search Orders
nl: Bestellingen zoeken

en: Search Product Categories
nl: Productcategorieën zoeken

en: Search Product Tags
nl: Producttags zoeken

en: Search Products
nl: Producten zoeken

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
nl: Zoekresultaten: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
nl: Verzendklassen zoeken

en: Search Webhooks
nl: Webhooks zoeken

en: Search customers
nl: Klanten zoeken

en: Search for a customer&hellip;
nl: Zoek een klant&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
nl: Zoek naar een downloadbaar product&hellip;

en: Search for a product&hellip;
nl: Zoek naar een product &hellip;

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
nl: Zoekresultaten voor &ldquo;%s&rdquo;

en: Search&hellip;
nl: Zoeken&hellip;

en: Secret
nl: Geheim

en: Select
nl: Selecteer

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Page
nl: Pagina selecteren

en: Select a category
nl: Selecteer een categorie

en: Select a country&hellip;
nl: Selecteer een land&hellip;

en: Select a page&hellip;
nl: Selecteer een pagina&hellip;

en: Select a state&hellip;
nl: Selecteer een provincie&hellip;

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select an option&hellip;
nl: Selecteer een optie&hellip;

en: Select categories&hellip;
nl: Kies categorieën&hellip;

en: Select none
nl: Niets selecteren

en: Select options
nl: Opties selecteren

en: Select product options before adding this product to your cart.
nl: Selecteer productopties voordat u dit product aan uw winkelwagen toevoegd.

en: Select shipping methods
nl: Selecteer verzendmethoden

en: Select some countries
nl: Selecteer landen

en: Select terms
nl: Selecteer termen

en: Select the access type of these keys.
nl: Kies het toegangstype voor deze keys.

en: Select when the webhook will fire.
nl: Selecteer wanneer de webhook vuurt.

en: Selected countries
nl: Geselecteerde landen

en: Selection Priority
nl: Selectieprioriteit

en: Sell to all countries
nl: Verkoop aan alle landen

en: Sell to specific countries only
nl: Verkoop enkel aan specifieke landen

en: Selling Location(s)
nl: Verkooplocatie(s)

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nl: Verstuur verzendgegevens naar PayPal in plaats van factuurgegevens.

en: Separate Product Tags with commas
nl: Zet een komma tussen de producttags

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
nl: Scheid codes met een komma. Jokertekens zijn mogelijk, <code>P*</code> levert bijvoorbeeld een overeenkomst met PE30 op. Patronen zijn ook mogelijk, <code>NG1___</code> levert een overeenkomst op met zowel NG1 1AA als NG10 1AA

en: Serbia
nl: Servië

en: Server Environment
nl: Serveromgeving

en: Server Info
nl: Serverinformatie

en: Sessions successfully cleared
nl: Sessies succesvol gewist

en: Set product image
nl: Productafbeelding instellen

en: Set regular prices
nl: Normale prijzen instellen

en: Set sale prices
nl: Kortingsprijzen instellen

en: Set scheduled sale dates
nl: Geplande uitverkoopdata instellen

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
nl: De kleuren van de knoppen en titels van de dialoogvensters instellen.

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
nl: Stel deze optie in om dit product onderdeel te maken van een gegroepeerd product.

en: Set variation image
nl: Variatie afbeelding instellen

en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Setup Wizard
nl: Installatiewizard

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
nl: Verscheidene WooCommerce extensies kunnen logs aanmaken die het oplossen van fouten in de code makkelijker maken. De directory moet beschrijfbaar zijn om dit mogelijk te maken.

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Ship to
nl: Bestemming

en: Ship to a different address?
nl: Verzenden naar een ander adres?

en: Ship to all countries
nl: Verzend naar alle landen

en: Ship to all countries you sell to
nl: Verzend naar alle landen waaraan u verkoopt

en: Ship to specific countries only
nl: Verzend enkel naar specifieke landen

en: Shipping
nl: Verzendmethoden

en: Shipping &amp; Tax
nl: Verzending &amp; Belastingen

en: Shipping &amp; Tax Setup
nl: Verzending & Belastingen Setup

en: Shipping Address
nl: Verzendadres

en: Shipping Calculations
nl: Berekening van de verzendkosten

en: Shipping Class
nl: Verzendklasse

en: Shipping Class Costs
nl: Verzendklasse Kosten

en: Shipping Classes
nl: Verzendklassen

en: Shipping Debug Mode
nl: Verzendkosten Debug Mode

en: Shipping Destination
nl: Bestemming van de verzending

en: Shipping Details
nl: Verzendgegevens

en: Shipping Method
nl: Verzendmethode

en: Shipping Methods
nl: Verzendmethoden

en: Shipping Name
nl: Verzendkostennaam

en: Shipping Options
nl: Verzendopties

en: Shipping Settings
nl: Verzendinstellingen

en: Shipping Tax Amount
nl: Bedrag Verzendkostenbelasting

en: Shipping Tax Class:
nl: Belastingklasse voor verzendkosten:

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Shipping amount
nl: Verzendkostenbedrag

en: Shipping class
nl: Verzendklasse

en: Shipping class:
nl: Verzendklasse:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nl: Verzendklassen worden gebruikt door bepaalde verzendmethoden om gelijkaardige producten te groeperen.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
nl: Verzendklassen kunnen gebruikt worden om gelijkwaardige producten te groeperen. Deze groepen kunnen dan gebruikt worden door bepaalde verzendmethoden om verschillende tarieven toe te kennen aan verschillende producten.

en: Shipping costs updated.
nl: Verzendkosten bijgewerkt.

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
nl: Verzendkosten worden berekend zodra uw adres is ingevuld.

en: Shipping method ID is required
nl: Verzendmethodenummer is verplicht

en: Shipping only
nl: Alleen verzenden

en: Shipping tax class based on cart items
nl: Belastingklasse voor verzendkosten gebaseerd op artikelen in de winkelmand

en: Shipping total must be a positive amount
nl: Het totaal van de verzendkosten moet een positief bedrag zijn

en: Shipping via %s
nl: Verzonden via %s

en: Shipping:
nl: Verzending:

en: Shop & Product Pages
nl: Winkel en productpagina's

en: Shop Manager
nl: Winkelmanager

en: Shop Page
nl: Winkelpagina

en: Shop Page Display
nl: Winkelpagina-weergave

en: Shop base
nl: Winkelbasis

en: Shop base address
nl: Winkelbasisadres

en: Shop base with category
nl: Winkelbasis met categorie

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
nl: Lees onze documentatie als u hulp nodig hebt bij het begrijpen, gebruiken of uitbreiden van WooCommerce. U vindt er allerlei informatie, zoals snippets, tutorials en veel meer.

en: Show
nl: Tonen

en: Show "verified owner" label for customer reviews
nl: "Geverifieerde eigenaar" label tonen voor klantrecensies

en: Show all product types
nl: Toon alle producttypes

en: Show all types
nl: Alle types tonen

en: Show as dropdown
nl: Als dropdown tonen

en: Show both
nl: Toon beide

en: Show categories &amp; subcategories
nl: (Sub)categorieën tonen

en: Show hidden products
nl: Verborgen producten tonen

en: Show hierarchy
nl: Hiërarchie tonen

en: Show more details
nl: Meer details tonen

en: Show product counts
nl: Aantal producten tonen

en: Show products
nl: Producten tonen

en: Show subcategories
nl: Subcategorieën tonen

en: Showing all %d results
nl: Alle %d resultaten

en: Showing reports for:
nl: Rapporten voor:

en: Showing the single result
nl: Enige resultaat

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
nl: Toont een custom eigenschap in een widget, waarmee de lijst van producten tijdens het bekijken van productcategorieën kan worden beperkt.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
nl: Toont een schuifbalk met prijsfilter in een widget, waarmee de lijst van producten tijdens het bekijken van productcategorieën kan worden beperkt.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
nl: Toont actieve gelaagde navigatiefilters, zodat gebruikers deze kunnen zien en deactiveren.

en: Sign up for Simplify Commerce
nl: Inschrijven voor Simplify Commerce

en: Signups
nl: Inschrijvingen

en: Simple
nl: Simpel

en: Simple Products
nl: Simpele Producten

en: Simple product
nl: Simpel product

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
nl: Simplify Commerce Fout: Vul de publieke en private sleutels in

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
nl: Simplify Commerce Fout: Simplify Commerce vereist PHP 5.3 en hoger. U gebruikt versie %s.

en: Simplify Commerce by MasterCard
nl: Simplify Commerce van MasterCard

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
nl: Simplify Commerce is ingeschakeld, maar de <a href="%s">SSL verplicht optie</a> is uitgeschakeld; afrekenen kan onveilig zijn! Schakel SSL in en verzeker u ervan dat uw server een geldig SSL certificaat heeft - Simplify Commerce werkt nu alleen in sandbox mode.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
nl: Simplify Commerce is een handelaarsaccount en betaalgateway in 1. Kies Simplify Commerce als uw WooCommerce betaalgateway om snel toegang te krijgen tot uw geld met behulp van de krachtige, veilige betaalengine ondersteund door MasterCard.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
nl: Simplify Transactie Mislukt (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
nl: Simplify betaling goedgekeurd (Nummer: %s, Auth Code: %s)

en: Simplify payment declined
nl: Simplify betaling geweigerd

en: Simplify payment error: %s
nl: Simplify betalingsfout: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nl: Aangezien JavaScript niet door uw browser ondersteund wordt of is uitgeschakeld, dient u op <em>Totalen bijwerken</em> te klikken voordat u een bestelling plaatst. Als u dit niet doet, kan er meer in rekening worden gebracht dan het bovenstaande bedrag.

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese Dollar

en: Single Product Image
nl: Productafbeelding

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nl: Sistan en Beloetsjistan (سیستان و بلوچستان)

en: Skip Setup
nl: Installatie overslaan

en: Skip this step
nl: Deze stap overslaan

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slug
nl: Afkorting

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nl: Afkorting "%s" wordt al gebruikt. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nl: Afkorting "%s" is niet toegestaan, omdat het een gereserveerde term is. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nl: Afkorting "%s" is te lang (max 28 tekens). Maak deze korter.

en: Sold %s worth in the last %d days
nl: Verkochte %s waarde in de laatste %d dagen

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
nl[0]: Verkochte item in de laatste %d dagen
nl[1]: Verkochte %d artikelen in de laatste %d dagen

en: Sold Individually
nl: Individueel verkocht

en: Sold Individually?
nl: Wordt individueel verkocht?

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
nl: Verscheidene webservices zoals verzending maken gebruik van SOAP om informatie van externe servers te ontvangen. Om bijvoorbeeld quotaties voor verzendkosten van FedEx te kunnen ontvangen, dient SOAP geïnstalleerd te zijn.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
nl: Iemand heeft verzocht het wachtwoord opnieuw in te stellen voor het volgende account:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nl: Sorry, er was een probleem met het verwijderen van deze kortingsbon.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl: Sorry, "%s" is niet op voorraad. Pas uw bestelling aan en probeer het opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nl: Sorry, kortingsbon "%s" is al gebruikt en kan niet worden gebruikt in combinatie met andere kortingsbonnen.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn voor uw locatie. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn voor uw staat. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, het lijkt er op dat er geen betaalmethoden zijn voor het toevoegen van een nieuwe betalingsmethode. Neem contact met ons op als u hulp nodig hebt of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nl: Sorry, het lijkt er op dat kortingsbon "%s" ongeldig is - deze is nu verwijderd van uw bestelling.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
nl: Sorry, het lijkt erop dat kortingsbon "%s" niet van u is - deze is nu verwijderd van uw bestelling.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nl: Sorry, geen producten gevonden. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
nl: Sorry, het minimum besteltotaal voor deze betaalmethode is 0,50

en: Sorry, there has been an error.
nl: Sorry, er ging iets mis.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
nl: Sorry, deze kortingsbon kan niet worden toegepast op de categorieën: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
nl: Sorry, deze kortingbon kan niet worden gebruikt met de producten: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
nl: Sorry, deze kortingsbon kan niet worden gebruikt in combinatie met de inhoud van uw winkelmand.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
nl: Sorry, deze kortingsbon is niet geldig voor afgeprijsde artikelen.

en: Sorry, this download has expired
nl: Sorry, deze download is verlopen

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
nl: Sorry, deze bestelling is ongeldig en kan dus ook niet betaald worden.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
nl: Sorry, dit product kan niet worden gekocht.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nl: Sorry, dit product is niet beschikbaar. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
nl: Sorry, we konden dit bestelnummer niet vinden in onze database.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl: Sorry, we hebben onvoldoende "%s" op voorraad om uw bestelling uit te voeren (%s op voorraad). Pas uw bestelling aan en probeer het opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nl: Sorry, we hebben onvoldoende “%s” op voorraad om uw bestelling op dit moment uit te voeren. Probeer het nog eens over %d minuten of pas eerst uw bestelling aan en probeer het dan opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nl: Sorry, u heeft uw downloadlimiet voor dit bestand bereikt

en: Sorry, your session has expired.
nl: Sorry, uw sessie is verlopen.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
nl: Sorry, uw sessie is verlopen. <a href="%s" class="wc-backward">Terug naar de homepage</a>

en: Sort Code
nl: Sorteercode

en: Sort Products
nl: Producten sorteren

en: Sort by average rating
nl: Sorteer op gemiddelde beoordeling

en: Sort by most recent
nl: Meest recent

en: Sort by newness
nl: Sorteer op nieuwheid

en: Sort by popularity
nl: Sorteer op populariteit

en: Sort by price (asc)
nl: Prijs (oplopend)

en: Sort by price (desc)
nl: Prijs (aflopend)

en: Sort by price: high to low
nl: Sorteer op prijs: hoog naar laag

en: Sort by price: low to high
nl: Sorteer op prijs: laag naar hoog

[ctx: Sorting order]
en: Order
nl: Bestelling

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South African rand
nl: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South Australia
nl: Zuid-Australië

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nl: Zuid-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: South Korean Won
nl: Zuid-Koreaanse Won

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: Specific Countries
nl: Specifieke landen

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Product
nl: Standaardproduct

en: Standard Rate
nl: Standaardtarief

en: Standard Rates
nl: Standaardtarieven

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
nl: 'Standaard' toont de creditcardvelden in de winkel (SSL vereist). %1$s 'Gehoste Betalingen' toont een Simplify Commerce dialoogvenster in de winkel (met SSL) of verwijzen de klant naar Simplify Commerce pagina (zonder SSL).. %1$s Opmerking: Gehoste Betalingen hebben een nieuw paar API Keys nodig met de vlag voor gehoste betalingen geselecteerd. %2$sBekijk voor meer details de Simplify Commerce documenten%3$s.

en: State
nl: Provincie

en: State / County
nl: Staat / County

en: State / Zone
nl: Provincie

en: State / county
nl: Staat/provincie

en: State Code
nl: Staatcode

en: State&nbsp;Code
nl: Staatcode

en: State/County
nl: Staat/Provincie

en: State/County or state code
nl: Staat/Provincie or Staatcode

en: Status code: %s
nl: Statuscode: %s

en: Stock
nl: Voorraad

en: Stock Actions
nl: Voorraadacties

en: Stock Display Format
nl: Voorraad weergave notatie

en: Stock Keeping Unit
nl: Artikel Nummer

en: Stock Qty
nl: Aantal op voorraad

en: Stock Qty:
nl: Voorraad:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nl: Voorraadniveau. Als dit een variabel product is, zal deze waarde gebruikt worden voor de voorraden van alle variaties, tenzij u voorraad definieert op variatieniveau.

en: Stock status
nl: Voorraadstatus

en: Store Locale
nl: Winkellocale

en: Store Locale Setup
nl: Winkellocale Setup

en: Store Notice
nl: Winkelmelding

en: Store Notice Text
nl: Tekst van winkelmelding

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
nl: Storefront is een intuïtief, flexibel en %sgratis%s WordPress thema, die verregaande integratie met WooCommerce en de meest populaire klantgerichte extensies biedt.

en: Subcategories
nl: Subcategorieën

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject (downloadable)
nl: Onderwerp (downloadbaar)

en: Submit
nl: Verzenden

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: Suburb
nl: Voorstad

en: Sudan
nl: Soedan

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
nl: Suhosin is een geavanceerd beschermingssysteem voor PHP installaties. Het is ontworpen om uw servers te beschermen tegen zowel bekende problemen in PHP applicaties als mogelijke onbekende kwetsbaarheden in deze applicaties of de PHP zelf. Indien Suhosin geactiveerd is op uw server, moet deze misschien geconfigureerd worden om de datalimiet te verhogen.

en: Sulawesi Barat
nl: West-Celebes

en: Sulawesi Selatan
nl: Zuid-Celebes

en: Sulawesi Tengah
nl: Midden-Celebes

en: Sulawesi Tenggara
nl: Zuidoost-Celebes

en: Sulawesi Utara
nl: Noord-Celebes

en: Sumatera Barat
nl: West-Sumatra

en: Sumatera Selatan
nl: Zuid-Sumatra

en: Sumatera Utara
nl: Noord-Sumatra

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
nl: Ondersteunt de volgende aanduidingen: <code>[qty]</code> = aantal artikelen, <code>[cost]</code> = kosten van artikelen, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Kosten op basis van percentage.

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish Krona
nl: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: System Status
nl: Systeemstatus

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
nl: TEST MODE INGESCHAKELD. Gebruik een testkaart: %s

en: Table does not exist
nl: Tabel bestaat niet

en: Taiwan New Dollars
nl: Taiwanese Dollar

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
nl: Ontvang betalingen via Simplify Commerce - gebruikt simplify.js om card tokens aan te maken en de Simplify Commerce SDK. Vereist SSL als de sandbox is uitgeschakeld.

en: Tasmania
nl: Tasmanië

en: Tax
nl: Belasting

en: Tax Amount
nl: Belastingbedrag

en: Tax Class
nl: Belastingklasse

en: Tax Name
nl: Belastingnaam

en: Tax Options
nl: Belastingopties

en: Tax Settings
nl: Belastinginstellingen

en: Tax Shipping
nl: Belasting heffen op Verzending

en: Tax Status
nl: Belastingstatus

en: Tax class
nl: Belastingklasse

en: Tax class already exists
nl: Belastingklasse bestaat al

en: Tax class:
nl: Belastingklasse:

en: Tax rate ID: %s
nl: Belastingtarief-ID: %s

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl: Om belastingtarieven te definiëren moeten de kolommen in een specifieke volgorde staan (10 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een ​​voorbeeld te downloaden</a>.

en: Tax rates successfully deleted
nl: Belastingtarieven succesvol verwijderd

[ctx: Tax status]
en: None
nl: Geen

en: Tax&nbsp;Name
nl: Belastingnaam

en: Taxable
nl: Belastbaar

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Taxes by code
nl: Belastingen per code

en: Taxes by date
nl: Belastingen per datum

en: Taxonomies
nl: Indelingen

en: Tehran  (تهران)
nl: Teheran  (تهران)

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Telephone:
nl: Telefoon:

en: Template Debug Mode
nl: Template debug-modus

en: Template file copied to theme.
nl: Template-bestand gekopieerd naar thema.

en: Template file deleted from theme.
nl: Template-bestand verwijderd uit thema.

en: Term counts
nl: Termtelling

en: Terms
nl: Termen

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms successfully recounted
nl: Termen succesvol opnieuw geteld

en: Text
nl: Tekst

en: Thai Baht
nl: Thaise Baht

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
nl: Bedankt dat u voor WooCommerce hebt gekozen om uw online winkel te draaien. Deze snelle setup wizard helpt u om de basisinstellingen te kiezen. <strong>Deze wizard is optioneel en kost niet meer dan 5 minuten.</strong>

en: Thank you for selling with WooCommerce.
nl: Bedankt voor het verkopen met WooCommerce

en: Thank you for your order
nl: Bedankt voor uw bestelling

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
nl: Bedankt voor uw bestelling. Klik op de onderstaande knop om met creditcard te betalen met behulp van Simplify Commerce van MasterCard.

en: Thank you. Your order has been received.
nl: Bedankt. Uw bestelling is ontvangen.

en: Thanks :)
nl: Bedankt :)

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
nl: Bedankt voor het aanmaken van een account op %s. Uw gebruikersnaam is <strong>%s</strong>.

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nl: De "publiceer" bestellingstatus bestaat niet meer in WooCommerce 2.2! Gebruik de nieuwe WooCommerce post_status, <a href="%s">lees meer...</a>

en: The %s is not a valid URL
nl: De %s is geen geldige URL

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
nl: Als u geolocatie gebruikt, wordt de %sMaxMind GeoLite Database%s periodiek gedownload naar uw wp-content map.

en: The API key provided does not have read permissions
nl: De opgegeven API key heeft geen leesrechten.

en: The API key provided does not have write permissions
nl: De opgegeven API key heeft geen schrijfrechten.

en: The CSV is invalid.
nl: CSV is ongeldig.

en: The JSONP callback function is invalid
nl: De JSONP-callbackfunctie is ongeldig

en: The SKU already exists on another product
nl: De SKU bestaat al bij een ander product

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
nl: De Secret Key wordt gebruikt om een hash van de aangeleverde webhook te genereren en wordt meegeleverd in de request headers. Deze verwijst standaard naar het klantgeheim van de huidige API gebruiker als deze niet is aangeleverd.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
nl: De URL van uw WooCommerce winkelmand (samen met de Paginanummer).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
nl: De URL van uw WooCommerce afrekenpagina (samen met de Pagina ID).

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
nl: De URL van uw WooCommerce winkelpagina (samen met de Pagina ID).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
nl: De URL van uw WooCommerce 'Mijn Account' pagina (samen met de Pagina ID).

en: The URL of your site's homepage.
nl: De URL van uw site's homepage.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
nl: De hoeveelheid tijd (in seconden) die uw site aan 1 enkele operatie mag besteden, voordat er een timing out optreedt (om vastlopen van servers te voorkomen).

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
nl: De achtergrondkleur voor WooCommerce e-mailtemplates. Standaard <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
nl: De basiskleur voor WooCommerce e-mailtemplates. Standaard <code>#557da1</code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
nl: The basispagina kan ook gebruikt worden in de <a href="%s">product permalinks</a>.

en: The callback_url need to be over SSL
nl: De callback_url moet via SSL verstuurd worden

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nl: De winkelmand is gevuld met de artikelen van uw vorige bestelling.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
nl: Op de winkelmandpagina kunnen klanten hun winkelmand bekijken en beginnen met afrekenen.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De gemaakte wijzigingen gaan verloren als u naar een andere pagina navigeert.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
nl: Op de afrekenpagina kunnen klanten hun artikelen afrekenen.

en: The coupon code already exists
nl: Deze kortingsboncode bestaat al

en: The current language used by WordPress. Default = English
nl: De huidige taal die door WordPress gebruikt wordt. Standaard = Engels

en: The customer cannot be deleted
nl: De klant kan niet verwijderd worden

en: The decimal separator of displayed prices.
nl: Het scheidingsteken voor decimalen voor getoonde prijzen.

en: The default timezone for your server.
nl: De standaard tijdzone van uw server.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
nl: Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het niet bestaat op de server.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
nl: Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het geen geschikt bestandstype is. Types die zijn toegestaan, zijn: %s

en: The file does not exist, please try again.
nl: Dit bestand bestaat niet, probeer het nog eens.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nl: De volgende adressen worden standaard gebruikt op de afrekenpagina.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nl: De volgende opties bepalen hoe de prijzen getoond worden aan de klant.

en: The handler for the route is invalid
nl: De handler voor deze route is ongeldig

en: The installed version of the current active theme.
nl: De geïnstalleerde versie van het huidige actieve thema.

en: The installed version of the parent theme.
nl: De geïnstalleerde versie van het hoofdthema.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
nl: De grootste bestandsgrootte die een post kan bevatten.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
nl: De grootste bestandsgrootte die geüpload kan worden naar uw installatie van WordPress.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
nl: De bericht achtergrond kleur. Standaard <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
nl: De bericht tekst kleur. Standaard <code>#505050</code>.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nl: De maximale hoeveelheid geheugen (RAM) waarover uw site kan beschikken.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
nl: Het maximum aantal individuele artikelen waar deze kortingsbon op toegepast kan worden. Laat dit veld leeg om de kortingsbon toe te passen op alle toegestane items in de winkelmand.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
nl: Het maximaal aantal variabelen dat uw server mag gebruiken voor 1 enkele functie (om overload te voorkomen).

en: The maximum spend for this coupon is %s.
nl: De maximale besteding voor deze kortingsbon is %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
nl: De minimale besteding voor deze kortingsbon is %s.

en: The name of the current active theme.
nl: De naam van het huidige actieve thema.

en: The name of the parent theme.
nl: De naam van het hoofdthema.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
nl: Het aantal cijfers achter de komma dat wordt getoond in de getoonde prijzen.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
nl: De opties zijn &quot;Actief&quot; (levert informatie af), &quot;Gepauzeerd&quot; (levert geen informatie af), of &quot;Uitgesckakelt&quot; (levert geen informatie af door afleverfouten).

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
nl: Bestelling #%d van %s is geannuleerd. De bestelling was als volgt:

en: The order note ID provided is not associated with the order
nl: De opgegeven bestelnotitienummer is niet gerelateerd aan de bestelling

en: The order refund ID provided is not associated with the order
nl: Het opgegeven terugbetalingsnummer is niet gerelateerd aan de bestelling

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
nl: Het besteltotaal is aangepast. Bevestig uw bestelling met de bestelknop onder aan de pagina.

en: The parent theme developers URL.
nl: De URL van de hoofdthema-ontwikkelaar.

en: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl: Het wachtwoord moet minstens zeven karakters lang zijn. Om het wachtwoord sterker te maken, maakt u gebruik van hoofd- en kleine letters, cijfers en symbolen als ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
nl: De payment gateway die gebruikt is voor deze bestelling ondersteunt geen automatische terugbetalingen.

en: The position of the currency symbol.
nl: De positie van het valutateken.

en: The product variation is invalid
nl: De productvariatie is ongeldig

en: The root URL of your site.
nl: De root URL van uw site.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
nl: De uitverkoop eindigt aan het begin van de ingevoerde datum.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
nl: De instellingen voor dit afbeeldingsformaat zijn uitgeschakeld, omdat de waarden overschreven zijn door een filter.

en: The shop page will display your products.
nl: De winkelpagina toont uw producten.

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
nl: The winkel_bestelling_status taxonomie bestaat niet meer in WooCommerce 2.2! Gebruik de nieuwe WooCommerce post_status, <a href="%s">lees meer...</a>

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
nl: De tekst verschijnt in de footer van WooCommerce e-mails.

en: The theme developers URL.
nl: De URL van de thema-ontwikkelaar.

en: The thousand separator of displayed prices.
nl: Het scheidingsteken voor duizendtallen van getoonde prijzen.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
nl: De versie van MySQL die op uw hosting server geïnstalleerd is.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nl: De PHP versie die is geïnstalleerd op uw hosting server.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
nl: De WooCommerce versie die op uw site geïnstalleerd is.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
nl: De WooCommerce versie waarvoor de database geschikt is. Deze versie zou dezelfde moeten zijn als uw WooCommerce Versie.

en: The version of WordPress installed on your site.
nl: De WordPress versie die op uw site geïnstalleerd is.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Integration Guide
nl: Integratiehandleiding voor Thema's

en: There are %d left
nl: Er zijn nog %d over

en: There are currently no logs to view.
nl: Er zijn momenteel geen logs te bekijken.

en: There are no notes yet.
nl: Er zijn nog geen notities.

en: There are no product reviews yet.
nl: Er zijn nog geen reviews voor dit product.

en: There are no reviews yet.
nl: Er zijn nog geen recensies.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nl: Er zijn geen verzendwijzen beschikbaar. Controleer uw adres nogmaals of neem contact met ons op voor ondersteuning.

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nl: Er zijn enkele problemen met de artikelen in uw winkelmand (hierboven getoond). Ga terug naar de winkelmandpagina en los deze problemen op voor het afrekenen.

en: There was an error calling %s
nl: Er was een fout bij het aanroepen van %s

en: There was an error calling %s::%s
nl: Er was een fout bij het aanroepen van %s::%s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
nl: Dit zijn de eigenschappen op de front-end al worden geselecteerd.

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
nl: Deze kosten kunnen optioneel worden gebaseerd op de %sproduct verzendklasse%s.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
nl: Deze pagina's moeten ingesteld worden, zodat WooCommerce weet waar gebruikers heen geleid moeten worden voor toegang tot account-gerelateerde functies.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
nl: Deze pagina's moeten ingesteld worden, zodat WooCommerce weet waar gebruikers heen geleid moeten worden bij het afrekenen.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
nl: Deze tarieven zijn extra verzendopties met bijkomende kosten (gebased op het vaste tarief).

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
nl: Deze instellingen bepalen de weergave en afmetingen van afbeeldingen in de catalogus. De weergave aan de front-end wordt nog steeds bepaalt door CSS stijlen. Als deze instellingen veranderd worden, is het eventueel nodig om de <a href="%s">thumbnails opnieuw te genereren</a>.

en: These settings control the permalinks used specifically for products.
nl: Deze instellingen bepalen de permalinks die specifiek voor producten worden gebruikt.

en: This %s cannot be deleted
nl: Deze %s kan niet verwijderd worden

en: This Month
nl: Deze maand

en: This Webhook has no log yet.
nl: Deze Webhook heeft nog geen log.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
nl: Dit bepaalt hoe voorraad wordt weergegeven op de front-end.

en: This controls the default sort order of the catalog.
nl: Dit bepaalt de standaard sorteervolgorde van de catalogus.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nl: Dit bepaalt de beschrijving die de gebruiker ziet bij het afrekenen.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt het e-mailonderwerp. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit bepaalt de kop in de e-mailnotificatie. Laat leeg om de standaard kop te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the position of the currency symbol.
nl: Dit bepaalt de positie van het valutasymbool.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nl: Dit bepaalt de titel die de gebruiker ziet tijdens het afrekenen.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: This controls what is shown on category archives.
nl: Dit bepaalt wat wordt weergeven op categorie archieven.

en: This controls what is shown on the product archive.
nl: Dit bepaalt wat wordt weergeven op het productarchief.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nl: Dit bepaalt de eenheid voor de afmetingen.

en: This controls what unit you will define weights in.
nl: Dit bepaalt de eenheid voor de gewichten.

en: This controls which shipping address is used by default.
nl: Dit bepaalt welk verzendadres standaard gebruikt wordt.

en: This coupon has expired.
nl: Deze kortingsbon is verlopen.

en: This email address is already registered.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal, including taxes) allowed when using the coupon.
nl: Met dit veld kunt u het maximaal te besteden bedrag instellen (subtotaal, inclusief belastingen) wat toegestaan is om de bon te kunnen gebruiken.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal, including taxes) allowed to use the coupon.
nl: Met dit veld kunt u het minimaal te besteden bedrag instellen (subtotaal, inclusief belastingen) wat nodig is om de bon te kunnen gebruiken.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
nl: Deze functie dient niet te worden aangeroepen voor woocommerce_init

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nl: Dit is een demowinkel voor testdoeleinden &mdash; bestellingen zullen niet worden uitgeleverd.

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
nl: Dit is een melding die verstuurd wordt om klanten na betaling te voorzien van informatie over de bestelling.

en: This is not your download link.
nl: Dit is niet uw download link.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
nl: Dit is de URL of absolute pad naar het bestand waartoe de klant toegang krijgt. URLs die hier ingevoerd worden moeten al gecodeerd zijn.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
nl: De locatie van uw winkel. Belastingtarieven zullen gebaseerd worden op dit land.

en: This is the name of the download shown to the customer.
nl: Dit is de naam van de download die getoond wordt aan de klant.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
nl: Dit zijn de totale verzend- en behandelingskosten voor de bestelling.

en: This is the size used by the main image on the product page.
nl: Dit formaat wordt gebruikt als hoofdafbeelding op een productpagina.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
nl: Dit is de som van het bedrag verzendkostenbelastingen van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
nl: Dit is de som van het belastingbedrag van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
nl: Dit is de som van het 'Besteltotaal' veld binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
nl: Dit is de som van het 'Verzendtotaal' veld binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
nl: Dit is de som van het order totaal, exclusief verzendkosten en belastingen.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
nl: Dit is de som van het order totaal, inclusief verzendkosten en belastingen.

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
nl: Dit is de totale korting. Kortingen worden per artikelregel bepaald.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
nl: Dit zijn de totale belastingen voor het tarief (verzendkostenbelasting + productbelasting).

en: This is where store orders are stored.
nl: Hier worden de winkelbestellingen opgeslagen.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nl: Hier kunt u nieuwe kortingsbonnen toevoegen die klanten kunnen gebruiken in uw winkel.

en: This is where you can add new products to your store.
nl: Hier kunt u nieuwe producten toevoegen aan uw winkel.

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
nl: Dit is het belangrijkste inhoudsonderdeel van uw product. Hier kan u het product in detail beschrijven.

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
nl: Deze optie bepaalt het standaardadres voor de klanten (voordat ze hun gegevens invullen).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nl: Deze optie bepaald welk adres gebruikt wordt voor belasting berekeningen.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
nl: Deze optie is belangrijk omdat het bepaalt op welke manier u prijzen invoert. Het wijzigen van deze optie zal bestaande producten niet bijwerken.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
nl: Deze optie maakt het mogelijk om in te stellen aan welke landen u wilt verkopen.

en: This order has been paid for and is no longer editable
nl: Deze bestelling is betaald en kan niet meer bewerkt worden

en: This order note cannot be deleted
nl: Deze bestelnotitie kan niet verwijderd worden

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nl: De status van deze bestelling is “%s”; er kan niet voor betaald worden. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nl: Dit product is momenteel niet op voorraad.

en: This product is protected and cannot be purchased.
nl: Dit product is afgeschermd en kan niet gekocht worden.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
nl: Dit onderdeel laat u de WooCommerce e-mails aanpassen. <a href="%s" target="_blank">Klik hier om een voorbeeld van uw e-mail-template te bekijken</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
nl: Deze sectie toont alle bestanden die de standaard WooCommerce templatepagina's overschrijven.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nl: Hier kan u de basispagina van de winkel instellen. Op de basispagina wordt het productarchief getoond.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nl: Hier kan u het scheidingsteken instellen dat getoond wordt voor decimalen van de prijzen.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nl: Hier kan u het aantal decimalen instellen dat wordt getoond in de prijzen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nl: Hier kan u het scheidingsteken instellen dat getoond wordt tussen de duizendtallen van de prijzen.

en: This setting does not apply to guest purchases.
nl: Deze instelling is niet van toepassingen op gastaankopen.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
nl: Dit formaat wordt meestal gebruikt voor een galerij op de productpagina.

en: This size is usually used in product listings
nl: Dit formaat wordt meestal gebruikt in productlijsten

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
nl: Dit template is overschreven door uw thema en kan gevonden worden in: <code>%s</code>.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nl: Deze tekst wordt getoond op de knop die linkt naar het externe product.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
nl: Deze functie wist ALLE verlopen transients uit WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nl: Deze functie wist de product/winkel transients cache.

en: This tool will disable shipping rate caching.
nl: Deze functie schakelt de verzendtariefopslag uit.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
nl: Deze functie schakelt overschrijvingen van templates uit voor ingelogde beheerders, zodat het debuggen van de code mogelijk wordt.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nl: Deze functie telt producttermen opnieuw - handig voor wanneer u instellingen wijzigt waardoor producten verborgen worden uit de catalogus.

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen. It will also remove any setting/option prepended with "woocommerce_" so may also affect installed WooCommerce Extensions.
nl: Deze tool zal alle WooCommerce, product- en besteldata verwijderen wanneer de "Verwijderen" link wordt gebruikt op het plugin-scherm. Het zal ook alle instellingen/opties die beginnen met "woocommerce_" verwijderen en kan dus ook invloed hebben op geïnstalleerde WooCommerce extensies.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nl: Deze functie herstelt de standaardinstellingen voor de admin-, klant- en winkelmanagerrollen. Gebruik dit als uw gebruikers geen toegang hebben tot alle WooCommerce adminpagina's.

en: This variable product has no active variations. Add or enable variations to allow this product to be purchased.
nl: Dit variabele product heeft geen actieve variaties. Voeg variaties toe of schakel variaties in om dit product bestelbaar te maken.

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
nl: Dit geeft "%s" <strong>%s</strong> toegang om:

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
nl: Dit herstelt de instellingen voor gebruiksregistratie, waardoor de opt-in banner opnieuw getoond wordt en er geen gegevens meer verzonden worden.

en: Thousand Separator
nl: Duizendtalscheiding

en: Tierra del Fuego
nl: Vuurland

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Title
nl: Titel

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
nl: Voer hieronder simpelweg uw PayPal e-mailadres in om betalingen via PayPal te kunnen accepteren.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
nl: Om loggen mogelijk te maken, maak <code>%s</code> schrijfbaar of definieer een custom <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
nl: U moet ingelogd zijn om verbinding te kunnen maken met %1$s. Log hieronder in op uw winkel of %2$sannuleer en keer terug naar %1$s%3$s

en: To edit this order change the status back to "Pending"
nl: Wijzig de status terug naar "In behandeling" om deze bestelling aan te kunnen passen

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
nl: Om dit template <code>%s</code> te overschrijven en te bewerken kopieert u deze naar uw themamap: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Om uw wachtwoord opnieuw in te stellen, bezoek het volgende adres:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nl: Vul uw Bestelnummer hieronder in en klik op de "Volgen" knop om uw bestelling te volgen. Deze kunt terug vinden op uw ontvangstbewijs en in de bevestigingsmail die wij u hebben toegestuurd.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nl: &quot;Dowloadbaar&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nl: &quot;Geactiveerd&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
nl: &quot;Voorraad beheren&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nl: &quot;Virtueel&quot; omschakelen

en: Toggle featured
nl: Uitgelicht omschakelen

en: Tokyo
nl: Tokio

en: Top Earners
nl: Top Verdieners

en: Top Rated Products
nl: Hoogst beoordeelde producten

en: Top Sellers
nl: Top Verkopers

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Torino
nl: Turijn

en: Total
nl: Totaal

en: Total Sales
nl: Totale Verkoop

en: Total Shipping
nl: Totaal verzendkosten

en: Total Tax
nl: Totale Belastingen

en: Total available to refund
nl: Totaal beschikbaar om terug te betalen

en: Total sales minus shipping and tax.
nl: Totale verkoop minus verzendkosten en belastingen.

en: Total:
nl: Totaal:

en: Totals
nl: Totalen

en: Town / City
nl: Plaats

en: Town / District
nl: Plaats

en: Track
nl: Volgen

en: Transaction ID
nl: Transactie ID

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trieste
nl: Triëst

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish Lira
nl: Turkse Lira

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: URL to an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Admin > Media).
nl: URL naar een afbeelding die u wilt tonen in de e-mailkop. Upload afbeeldingen met behulp van de media uploader (Admin > Media).

en: URL where the webhook payload is delivered.
nl: URL die verwijst naar de locatie waar de webhookgegevens zijn afgeleverd.

en: US Dollars
nl: Amerikaanse Dollar

en: US Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: US Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian Hryvnia
nl: Oekraïense grivna

en: Unable to accept more than %s items for this request
nl: Niet mogelijk om meer dan %s artikelen te accepteren voor deze aanvraag

en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Understanding the Status Report
nl: Het Statusrapport begrijpen

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nl: Helaas <strong>verzenden we niet naar %s</strong>. Vul een ander verzendadres in.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nl: Helaas kan uw bestelling niet worden verwerkt, omdat de oorspronkelijke bank/handelaar uw transactie heeft geweigerd. Probeer uw aankoop alstublieft opnieuw.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
nl: Unieke afkorting/referentie voor de eigenschap; moet korter zijn dan 28 tekens.

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom (UK)
nl: Verenigd Koninkrijk (UK)

en: United States (US)
nl: Verenigde Staten (US)

en: Units in stock
nl: Eenheden op voorraad

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nl: Onbetaalde bestelling geannuleerd - tijdslimiet bereikt.

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Unsupported request method
nl: Niet-ondersteunde aanvraagmethode

en: Up-Sells
nl: Up-sells

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nl: Up-sells zijn producten die u aanbeveelt in plaats van het huidige product. Bijvoorbeeld een product dat meer winst oplevert, van een betere kwaliteit is of duurder is.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %s
nl: Bijwerken %s

en: Update Cart
nl: Winkelmand bijwerken

en: Update Product Category
nl: Productcategorie bijwerken

en: Update Product Tag
nl: Product tag bijwerken

en: Update Shipping Class
nl: Verzendklasse bijwerken

en: Update Totals
nl: Totalen bijwerken

en: Update country
nl: Land bijwerken

en: Update totals
nl: Totalen bijwerken

en: Updated at
nl: Bijgewerkt op

en: Upload an image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload file and import
nl: Upload bestand en importeer

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
nl: Hier kan u een afbeelding uploaden of toevoegen bij uw product. Deze afbeelding wordt getoond in de winkelcatalogus.

en: Upload/Add image
nl: Afbeelding Uploaden/Toevoegen

en: Uploaded to this %s
nl: Ge-upload naar deze %s

en: Usage / Limit
nl: Gebruikslimiet

en: Usage Limits
nl: Gebruikslimieten

en: Usage Restriction
nl: Gebruiksbeperking

en: Usage limit per coupon
nl: Gebruikslimiet per kortingsbon

en: Usage limit per user
nl: Gebruikslimiet per klant

en: Usage tracking settings successfully reset.
nl: Instellingen voor gebruiksregistratie succesvol herstelt.

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
nl: Gebruik $args argument als een array. Verouderd argument zal verwijderd worden in WC 2.2.

en: Use as product image
nl: Gebruik als productafbeelding

en: Use image
nl: Gebruik afbeelding

en: Used for variations
nl: Gebruik voor variaties

en: User
nl: Gebruiker

en: User is missing.
nl: Gebruiker ontbreekt.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username is required.
nl: Gebruikersnaam is verplicht.

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nl: Gebruikers moeten dit bedrag besteden om gratis verzending te krijgen (indien boven ingeschakeld).

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: VAT
nl: BTW

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nl: Validatiefout: PayPal IPN antwoord van een ander e-mailadres (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
nl: Validatiefout: PayPal-bedragen komen niet overeen (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nl: Validatiefout: PayPal bedragen komen niet overeen (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
nl: Validatiefout: PayPal valuta komen niet overeen (code %s).

en: Value
nl: Waarde

en: Value of the coupon.
nl: Waarde van de kortingsbon.

en: Value(s)
nl: Waarde(n)

en: Variable
nl: Variabel

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
nl: 'Variabel' is geschikt voor complexere producten zoals t-shirts met verschillende maten.

en: Variable product
nl: Variabel product

en: Variation #%s of %s
nl: Variatie #%s van %s

en: Variation Description:
nl: Variatiebeschrijving:

en: Variation ID:
nl: Variatie ID:

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
nl: Volgorde van het variatiemenu  (bepaalt positie in de lijst van variaties)

en: Variation price (required)
nl: Variatieprijs (vereist)

en: Variations
nl: Variaties

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: Venezia
nl: Venetië

en: Version
nl: Versie

[ctx: Version info]
en: %s is available
nl: %s is beschikbaar

en: Very Poor
nl: Zeer slecht

en: View
nl: Bekijk

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View Cart
nl: Winkelmand bekijken

en: View Coupon
nl: Kortingsbon bekijken

en: View Coupons
nl: Kortingsbonnen bekijken

en: View Education Partners
nl: Opleidingspartners bekijken

en: View Order
nl: Bekijk bestelling

en: View Product
nl: Product bekijken

en: View Tax Rates
nl: Bekijk Belastingtarieven

en: View Webhook
nl: Webhook bekijken

en: View Webhooks
nl: Webhooks bekijken

en: View WooCommerce API Docs
nl: WooCommerce API Documentatie bekijken

en: View WooCommerce Documentation
nl: WooCommerce Documentatie bekijken

en: View WooCommerce Settings
nl: WooCommerce Instellingen

en: View and manage coupons
nl: Kortingsbonnen bekijken en beheren

en: View and manage customers
nl: Klanten bekijken en beheren

en: View and manage orders and sales reports
nl: Bestellingen en verkooprapporten bekijken en beheren

en: View and manage products
nl: Producten bekijken en beheren

en: View coupons
nl: Kortingsbonnen bekijken

en: View customers
nl: Klanten bekijken

en: View more Storefront child themes
nl: Bekijk meer Storefront subthema's

en: View order: %s
nl: Bekijk bestelling: %s

en: View orders
nl: Bekijk Bestellingen

en: View orders and sales reports
nl: Bestellingen en verkooprapporten bekijken

en: View other orders
nl: Bekijk andere bestellingen

en: View products
nl: Producten bekijken

en: View template
nl: Bekijk sjabloon

en: View/Edit
nl: Bekijken/Bewerken

en: Virtual
nl: Virtueel

en: Virtual Products
nl: Virtuele Producten

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
nl: Virtuele producten zijn immaterieel en worden niet verzonden.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible on the product page
nl: Toon op de productpagina

en: Visit Premium Customer Support Forum
nl: Bezoek Premium Customer Support Forum

en: Visit Store
nl: Winkel bezoeken

en: Visit plugin homepage
nl: Bezoek de plug-in homepage

en: WC Database Version
nl: WC-databaseversie

en: WC Pages
nl: WC pagina's

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
nl: %s pagina bewerken

en: WC Version
nl: WC-versie

en: WP Version
nl: WP-versie

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
nl: Wilt u helpen om WooCommerce nog beter te maken? Geef dan WooThemes toestemming om niet-gevoelige diagnostische gegevens en gebruiksinformatie te verzamelen, en ontvang %s korting op uw volgende WooThemes aankoop. %sMeer informatie%s.

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information. %sFind out more%s.
nl: Wilt u helpen WooCommerce nog beter te maken? Sta WooThemes toe niet-gevoelige diagnostische data en gebruiksinformatie te verzamelen. %sMeer informatie%s.

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
nl: Bekijk de WC 101 instructievideo's

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
nl: We bevelen Storefront aan, het %officiële%s WooCommerce thema.

en: We were unable to process your order, please try again.
nl: Het was niet mogelijk om uw bestelling verwerken. Probeer het nog eens.

en: Webhook Actions
nl: Webhookacties

en: Webhook Data
nl: Webhook Gegevens

en: Webhook Settings
nl: Webhookinstellingen

en: Webhook created on %s
nl: Webhook aangemaakt op %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nl: %e %b %Y om %H:%M

en: Webhook created successfully.
nl: Webhook succesvol aangemaakt.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
nl: De aflever URL voor de webhook moet een valide URL zijn die begint met http:// of https://

en: Webhook topic is required and must be valid
nl: Webhook onderwerp is verplicht en moet geldig zijn

en: Webhook topic must be valid
nl: Webhook onderwerp moet geldig zijn

en: Webhook updated successfully.
nl: Webhook succesvol bijgewerkt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Weight Unit
nl: Gewichtseenheid

en: Weight in decimal form
nl: Gewicht in decimale notatie

en: Welcome to the world of WooCommerce!
nl: Welkom in de wereld van WooCommerce!

en: Welcome to {site_title}
nl: Welkom bij {site_title}

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
nl: West-Azerbeidzjan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
nl: West-Bengalen

en: Western Australia
nl: West-Australië

en: Western Cape
nl: West-Kaap

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Western Samoa
nl: Samoa

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
nl: Voor welke postcodes is lokale bezorging mogelijk?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
nl: Voor welke postcodes is afhalen mogelijk?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nl: Welke kosten wily u in rekening brengen voor lokale levering (wordt genegeerd als u kiest voor gratis). Laat het veld leeg om deze optie uit te schakelen.

en: What is PayPal?
nl: Wat is PayPal?

en: What version of the REST API does your site use?
nl: Welke versie van de REST API gebruikt uw site?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
nl: Bij gebruik van meerdere kortingsbonnen wordt de eerste kortingsbon toegepast op het volledige bedrag, de tweede kortingbon op het gereduceerde bedrag, enzovoort.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
nl: Als u klaar bent met het bewerken, klik op 'publiceer' om uw product zichtbaar te maken in de winkel.

en: Where is your store based?
nl: Waar is uw winkel gevestigd?

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
nl: Toont of uw WordPress Multisite ingeschakeld hebt.

en: Which currency will your store use?
nl: Welke valuta gaat uw winkel gebruiken?

en: Which unit should be used for product dimensions?
nl: Welke eenheid moet gebruikt worden voor de afmetingen van producten?

en: Which unit should be used for product weights?
nl: Welke eenheid moet gebruikt worden voor het gewicht van producten?

en: Width
nl: Breedte

en: Width (%s)
nl: Breedte (%s)

en: Will you be charging sales tax?
nl: Gaat u BTW in rekening brengen?

en: Will you be shipping products?
nl: Gaat u producten verzenden?

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
nl: WooCommerce API. Vul de consumer key in het gebruikersnaamveld in en vul een consumer secret in het wachtwoordveld in

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
nl: WooCommerce Add-ons/Extensies

en: WooCommerce Cart
nl: WooCommerce winkelmand

en: WooCommerce Documentation
nl: WooCommerce Documentatie

en: WooCommerce Layered Nav
nl: WooCommerce gelaagde navigatie

en: WooCommerce Layered Nav Filters
nl: WooCommerce gelaagde navigatiefilters

en: WooCommerce Price Filter
nl: WooCommerce prijsfilter

en: WooCommerce Product Categories
nl: WooCommerce Productcategorieën

en: WooCommerce Product Search
nl: WooCommerce Product Zoeken

en: WooCommerce Product Tags
nl: WooCommerce producttags

en: WooCommerce Products
nl: WooCommerce Producten

en: WooCommerce Recent Reviews
nl: WooCommerce recente reviews

en: WooCommerce Recently Viewed
nl: WooCommerce Recent Bekeken

en: WooCommerce Settings
nl: WooCommerce Instellingen

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
nl: WooCommerce Belastingtarieven (CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
nl: WooCommerce hoogst beoordeelde producten

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
nl: Woocommerce accepteert zowel directe en indirecte betalingen. %2$sExtra  betalingsmethoden%3$s kunnen achteraf geïnstalleerd en beheerd worden op de pagina %1$safrekeninstellingen%3$s.

en: WooCommerce data update complete. Thank you for updating to the latest version!
nl: WooCommerce data-update voltooid. Bedankt voor het updaten naar de nieuwste versie!

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
nl: WooCommerce plug-ins kunnen deze communicatiemethode gebruiken wanneer er voor updates gecheckt wordt.

en: WordPress Environment
nl: WordPress Omgeving

en: Write
nl: Schrijven

en: Y/m/d
nl: d-m-Y

en: Y/m/d g:i:s A
nl: Y/m/d H:i:s

en: Year
nl: Jaar

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I will be charging sales tax
nl: Ja, ik ga belastingen in rekening brengen

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
nl: Ja, ik ga fysieke producten verzenden naar klanten

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl: Ja, ik wil prijzen inclusief belasting invoeren

en: Yes, please import some starter tax rates
nl: Ja, importeer een aantal standaard belastingtarieven

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
nl: U bent nu ingelogd als <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
nl: U kunt uw account hier raadplegen om uw bestellingen te bekijken en uw wachtwoord te wijzigen: %s.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
nl: U kan belastingtarieven later nog bewerken bij de %1$sbelastinginstellingen%3$s. U kan meer lezen over belastingen in %2$sonze documentatie%3$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nl: U kunt slechts 1 %s in uw winkelmand hebben.

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
nl: U hebt hier de mogelijkheid om producten te 'taggen'. Tags zijn een soort labels die het uw klanten makkelijker maken om producten te vinden.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nl: U kan &quot;%s&quot; niet toevoegen aan uw winkelmand, omdat het product niet op voorraad is.

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
nl: U kunt niet nog een “%s” toevoegen aan uw winkelmand.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
nl: U kunt dit aantal van &quot;%s&quot; niet toevoegen aan uw winkelmand, omdat er niet voldoende voorraad is (%s resterend).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
nl: U kunt dit aantal niet aan uw winkelmand toevoegen &mdash; we hebben er %s op voorraad en u heeft er reeds %s in uw winkelmand.

en: You cannot add the same tax rate twice!
nl: U kan niet twee keer hetzelfde belastingtarief toevoegen!

en: You do not have permission to create coupons
nl: U heeft onvoldoende rechten om kortingsbonnen te maken

en: You do not have permission to create order notes
nl: U heeft onvoldoende rechten om bestelnotities te maken

en: You do not have permission to create order refunds
nl: U heeft onvoldoende rechten om terugbetalingen te doen

en: You do not have permission to create orders
nl: U heeft onvoldoende rechten om bestellingen aan te maken

en: You do not have permission to create product attributes
nl: U heeft onvoldoende rechten om producteigenschappen aan te maken

en: You do not have permission to create product categories
nl: U heeft onvoldoende rechten om productcategoriën aan te maken.

en: You do not have permission to create product shipping classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om product-verzendklassen te maken

en: You do not have permission to create product tags
nl: U heeft onvoldoende rechten om product tags te maken

en: You do not have permission to create products
nl: U heeft onvoldoende rechten om producten aan te maken

en: You do not have permission to create tax classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingklassen te maken

en: You do not have permission to create tax rates
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingtarieven te maken

en: You do not have permission to create this customer
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze klant aan te maken

en: You do not have permission to create webhooks
nl: U heeft onvoldoende rechten om webhooks aan te maken

en: You do not have permission to delete product attribute terms
nl: U heeft onvoldoende rechten om producteigenschap-termen te verwijderen

en: You do not have permission to delete product attributes
nl: U heeft onvoldoende rechten om producteigenschappen te verwijderen

en: You do not have permission to delete product category
nl: U heeft onvoldoende rechten om productcategoriën te verwijderen

en: You do not have permission to delete product shipping classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om product-verzendklassen te verwijderen

en: You do not have permission to delete product tag
nl: U heeft onvoldoende rechten om de product tag te verwijderen

en: You do not have permission to delete tax classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingklassen te verwijderen

en: You do not have permission to delete tax rates
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingtarieven te verwijderen

en: You do not have permission to delete this %s
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze %s te verwijderen

en: You do not have permission to delete this customer
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze klant te verwijderen

en: You do not have permission to edit product attributes
nl: U heeft onvoldoende rechten om producteigenschappen te bewerken

en: You do not have permission to edit product categories
nl: U heeft onvoldoende rechten om productcategoriën te bewerken

en: You do not have permission to edit product shipping classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om product-verzendklassen te bewerken

en: You do not have permission to edit product tags
nl: U heeft onvoldoende rechten om product tags te bewerken

en: You do not have permission to edit tax rates
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingtarieven te bewerken

en: You do not have permission to edit this %s
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze %s te bewerken

en: You do not have permission to edit this customer
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze klant te bewerken

en: You do not have permission to read product attribute terms
nl: U heeft onvoldoende rechten om de producteigenschap-termen te bekijken

en: You do not have permission to read product attributes
nl: U heeft onvoldoende rechten om productattributen te bekijken

en: You do not have permission to read product categories
nl: U heeft onvoldoende rechten om productcategorieën te bekijken

en: You do not have permission to read product shipping classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om product-verzendklassen te bekijken

en: You do not have permission to read product tags
nl: U heeft onvoldoende rechten om product tags te lezen

en: You do not have permission to read tax classes
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingklassen te bekijken

en: You do not have permission to read tax rate
nl: U heeft onvoldoende rechten om belastingtarieven te bekijken

en: You do not have permission to read the coupons count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal kortingsbonnen te bekijken

en: You do not have permission to read the customers count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal klanten te bekijken

en: You do not have permission to read the orders count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal bestellingen te bekijken

en: You do not have permission to read the products count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal producten te bekijken

en: You do not have permission to read the tax classes count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal belastingklassen te bekijken

en: You do not have permission to read the taxes count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal belastingen te bekijken

en: You do not have permission to read the webhooks count
nl: U heeft onvoldoende rechten om het aantal webhooks te bekijken

en: You do not have permission to read this %s
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze %s te bekijken

en: You do not have permission to read this customer
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze klant te bekijken

en: You do not have permission to read this report
nl: U heeft onvoldoende rechten om dit rapport te bekijken

en: You do not have permissions to access this page!
nl: U hebt geen toegangsrechten voor deze pagina!

en: You don't have permissions to create Webhooks!
nl: U hebt geen rechten om Webhooks aan te maken!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
nl: U hebt geen rechten om Webhooks te verwijderen!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
nl: U hebt geen rechten om Webhooks te bewerken!

en: You have not set up this type of address yet.
nl: U heeft dit type adres nog niet ingesteld.

en: You have received an order from %s.
nl: U heeft een bestelling ontvangen van %s.

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
nl: U heeft een bestelling ontvangen van %s. De bestelling is als volgt:

en: You may also like&hellip;
nl: Misschien vindt u deze ook leuk&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl: U bent misschien ook geïnteresseerd in&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
nl: U dient akkoord te gaan met onze algemene voorwaarden.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
nl: U moet <a href="%s">aangemeld</a> zijn om een recensie te plaatsen.

en: You must be logged in to checkout.
nl: U moet ingelogd zijn om af te rekenen.

en: You must be logged in to download files.
nl: U moet ingelogd zijn om bestanden te downloaden.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
nl: U dient handmatig de terugbetaling uit te voeren via de gebruikte payment gateway.

en: Your Rating
nl: Uw beoordeling

en: Your Review
nl: Uw recensie

en: Your Store is Ready!
nl: Uw winkel is klaar!

en: Your account on {site_title}
nl: Uw account op {site_title}

en: Your cart is currently empty.
nl: Uw winkelmand is momenteel leeg.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
nl: Uw wijzigingen zullen verloren gaan als u deze pagina verlaat zonder op te slaan.

en: Your changes have been saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen.

en: Your comment is awaiting approval
nl: Uw reactie wacht op goedkeuring

en: Your current password is incorrect.
nl: Uw huidige wachtwoord is onjuist.

en: Your most used product tags in cloud format.
nl: Uw meest gebruikte producttags in cloudnotatie.

en: Your order
nl: Uw bestelling

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl: Uw bestelling kan niet meer geannuleerd worden. Neem contact met ons op als u hulp nodig heeft.

en: Your order has been fully refunded
nl: Uw bestelling is volledig terugbetaald

en: Your order has been partially refunded
nl: Uw bestelling is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
nl: Uw bestelling is ontvangen en is nu in behandeling. Ter referentie worden hieronder uw bestelgegevens getoond:

en: Your order is complete
nl: Uw bestelling is afgerond en/of verzonden

en: Your order is complete - download your files
nl: Uw bestelling is afgerond - download uw bestanden

en: Your order was cancelled.
nl: Uw bestelling is geannuleerd.

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
nl: Uw wachtwoord is automatisch gegenereerd: <strong>%s</strong>

en: Your password has been reset.
nl: Uw wachtwoord is opnieuw ingesteld.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
nl: Uw wachtwoord is <strong>%s</strong>.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
nl: Het product heeft variaties! Voordat u het producttype wijzigt, is het verstandig om eerst de variaties te verwijderen om fouten in de voorraadrapportage te voorkomen.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl: Uw server heeft geen fsockopen of cURL geactiveerd - PayPal IPN en andere scripts die communiceren met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met uw hosting provider.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
nl: Op uw server is de %s klasse niet ingeschakeld - HTML/Multipart e-mails, en enkele extensies, zullen niet werken zonder DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl: Uw server heeft de %s klasse niet ingeschakeld - sommige gateway plugins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
nl: Uw server ondersteunt de %s functie niet - dit is verplicht om de GeoIP database van MaxMind te gebruiken. De API fallback zal in plaats hiervan worden gebruikt voor geolocatie.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
nl: Uw server ondersteunt de %s functies niet - dit is vereist voor betere karakter codering. Enkele fallbacks zullen in plaats hiervan worden gebruikt.

en: Your settings have been saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
nl: Uw winkel heeft een aantal essentiële %spagina's%s nodig. Deze worden automatisch aangemaakt (als ze nog niet bestaan):

en: Your {site_title} order from {order_date}
nl: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
nl: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
nl: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is terugbetaald

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
nl: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is afgerond en/of verzonden

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
nl: Uw bestelling bij {site_title} van {order_date} is afgerond – download uw bestanden

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
nl: Ontvangstbewijs voor uw bestelling van {order_date} bij {site_title}

en: Yukon Territory
nl: Yukon

en: ZIP
nl: Postcode

en: ZIP/Postcode
nl: Postcode

en: Zero size file downloaded
nl: Bestand met grootte 0 gedownload

en: [Remove]
nl: [Verwijderen]

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
nl: [{site_title}] Geannuleerde bestelling ({order_number})

en: [{site_title}] Failed order ({order_number})
nl: [{site_title}] Mislukte bestelling ({order_number})

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
nl: [{site_title}] Nieuwe bestelling ({order_number}) – {order_date}

en: added on %1$s at %2$s
nl: toegevoegd op %1$s om %2$s

en: ago
nl: geleden

en: and
nl: en

en: and was completed
nl: en was afgerond en/of verzonden

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
nl[0]: gebaseerd op %s beoordeling
nl[1]: gebaseerd op %s beoordelingen

en: by %s
nl: door %s

[ctx: by author]
en: by %s
nl: door %s

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
nl: door %1$s

en: customer orders
nl: bestellingen van klanten

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

[ctx: default-slug]
en: shop
nl: winkel

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
nl: facturatie

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
nl: verzending

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl: %qty% resultaten zijn beschikbaar, gebruik de pijltjestoetsen om naar boven en naar beneden te navigeren.

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nl: Laden mislukt

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nl: Meer resultaten aan het laden&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
nl: Er is 1 resultaat beschikbaar, klik op enter om het te selecteren.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nl: Verwijder %qty% tekens

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nl: Verwijder 1 teken

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nl: Voer %qty% of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nl: Bezig met zoeken&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nl: U mag slechts %qty% artikelen selecteren

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nl: U mag slechts 1 artikel selecteren

en: estimated for %s
nl: schatting voor %s

en: guest orders
nl: bestellingen van gasten

en: in
nl: inch

en: is a required field.
nl: is een verplicht veld.

en: is invalid
nl: is ongeldig

en: is not a valid email address.
nl: is geen geldig e-mailadres.

en: is not a valid phone number.
nl: is geen geldig telefoonnummer.

en: is not valid. Please enter one of the following:
nl: is niet geldig. Vul één van de volgende in:

en: jS F Y
nl: j F Y

en: l jS \o\f F Y, h:ia
nl: j F Y H:i:s

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

[ctx: min_price]
en: From:
nl: Vanaf:

en: new users
nl: Nieuwe gebruikers

[ctx: number of pages]
en: of
nl: van

en: orders
nl: bestellingen

en: out of %s5%s
nl: van %s5%s

en: out of 5
nl: van 5

en: pay
nl: betaal

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
nl: Toevoeging (optioneel)

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
nl: Pas toe op alle geschikte artikelen in de winkelmand.

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nl: Koop Product

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nl: Van &hellip;

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nl: Notities over uw bestelling, bijvoorbeeld speciale opmerkingen voor aflevering.

[ctx: placeholder]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
nl: Producten zoeken&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Street address
nl: Straat + huisnummer

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nl: Tot &hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
nl: Ongelimiteerd gebruik

[ctx: placeholder]
en: Username
nl: Gebruikersnaam

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
nl: DD-MM-YYYY

en: plus %d other note | plus %d other notes
nl[0]: plus %d andere notitie
nl[1]: plus %d andere notities

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

en: required
nl: verplicht

en: reviewed by
nl: Review door

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
nl: Bestelling

[ctx: slug]
en: product-category
nl: product-categorie

[ctx: slug]
en: uncategorized
nl: niet-gecategoriseerd

[ctx: submit button]
en: Search
nl: Zoeken

en: the
nl: de

en: to
nl: naar

en: to the
nl: naar de

en: variation added
nl: variatie toegevoegd

en: variations added
nl: variaties toegevoegd

en: verified owner
nl: geverifieerde eigenaar

en: wc_get_order should not be called before the woocommerce_init action.
nl: wc_get_order moet niet aangeroepen worden voor de woocommerce_init actie.

en: wc_get_product should not be called before the woocommerce_init action.
nl: wc_get_product moet niet aangeroepen worden voor de woocommerce_init actie.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
nl: wp_remote_get() mislukt. De WooCommerce plug-in updater werkt niet met uw server. Neem contact op met uw hosting provider.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
nl: wp_remote_post() mislukt. PayPal IPN werkt niet met uw server. Neem contact op met uw hosting provider.

en: Ήπειρος
nl: Epirus

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
nl: Oost-Macedonië en Thracië

en: Αττική
nl: Attica

en: Βόρειο Αιγαίο
nl: Noord-Egeïsche Eilanden

en: Δυτική Ελλάδα
nl: West-Griekenland

en: Δυτική Μακεδονία
nl: West-Macedonië

en: Θεσσαλία
nl: Thessalië

en: Ιόνιοι Νήσοι
nl: Ionische Eilanden

en: Κεντρική Μακεδονία
nl: Centraal-Macedonië

en: Κρήτη
nl: Kreta

en: Νότιο Αιγαίο
nl: Zuid-Egeïsche Eilanden

en: Πελοπόννησος
nl: Peloponnesos

en: Στερεά Ελλάδα
nl: Centraal-Griekenland

en: — No Change —
nl: — Geen wijzigingen —
