Plugins - UpdraftPlus WordPress Backup Plugin - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (1532 entries)

en: (after %ss)
nl: (na %ss)

en: next resumption: %d
nl: volgende hervatting: %d

en: Install debugging plugins:
nl: Installeer debug plugins:

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
nl: Mislukt: we hebben het resultaat van de %s bewerking niet begrepen.

en: search and replace
nl: zoeken en vervangen

en: Failed: the %s operation was not able to start.
nl: Mislukt: de %s bewerking kan niet worden gestart.

en: Old ABSPATH:
nl: Oud ABSPATH:

en: Enjoyed %s? Please leave us a %s rating. We really appreciate your support!
nl: Genoten van %s? Laat ons een %s waardering achter. We stellen uw steun erg op prijs!

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
nl: "%s" heeft geen primaire sleutel, handmatige wijziging nodig op rij %s.

en: rows: %d
nl: rijen %d

en: Search and replacing table:
nl: Zoeken en vervangen tabel:

en: The theme you wish to disable from your network is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat u van uw netwerk wilt uitschakelen is ofwel niet geïnstalleerd, ofwel onlangs verwijderd.

en: There appears to be a problem disabling the intended theme from your network. Please kindly check your permission and try again.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het uitschakelen van het bedoelde thema van uw netwerk. Gelieve zo vriendelijk te zijn uw rechten te controleren en het opnieuw te proberen.

en: The theme you wish to enable on your network is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat u op uw netwerk wilt activeren is ofwel niet geïnstalleerd, of het is onlangs verwijderd.

en: There appears to be a problem enabling the intended theme on your network. Please kindly check your permission and try again.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het inschakelen van het bedoelde thema op uw netwerk. Gelieve zo vriendelijk te zijn uw rechten te controleren en het opnieuw te proberen.

en: The theme you wish to activate is either not installed or has been removed recently.
nl: Het thema dat u wilt activeren is ofwel niet geïnstalleerd of is onlangs verwijderd.

en: There appears to be a problem activating or switching to the intended theme. Please kindly check your permission and try again.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het activeren van of het overschakelen naar het bedoelde thema. Gelieve uw rechten te controleren en het opnieuw te proberen.

en: The plugin you wish to deactivate is currently not active or is already deactivated.
nl: De plugin die u wilt deactiveren is momenteel niet actief of is al gedeactiveerd.

en: There appears to be a problem deactivating the intended plugin. Please kindly check your permission and try again.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het deactiveren van de bedoelde plugin. Gelieve uw rechten te controleren en het opnieuw te proberen.

en: The plugin you wish to activate is either not installed or has been removed recently.
nl: De plugin die u wilt activeren is ofwel niet geïnstalleerd, of is onlangs verwijderd.

en: The WordPress subscription extension for WooCommerce store owners.
nl: De WordPress abonnement extensie voor WooCommerce winkeleigenaars.

en: by
nl: door

en: Due to the shutdown of the %1$s endpoint, support for %1$s will be ending soon. You will need to migrate to the Global endpoint in your UpdraftPlus settings. For more information, please see: %2$s
nl: Wegens de uitschakeling van het %1$s eindpunt, zal de ondersteuning voor %1$s binnenkort eindigen. U zult moeten migreren naar het Global eindpunt in uw UpdraftPlus instellingen. Voor meer informatie, zie %2$s

en: UpdraftPlus notice
nl: UpdraftPlus mededeling

en: Please check out UpdraftPlus Premium.
nl: Kijk dan eens naar UpdraftPlus Premium.

en: For more reporting features, use the Premium version
nl: Voor meer rapportagefuncties gebruikt u de Premium versie

en: See also the Premium version from our shop.
nl: Zie ook de Premium versie uit onze winkel.

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium.
nl: WordPress Multisite wordt, met extra functies, ondersteund door UpdraftPlus Premium.

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then an add-on is available in the Premium version.
nl: Als u encryptie wilt (bijv. als u gevoelige bedrijfsgegevens opslaat), dan is er een add-on beschikbaar in de Premium versie.

en: For more options, use Premium
nl: Voor meer opties, gebruik Premium

en: If you backup several sites into the same Dropbox and want to organize with sub-folders, then %scheck out Premium%s
nl: Als u van verschillende sites een back-up maakt in dezelfde Dropbox en wilt organiseren met submappen, dan %skijk eens naar Premium%s

en: View log
nl: Log bekijken

en: You can view the log by pressing the 'View log' button.
nl: Je kunt de log bekijken door op de knop "Log bekijken" te drukken.

en: more info
nl: meer info

en: Premium / Pro Support
nl: Premium / Pro ondersteuning

en: When email storage method is enabled, and an email address is entered, also send the backup
nl: Wanneer de methode voor e-mailopslag is ingeschakeld, en een e-mailadres is ingevoerd, wordt ook de back-up verzonden

en: already uploaded
nl: reeds geüpload

en: Anonymise personal data in your database backups.
nl: Anonimiseer persoonsgegevens in uw database back-ups.

en: Anonymisation functions
nl: Anonimisering functies

en: Failure: No endpoint details were given.
nl: Mislukking: Er werden geen eindpuntdetails gegeven.

en: The email protocol does not allow a remote backup to be retrieved from an email that has been sent. Therefore, please download the attachment from the original backup email and upload it using the "Upload backup files" facility in the "Existing Backups" tab.
nl: Het e-mailprotocol staat niet toe dat een back-up op afstand wordt opgehaald uit een e-mail die al verzonden is. Daarom moet u de bijlage uit de oorspronkelijke back-up e-mail downloaden en uploaden met de functie "Back-upbestanden uploaden" in de tab "Bestaande back-ups".

en: Exit full-screen
nl: Volledig scherm afsluiten

en: Full-screen
nl: Volledig scherm

en: If you proceed with the restoration then some of the restore options will be lost and you may get unexpected results. See the browser console log for more information.
nl: Als u doorgaat met het terugzetten dan zullen sommige van de terugzet opties verloren gaan en kunt u onverwachte resultaten krijgen. Zie de browser console log voor meer informatie.

en: The number of restore options that will be sent exceeds the configured maximum in your PHP configuration (max_input_vars).
nl: Het aantal terugzet opties dat wordt verstuurd overschrijdt het geconfigureerde maximum in uw PHP configuratie (max_input_vars).

en: Virtual-host style
nl: Virtual-host stijl

en: Path style
nl: Padstijl

en: (Read more)
nl: (Lees meer)

en: Read more about bucket access style
nl: Lees meer over de stijl van de bucket toegang

en: Bucket access style
nl: Bucket toegang stijl

en: Security check.
nl: Veiligheidscontrole

en: two unsuccessful attempts were made to include it, and it will now be omitted from the backup
nl: er zijn twee vergeefse pogingen gedaan om het op te nemen, en het zal nu uit de back-up worden weggelaten

en: a second attempt is being made (upon further failure it will be skipped)
nl: er wordt een tweede poging gedaan (bij verdere mislukking wordt overgeslagen)

en: (the asterisk character matches zero or more characters)
nl: (het teken asterisk komt overeen met nul of meer tekens)

en: Please enter part of the file name
nl: Voer een deel van de bestandsnaam in

en: Please select a folder in which the files/directories you would like to exclude are located
nl: Kies een map waarin de bestanden/folders staan die u wilt uitsluiten

en: UpdraftClone image:
nl: UpdraftClone afbeelding:

en: Add exclusion rule
nl: Uitsluitingsregel toevoegen

en: at the end of their names
nl: aan het einde van hun namen

en: anywhere in their names
nl: ergens in hun namen

en: at the beginning of their names
nl: aan het begin van hun namen

en: these characters
nl: deze tekens

en: All files/directories containing
nl: Alle bestanden/folders die bevatten

en: Select the folder in which the files or sub-directories you would like to exclude are located
nl: Kies de map waarin de bestanden of sub-mappen staan die u wilt uitsluiten

en: All files/directories containing the given characters in their names
nl: Alle bestanden/directories die de opgegeven tekens in hun naam bevatten

en: Files/Directories containing the given characters in their names
nl: Bestanden/folders met de gegeven tekens in hun naam

en: An unknown error occurred while connecting to Vault. Please try again.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens de verbinding met Vault. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: An error occurred while fetching your Vault credentials. Please try again after a few minutes.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van uw Vault referenties. Probeer het opnieuw na een paar minuten.

en: Never
nl: Nooit

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Ok, you deserve it
nl: Ok, u verdient het

en: Thank you so much!
nl: Hartelijk dank!

en: here
nl: hier

en: Hey - We noticed UpdraftPlus has kept your site safe for a while.  If you like us, please consider leaving a positive review to spread the word.  Or if you have any issues or questions please leave us a support message
nl: Hallo - Wij hebben gemerkt dat UpdraftPlus uw site een tijdje veilig heeft gehouden.  Als u ons goed vindt, overweeg dan eens om een positieve beoordeling achter te laten om het verder te vertellen.  Of als u problemen of vragen heeft, laat ons dan een ondersteuning bericht achter

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: The following remote storage (%s) have only been partially configured, if you are having problems you can try to manually authorise at the UpdraftPlus settings page.
nl: De volgende externe opslagplaatsen (%s) zijn slechts gedeeltelijk geconfigureerd, als u problemen heeft kunt u proberen ze handmatig te autoriseren op de UpdraftPlus instellingenpagina.

en: The following remote storage (%s) have only been partially configured, manual authorization is not supported with this remote storage, please try again and if the problem persists contact support.
nl: De volgende remote opslag (%s) is slechts gedeeltelijk geconfigureerd, handmatige autorisatie wordt niet ondersteund met deze remote opslag, probeer het opnieuw en als het probleem blijft aanhouden, neem dan contact op met ondersteuning.

en: Complete manual authentication
nl: Volledige handmatige authentificatie

en: %s authentication code:
nl: %s authentificatiecode:

en: To complete manual authentication, at the orange UpdraftPlus authentication screen select the "Having problems authenticating?" link, then copy and paste the code given here.
nl: Om de handmatige authenticatie te voltooien, kiest u in het oranje UpdraftPlus verificatiescherm de link "Problemen met authenticatie?", en dan kopieert en plakt u de hier gegeven code.

en: If you are having problems authenticating with %s you can manually authorize here.
nl: Als u problemen heeft met de authenticatie met %s kunt u hier handmatig autoriseren.

en: %s authentication:
nl: %s authenticatie:

en: Missing instance id:
nl: Ontbrekend instantie id:

en: Missing authentication data:
nl: Ontbrekende authenticatie gegevens:

en: Manual authentication is not available for this remote storage method
nl: Handmatige authenticatie is niet beschikbaar voor deze externe opslagmethode

en: This may prevent the restore procedure from being able to proceed.
nl: Daardoor kan de herstelprocedure misschien niet doorgaan.

en: Warning: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Waarschuwing: Als u deze woorden nog kunt lezen nadat de pagina klaar is met laden, dan is er een probleem met JavaScript of jQuery in de site.

en: Therefore, affected tables on the current site which already exist will not be replaced by default, to avoid corrupting them (you can review this in the list of tables below).
nl: Daarom zullen de betrokken tabellen op de huidige site die al bestaan, niet standaard vervangen worden, om te voorkomen dat ze corrupt worden (je kunt dit nakijken in de lijst van tabellen hieronder).

en: Therefore it is advised that you take a fresh backup on the source site, using a later version.
nl: Daarom is het aan te raden dat u een nieuwe back-up maakt op de bronsite, met een latere versie.

en: This backup was created on a previous UpdraftPlus version (%s) which did not correctly backup tables with composite primary keys (such as the term_relationships table, which records tags and product attributes).
nl: Deze back-up is gemaakt op een vorige UpdraftPlus versie (%s) die geen correcte back-up maakte van tabellen met samengestelde primaire sleutels (zoals de term_relationships tabel, die tags en productattributen registreert).

en: Or, if they are in remote storage, you can connect that remote storage (in the "Settings" tab), save your settings, and use the "Rescan remote storage" link.
nl: Of, als ze op een externe opslagplaats staan, kunt u die externe opslagplaats verbinden (in de tab "Instellingen"), uw instellingen opslaan, en de link "Externe opslag opnieuw scannen" gebruiken.

en: If you have an existing backup that you wish to upload and restore from, then please use the "Upload backup files" link above.
nl: Als u een bestaande back-up heeft die u wilt uploaden en terugzetten, gebruik dan de "Upload back-up files" link hierboven.

en: is not
nl: is niet

en: Day of the month
nl: Dag van de maand

en: Day of the week
nl: Dag van de week

en: if all of the following conditions are matched:
nl: als aan alle volgende voorwaarden is voldaan:

en: if any of the following conditions are matched:
nl: als aan een van de volgende voorwaarden is voldaan:

en: on every backup
nl: bij iedere back-up

en: This backup is of a site with an empty table prefix, which WordPress does not officially support; the results may be unreliable.
nl: Deze back-up is van een site met een leeg tabelvoorvoegsel, die WordPress officieel niet ondersteunt; de resultaten kunnen onbetrouwbaar zijn.

en: Failed to open directory: %s. This is normally caused by file permissions.
nl: Kan map niet openen: %s. Dit wordt normaal gesproken veroorzaakt door bestandsrechten.

en: The download link is broken or the backup file is no longer available
nl: De downloadlink is verbroken of het back-upbestand is niet meer beschikbaar

en: The download link is broken, you may have clicked the link from untrusted source
nl: De downloadlink is verbroken, u heeft mogelijk op de link van de niet-vertrouwde bron geklikt

en: Due to the restriction, some settings can be automatically adjusted, disabled or not available.
nl: Vanwege de beperking kunnen sommige instellingen automatisch worden aangepast, uitgeschakeld of niet beschikbaar zijn.

en: %s permits UpdraftPlus to perform only one backup per month. Thus, we recommend you choose a full backup when performing a manual backup and to use that option when creating a scheduled backup.
nl: Met %s kan UpdraftPlus slechts één back-up per maand uitvoeren. Daarom raden we jeu aan een volledige back-up te kiezen bij het uitvoeren van een handmatige back-up en die optie te gebruiken bij het maken van een geplande back-up.

en: Your website is hosted with %s (%s).
nl: Uw site wordt gehost met %s (%s).

en: Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
nl: Uw hosting provider staat alleen toe dat u één incrementele back-up per dag maakt.

en: Your hosting provider only allows you to take one backup per month.
nl: Uw hostingprovider staat u slechts toe één back-up per maand te nemen.

en: You have reached the monthly limit for the number of backups you can create at this time.
nl: U heeft de maandelijkse limiet bereikt voor het aantal back-ups dat u op dit moment kunt maken.

en: Please contact your hosting company (%s) if you require further support.
nl: Neem contact op met uw hostingbedrijf (%s) als u verdere ondersteuning nodig heeft.

en:  Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
nl:  Uw hosting provider staat alleen toe dat u één incrementele back-up per dag maakt.

en: You have reached the daily limit for the number of incremental backups you can create at this time.
nl: U heeft de dagelijkse limiet bereikt voor het aantal incrementele back-ups dat u op dit moment kunt maken.

en: Current SQL mode:
nl: Huidige SQL modus:

en: Failed to backup database table:
nl: Kan geen back-up maken van databasetabel:

en: Failed to open directory for reading:
nl: Folder openen om te lezen is mislukt:

en: Your email backup and a report will be sent to
nl: Je e-mail back-up en een rapport worden verzonden naar

en: Warning: You have no clone tokens remaining and either no subscriptions or no subscription that will renew before the clone expiry date.
nl: Waarschuwing:je hebt geen kloon-tokens meer en geen abonnementen of geen abonnement dat wordt verlengd vóór de vervaldatum van de kloon.

en: Restoring stored routine: %s
nl: Opgeslagen routine herstellen: %s

en: Warning: if you continue, you will add all backups stored in the configured remote storage directory (whichever site they were created by).
nl: Waarschuwing: als u doorgaat worden alle back-ups opgeslagen in de geconfigureerde remote opslag (voor elke site waarvoor ze waren gemaakt).

en: Get 20% off any of our plugins. But hurry - offer ends 30th September, use this discount code:
nl: Krijg 20% korting op één van onze plugins. Maar schiet op ,op 30 september eindigt de aanbieding ,gebruik deze kortingscode:

en: The Updraft Plugin Collection Sale
nl: De Updraft Plugin Collection verkoop

en: Include all tables not listed below
nl: Inclusief hieronder niet getoonde tabellen

en: The amount of database tables scanned is near or over the php_max_input_vars value so some tables maybe truncated. This option will ensure all tables not found will be backed up.
nl: De hoeveelheid gescande database tabellen is bijna over de php_max_input_vars waarde zodat sommige tabellen misschien worden overgeslagen. Deze optie zorgt ervoor dat een back-up wordt gemaakt van alle tabellen die niet worden gevonden.

en: The database scan was taking too long and consequently the list of all tables in the database could not be completed. This option will ensure all tables not found will be backed up.
nl: De database scan duurde te lang en daardoor kon de lijst met tabellen in de database niet worden voltooid. Deze optie zorgt ervoor dat een back-up wordt gemaakt van alle tabellen die niet worden gevonden.

en: UpdraftPlus on %s
nl: UpdraftPlus op %s

en: The list of existing sites has been removed
nl: De lijst met bestaande sites is verwijderd

en: There was an error while trying to remove the list of existing sites.
nl: Er was een fout tijdens het verwijderen van de lijst met bestaande sites.

en: Clear list of existing sites
nl: List bestaande sites verwijderen

en: You are about to permanently delete the list of existing sites. This action cannot be undone. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: U wil een lijst met bestaande sites permanent verwijderen. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden. "Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: Add a site
nl: Een site toevoegen

en: The following remote storage options are configured.
nl: De volgende externe opslag locaties zijn geconfigureerd.

en: No remote storage locations with valid options found.
nl: Geen externe opslag locatie met geldige opties gevonden.

en: You have chosen to send this backup to remote storage, but no remote storage locations have been selected
nl: U heeft ervoor gekozen om deze backup naar een externe opslag te sturen, maar er is geen externe opslag locatie gekozen

en: Skipping table %s: user has chosen not to restore this table
nl: Tabel %s overslaan: gebruiker wil deze tabel niet herstellen

en: An error occurred while attempting to set a new value to the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens toekennen nieuwe waarde in de MySQL global log_bin_trust_function_creators variabele %s

en: An error occurred while attempting to retrieve the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de MySQL global log_bin_trust_function_creators variabele %s

en: Please check the error log for more details
nl: Controleer de fout log voor meer informatie

en: Missing pages:
nl: Pagina&#39;s ontbreken:

en: Attempts by the browser to access some pages have returned a "not found (404)" error. This could mean that your .htaccess file has incorrect contents, is missing, or that your webserver is missing an equivalent mechanism.
nl: Een poging van de browser om een aantal Pagina&#39;s te openen gaf een "not found (404)" fout. De inhoud van uw .htaccess bestand kan fout zijn, ontbreekt, of uw webserver heeft geen vergelijkbaar mechanisme.

en: Existing backups
nl: Bestaande backups

en: An error occurred while attempting to retrieve the routine SQL/DDL statement (%s %s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de SQL/DDL statement (%s %s) routine

en: An error occurred while attempting to retrieve routine status (%s %s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de status (%s %s) routine

en: An error occurred while attempting to check the support of stored routines creation (%s %s)
nl: Er is een fout opgetreden bij de poging en ondersteuning van het aanmaken van opgeslagen routines te controleren (%s %s)

en: If you do not want to restore all your database tables, then choose some to exclude here.
nl: Als u niet al u database tabellen wil terugzetten, geef hier aan welke u wilt uitsluiten.

en: You should only proceed if you have checked and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the new %s version.
nl: Ga alléén door als u hebt gecontroleerd en zeker bent (of het risico wil nemen) dat uw plugins/thema's/etc. compatibel zijn met de nieuwe %s versie.

en: This is older than the server which you are now restoring onto (version %s).
nl: Dit is ouder dan de server waarop u nu herstelt (versie %s).

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
nl: Tijdelijk niet beschikbaar vanwege gepland onderhoud. Probeer het over enkele minuten nog een keer.

en: Under Maintenance
nl: In onderhoud

en: Show all backups...
nl: Toon alle back-ups...

en: Show more backups...
nl: Toon meer back-ups...

en: Expected parameter(s) missing.
nl: Er ontbreken verwachtte parameter(s).

en: Default template
nl: Standaard template

en: Makes your site fast and efficient. It cleans the database, compresses images and caches pages for ultimate speed.
nl: Maak uw site efficiënter en sneller. Dit schoont de database, comprimeert afbeeldingen en bewaarde pagina's voor een snellere site.

en: Each time your clone renews (weekly) it costs %s. You can shut this clone down at the following link:
nl: Elke keer dat uw kloon vernieuwt (wekelijks) kost het %s. U kan de kloon sluiten via de volgende link:

en: The Database connection has been closed and cannot be reopened.
nl: De database connectie is verbroken en kan niet opnieuw worden verbonden.

en: Clone package
nl: Kloon pakket

en: Unattached
nl: Niet gekoppeld

en: Selected media has been deleted successfully.
nl: De geselecteerde media is succesvol verwijderd.

en: Failed to delete selected media.
nl: Geselecteerde media verwijderen is mislukt.

en: Media has been detached from post.
nl: De media is van het bericht ontkoppeld.

en: Failed to detach media.
nl: Ontkoppelen media is mislukt.

en: Media has been attached to post.
nl: De media is aan het bericht gekoppeld.

en: Failed to attach media.
nl: Koppelen media is mislukt.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nl: Kan niet verbinden met het bestandssysteem. Controleer uw gegevens.

en: Use ctrl / cmd + press to select several items, or ctrl / cmd + shift + press to select all in between
nl: Gebruik ctrl / cmd + press om meerdere items te selecteren, of ctrl / cmd + shift + press om alles te selecteren

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
nl: De backup archiefbestanden zijn verwerkt, maar met een aantal waarschuwingen. Als alles goed is, druk dan nu opnieuw op Herstellen om verder te gaan. Anders annuleer en corrigeer uw eventuele problemen eerst.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
nl: De backup archief bestanden zijn succesvol verwerkt. Klik nogmaals Restore om door te gaan.

en: You have not selected a restore path for your chosen backups
nl: U moet een herstel path selecteren voor uw gekozen backups

en: Follow this link for help
nl: Klik deze link voor help

en: Connect to your %s
nl: Verbind u met %s

en: Please enter your %s password
nl: Geef uw %s wachtwoord in

en: Please enter your %s email address
nl: Geef uw %s e-mailadres in

en: Back to other %s options
nl: Terug naar andere %s opties

en: Start %s Subscription
nl: Laat %s abonnement ingaan

en: Start %s Trial
nl: Begin %s proefperiode

en: Start a %s UpdraftVault Subscription
nl: Laat %s UpdraftVault abonnement ingaan

en: Read more about %s here.
nl: Lees hier meer over %s.

en: Connect to your %s account
nl: Uw %s account verbinden

en: Goes to the updraftplus.com checkout page
nl: Ga naar de updraftplus.com afmeld pagina

en: Get %s here
nl: Krijg hier %s

en: Deselect all backups
nl: Selectie alle backups ongedaan maken

en: Select all backups
nl: Alle backups selecteren

en: Delete selected backups
nl: Geselecteerde backups verwijderen

en: Retain this many scheduled database backups
nl: Bewaar zoveel geplande database backups

en: Retain this many scheduled file backups
nl: Bewaar zoveel geplande bestand backups

en: Add an exclusion rule for %s
nl: Uitzonderingsregel toevoegen voor %s

en: Skipping table %s: already restored on a prior run; next table to restore: %s
nl: Tabel %s overslaan: in een vorige run al terug gehaald; volgende tabel om terug te halen: %s

en: Could not delete old path.
nl: Kan het oude path niet verwijderen.

en: Activity log
nl: Activiteitenlog

en: Cleaning
nl: Opschoning

en: Verifying
nl: Controleren

en: Restoration progress:
nl: Voortgang herstelproces:

en: The restore operation has begun (%s). Do not close this page until it reports itself as having finished.
nl: De hersteloperatie is begonnen (%s). De pagina niet sluiten tot dat de operatie is gereed is.

en: Restore error:
nl: Herstel fout:

en: Attempts by the browser to contact the website failed.
nl: Pogingen van de browser om contact op te nemen met de site is mislukt.

en: Preparing backup files
nl: Backup bestanden voorbereiden

en: Downloading backup files if needed
nl: Download de backup bestanden als nodig

en: Begun
nl: Begonnen

en: Finished
nl: Beeindigd

en: Restoring %s1 files out of %s2
nl: Hersteld %s1 bestanden van de %s2

en: no recent activity; will offer resumption after: %d seconds
nl: geen recente activiteiten; biedt hervatting na:%d seconden

en: last activity: %d seconds ago
nl: laatste activiteiten: %d seconden geleden

en: 3. Restoration
nl: Herstellen

en: 2. Verifications
nl: Verificaties

en: 1. Component selection
nl: Selectie component

en: Choose the components to restore:
nl: Kies het te herstellen component:

en: UpdraftPlus Restoration
nl: UpdraftPlus herstellen

en: Unable to install %s. Make sure that the zip file is a valid %s file and a previous version of this %s does not exist. If you wish to overwrite an existing %s then you will have to manually delete it from the %s folder on the remote website and try uploading the file again.
nl: Installatie %s mislukt. Zorg dat het een geldig %s zip bestand is en er geen vorige versie van %s bestaat. Als u een bestaande %s wil overschrijven dan moet u het handmatig verwijderen uit de %s map op de remote site en opnieuw proberen te uploaden.

en: Unable to activate %s successfully. Make sure that this %s is compatible with your remote WordPress version. WordPress version currently installed in your remote website is %s.
nl: Activeren %s mislukt. Zorg dat %s compatibel is met uw remote WordPress versie. Huidige versie van WordPress op de remote site is %s.

en: Unable to connect to the filesystem
nl: Verbinden met het bestand systeem is mislukt

en: N.B. You will be charged one token once the clone is ready. If the clone fails to boot, then the token will be released within an hour.
nl: N.B. U wordt één token in rekening gebracht zodra de kloon klaar is. Als de kloon niet opstart, wordt de token binnen een uur vrijgegeven.

en: No backup will be started. The creation of your clone should now begin, and your WordPress username and password will be displayed below when ready.
nl: Er start geen backup. Het maken van uw kloon zou nu moeten beginnen, en als die klaar is worden uw WordPress gebruikersnaam en wachtwoord hieronder getoond.

en: Found and replaced existing table foreign key constraints as the table prefix has changed.
nl: Bestaande externe sleutelbeperkingen voor de tabel gevonden en vervangen omdat het tabel voorvoegsel is gewijzigd.

en: An empty WordPress install
nl: Een lege WordPress installatie

en: credentials
nl: inloggegevens

en: This current site
nl: Deze huidige site

en: Clone:
nl: Klonen:

en: (%d archive(s) in set, total %s).
nl: (%d archieve(n) in set, totaal %s).

en: Connection to your %1$s account was successful. However, we were not able to register this site with %2$s, as there are no available %2$s licences on the account.
nl: Verbinding met uw %1$s account is gelukt. We konden deze site echter niet registreren met %2$s, omdat er geen %2$s licenties beschikbaar zijn voor het account.

en: No UpdraftCentral licences were available. Continuing to connect to account.
nl: Er waren geen UpdraftCentral licenties beschikbaar. Doorgaan met verbinden met account.

en: Try it - 1 month for $1!
nl: Uitproberen - 1 maand voor $1!

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
nl: Anders kunt u UpdraftVault een maand proberen voor slechts $1!

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
nl: Als u een geldige Premium licentie heeft, krijgt u 1GB opslagruimte inbegrepen.

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
nl: Probeer UpdraftVault uit voor 1 maand voor slechts $1!

en: Clone of %s
nl: Kloon van %s

en: HTML was detected in the response. You may have a security module on your webserver blocking the restoration operation.
nl: HTML werd gedetecteerd in het antwoord. Mogelijk heeft u een beveiligingsmodule op uw webserver die de herstelbewerking blokkeert.

en: Dismiss notice
nl: Bericht negeren

en: dismiss notice
nl: bericht negeren

en: go here to learn more
nl: klik hier voor meer informatie

en: Keep your database fast and efficient
nl: Houdt uw database snel en efficiënt

en: Manage multiple WordPress sites from one central dashboard
nl: Beheer meerdere WordPress-sites vanuit één centraal dashboard

en: More great plugins by the Updraft Team
nl: Meer geweldige plugins door het Updraft-team

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
nl: U kunt het upgraden van uw site testen met behulp van UpdraftClone tegoeden

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
nl: U kunt testen of uw site wordt uitgevoerd op een andere PHP (of WordPress) 
     versie met behulp van UpdraftClone tegoeden.

en: Start Subscription
nl: Begin een abonnement

en: Start Trial
nl: Begin proefperiode

en: %s month %s trial
nl: %s maand %s proefperiode

en: with the option of
nl: met de optie van

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
nl: De map bestaat niet en de poging om deze te maken is mislukt

en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
nl: U heeft gevraagd om op te slaan naar externe opslag (%s), maar zonder instellingen voor die opslag in te voeren.

en: Learn more about UpdraftCentral
nl: Meer informatie over UpdraftCentral

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
nl: Voeg deze site toe aan UpdraftCentral (externe, gecentraliseerde controle) - gratis voor maximaal 5 sites.

en: Verifying one-time password...
nl: Eenmalig wachtwoord verifiëren...

en: Login successful; reloading information.
nl: Succesvol ingelogd; informatie herladen.

en: Key created. Adding site to UpdraftCentral Cloud.
nl: Sleutel gemaakt. Site toevoegen aan UpdraftCentral Cloud.

en: Connected. Requesting UpdraftCentral Key.
nl: Verbonden. Verzoek om UpdraftCentral-sleutel.

en: Error: Failed to initialise
nl: Fout: initialiseren mislukt

en: Already got space?
nl: Heeft u al opslagruimte?

en: Need to get space?
nl: Wil u opslagruimte krijgen?

en: error - failed to upload file
nl: fout - kan het bestand niet uploaden

en: error - failed to re-assemble chunks
nl: fout - mislukt om deelbestanden opnieuw samen te stellen

en: Error: Failed to upload
nl: Fout: uploaden mislukt

en: error - failed to create and access the container
nl: fout - kan de container niet maken en openen

en: authentication failed
nl: authenticatie mislukt

en: Error: Failed to open local file
nl: Fout: kan het lokale bestand niet openen

en: upload failed
nl: uploaden mislukt

en: login failure
nl: login fout

en: manages all your WordPress sites at once from one place
nl: beheert al uw WordPress sites tegelijk vanaf één locatie

en: Many sites?
nl: Hoeveel sites?

en: handles updates automatically as you want them
nl: verwerkt updates automatisch zoals u dat wil

en: Save time
nl: Tijd besparen

en: backs up automatically when you update plugins, themes or core
nl: maakt automatisch een backup wanneer u plugins, thema's of WP zelf bijwerkt

en: Be safe
nl: Wees veilig

en: Make updates easy with UpdraftPlus
nl: Maak updates eenvoudig met UpdraftPlus

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
nl: Hoe hoger de waarde, des te meer serverbronnen er nodig zijn om het archief te maken.

en: Incomplete
nl: Incompleet

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
nl: De backup wordt afgebroken wegens herhaaldelijk mislukkingen om verder te gaan.

en: Allows you to only backup changes to your files (such as a new image) that have been made to your site since the last backup.
nl: Hiermee kunt u alleen een backup maken van wijzigingen in uw bestanden (zoals een nieuwe afbeelding) die sinds de laatste backup op uw site zijn aangebracht.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
nl: Volg deze link naar de installatie instructies (met name stap 1).

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
nl: U heeft met succes UpdraftPremium gekocht.

en: Goes to updraftplus.com checkout page
nl: Gaat naar de bestelpagina van updraftplus.com

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old).
nl: Uw WordPress installatie heeft oude mappen in de toestand voordat udeze hebt hersteld/gemigreerd (technische informatie: deze hebben achtervoegsel -oud).

en: The setting %s is turned on in your PHP settings. It is deprecated, causes encryption to malfunction, and should be turned off.
nl: De instelling %s is ingeschakeld in uw PHP instellingen. Het is verouderd, zorgt ervoor dat de codering niet goed werkt en moet worden uitgeschakeld.

en: Unzip progress: %d out of %d files
nl: Voortgang van uitpakken: %d van %d bestanden

en: No suitable backup set (that already contains a full backup of all the requested file component types) was found, to add increments to. Aborting this backup.
nl: Er is geen geschikte backupset gevonden (die al een volledige back-up van alle aangevraagde bestandscomponenttypen bevat) om stappen toe te voegen. Deze backup afbreken.

en: File backup options
nl: Opties voor bestandsbackup

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
nl: Deze backupset bevat incrementele backups van uw bestanden; selecteer de tijd waarop u uw bestanden wilt herstellen

en: Could not copy file.
nl: Kan bestand niet kopiëren.

en: Could not extract file from archive.
nl: Bestand uit archief kon niet worden uitgepakt.

en: Could not create directory.
nl: Kan geen map maken.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
nl: Kon bestanden niet kopiëren. Mogelijk is er onvoldoende schijfruimte beschikbaar.

en: Could not retrieve file from archive.
nl: Kon het bestand niet uit het archief halen.

en: Incompatible Archive.
nl: Incompatibel archief.

en: Could not access filesystem.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bestandssysteem.

en: Incremental backups
nl: Incrementele backups

en: Perform a backup
nl: Voer een backup uit

en: Add changed files (incremental backup) ...
nl: Voeg gewijzigde bestanden toe (incrementele backup) ...

en: to take incremental backups
nl: om incrementele backups te maken

en: Find out more about incremental backups here.
nl: Lees hier meer over incrementele backups.

en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
nl: Incrementele backups zijn een functie van %s (upgrade door deze link te volgen).

en: Take an incremental backup
nl: Maak een incrementele backup

en: Take a new backup
nl: Maak een nieuwe backup

en: Restore files from
nl: Herstel bestanden van

en: Clone region:
nl: Regio klonen:

en: Read more about Easy Updates Manager
nl: Lees meer over Easy Updates Manager

en: You can find out more about clone keys here.
nl: U kunt hier meer informatie vinden over kloon sleutels.

en: Or, use an UpdraftClone key
nl: Of gebruik een UpdraftClone sleutel

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
nl: Vraag WordPress om UpdraftPlus automatisch bij te werken wanneer het een beschikbare update vindt.

en: Automatic updates
nl: Automatische updates

en: Confirm change
nl: Bevestig wijzigingen

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Add an exclusion rule
nl: Voeg een uitzonderingsregel toe

en: Type a file prefix
nl: Typ een bestandsvoorvoegsel

en: All files beginning with these characters
nl: Alle bestanden beginnen met deze tekens

en: Type an extension like zip
nl: Typ een extensie zoals zip

en: Select a file/folder which you would like to exclude
nl: Selecteer een bestand/map die u wil uitsluiten

en: All files beginning with given characters
nl: Alle bestanden die starten met opgegeven karakter

en: All files with this extension
nl: Alle bestanden met deze extensie

en: File/directory
nl: Bestand/map

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
nl: Selecteer een manier om bestanden of mappen uit te sluiten van de backup

en: Exclude files/directories
nl: Bestanden/mappen uitsluiten

en: Found SET NAMES %s, but changing to %s as suggested by WPDB::determine_charset().
nl: Gevonden SET NAMES %s, maar het veranderen naar %s zoals voorgesteld door WPDB::determine_charset().

en: Your database user does not have permission to drop tables
nl: Uw databasegebruiker heeft geen toestemming om tabellen te verwijderen

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
nl: om de FAQs/documentatie te lezen over UpdraftClone, ga hierheen.

en: your UpdraftPlus.com account
nl: uw UpdraftPlus.com account

en: You can check the progress here or in %s
nl: U kunt de voortgang hier of in %s bekijken

en: Your UpdraftClone is still setting up.
nl: Uw UpdraftClone is nog bezig met instellen.

en: %s archives remain
nl: %s archieven blijven over

en: The site data has all been received, and its import has begun.
nl: De data van de site is ontvangen, de import is begonnen.

en: The sending of the site data has begun. So far %s data archives totalling %s have been received
nl: Het verzenden van de sitegegevens is begonnen. Tot nu toe zijn %s gegevensarchieven van in totaal %s ontvangen

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
nl: WordPress is geïnstalleerd; nu wachten dat de data wordt verstuurd.

en: Clone ready
nl: Duplicaat klaar

en: Site data has been deployed
nl: Sitegegevens zijn geïmplementeerd

en: Deploying site data
nl: Implementeren sitegegevens

en: Site data received
nl: Site data ontvangen

en: Receiving site data
nl: Site data aan het ontvangen

en: WordPress installed
nl: WordPress is geïnstalleerd

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your updraftplus.com account once it is ready.
nl: Uw kloon is gestart, netwerkinformatie is nog niet beschikbaar, maar wordt hier en op uw updraftplus.com account weergegeven zodra deze klaar is.

en: Exclude these from
nl: Sluit deze uit van

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
nl: Vraag WordPress om UpdraftPlus automatisch bij te werken wanneer een update beschikbaar is

en: UpdraftClone key is required.
nl: UpdraftClone-sleutel is vereist.

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
nl: De uitsluitingsregel die u probeert toe te voegen bestaat al

en: Please enter a valid file name prefix
nl: Voer een geldig voorvoegsel in voor de bestandsnaam

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
nl: Voer tekens in die beginnen met de bestandsnaam die u wilt uitsluiten

en: Please enter a valid file extension
nl: Voer een geldige bestandsextensie in

en: Please enter a file extension, like zip
nl: Voer een bestandsextensie in, zoals zip

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
nl: Selecteer een bestand/map die u wil uitsluiten

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
nl: Weet u zeker dat u deze uitsluitingsregel wil verwijderen?

en: The preparation of the clone data has been aborted.
nl: De voorbereiding van de kloongegevens is afgebroken.

en: log results to console
nl: log resultaten in console

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
nl: Ik accepteer de algemene voorwaarden van UpdraftClone

en: Not got an account? Get one by buying some tokens here.
nl: Heeft u geen account? Krijg er een door hier een aantal tokens te kopen.

en: To create a temporary clone you need: 1) credit in your account and 2) to connect to your account, below.
nl: Als u een tijdelijke kloon wilt maken, heeft u het volgende nodig: 1) tegoed in uw account en 2) hieronder verbinding maken met uw account.

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
nl: Als u een tijdelijke kloon wilt maken, heeft u tegoed nodig in uw account.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
nl: Als u wilt, test upgraden naar een andere PHP of WP versie.

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
nl: Kost slechts de tijd die nodig is om een backup te maken en deze te verzenden.

en: Fast
nl: Snel

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
nl: Eén VPS (Virtual Private Server) per kloon, gedeeld met niemand.

en: Secure
nl: Veilig

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
nl: Draait op de capaciteit van een toonaangevende leverancier van cloud computing.

en: Reliable
nl: Betrouwbaar

en: Press the buttons... UpdraftClone does the work.
nl: Druk de knoppen... UpdraftClone doet het werk.

en: Easy
nl: Eenvoudig

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
nl: U kan UpdraftClone tokens kopen in onze winkel, hier.

en: Read FAQs here.
nl: Lees de veelgestelde vragen hier.

en: A temporary clone is an instant copy of this website, running on our servers. Rather than test things on your live site, you can UpdraftClone it, and then throw away your clone when done.
nl: Een tijdelijke kloon is een directe kopie van deze site, die op onze servers wordt uitgevoerd. In plaats van dingen op uw live site te testen, kan u UpdraftClone gebruiken en uw kloon weggooien als u klaar bent.

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
nl: Maak een tijdelijke kloon op onze servers (UpdraftClone)

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
nl: Migreren (maak een kopie van een site op hosting onder uw eigen beheer)

en: Select All
nl: Selecteer alles

en: Press this button to take a tour of the plugin.
nl: Druk op deze knop om een rondleiding door de plugin te krijgen.

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: kan het bestand niet uploaden naar %s (zie logbestand voor meer)

en: error: %s (see log file for more)
nl: fout: %s (zie log bestand voor meer informatie)

en: Closing 1st October 2018
nl: Sluit op 1 oktober 2018

en: Take Tour
nl: Start rondleiding

en: Log in here to enable all the features you have access to.
nl: Log hier in om alle functies in te schakelen waartoe u toegang heeft.

en: Connect to updraftplus.com
nl: Maak verbinding met updraftplus.com

en: Thank you for taking the tour. You are now all set to use UpdraftPlus!
nl: Bedankt voor het doorlopen van de tour. U bent nu helemaal klaar om UpdraftPlus te gebruiken!

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
nl: Selecteer een van de onderstaande opties om aan de slag te gaan met UpdraftVault:

en: Finish
nl: Afronden

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
nl: UpdraftPlus Premium heeft nog veel meer mooie functionaliteiten!

en: UpdraftPlus Premium and addons
nl: UpdraftPlus Premium en add-ons

en: Thank you for taking the tour.
nl: Bedankt voor het doorlopen van de tour.

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
nl: Heeft u nog meer WordPress sites waarvan u een back-up wilt maken? Zo ja, dan kan u uren besparen door al uw backups op één plek vanuit UpdraftCentral te beheren.

en: Control all your backups in one place
nl: Beheer al uw backups op één plek

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
nl: Gefeliciteerd, uw instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Press here to save your settings.
nl: Klik hier om uw instellingen op te slaan.

en: Save
nl: Opslaan

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
nl: Bekijk hier de andere instellingen en breng de gewenste wijzigingen aan.

en: More settings
nl: Meer instellingen

en: Find out more here.
nl: Lees hier meer.

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
nl: UpdraftVault is onze externe opslag die naadloos aansluit op UpdraftPlus.

en: Try UpdraftVault!
nl: Probeer UpdraftVault uit!

en: Now select a remote storage destination to protect against server-wide threats. If not, your backups remain on the same server as your site.
nl: Selecteer nu een externe opslagbestemming om te beschermen tegen server brede bedreigingen. Zo niet, dan blijven uw backups op dezelfde server als uw site.

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
nl: Kies het schema waarop u uw backups wil laten uitvoeren.

en: Choose your backup schedule
nl: Kies uw backup schema

en: Congratulations! Your first backup is running.
nl: Gefeliciteerd! Uw eerste backup is actief.

en: Go to settings
nl: Ga naar instellingen

[ctx: Translators: %s is a bold tag.]
en: But to avoid server-wide threats backup regularly to remote cloud storage in %s settings %s
nl: Maar om server brede bedreigingen te vermijden, moet u regelmatig een backup maken naar externe cloudopslag in %s instellingen %s

en: Press here to run a manual backup.
nl: Druk hier om een handmatige backup uit te voeren.

en: Creating your first backup
nl: Uw eerste backup maken

en: Select what you want to backup
nl: Selecteer wat u wil backuppen

en: Manual backup options
nl: Handmatige backup opties

[ctx: updraftplus]
en: To make a simple backup to your server, press this button. Or to setup regular backups and remote storage, go to %s settings %s
nl: Druk op deze knop om een eenvoudige backup naar uw server te maken. Of ga naar %s instellingen %s om normale backups en externe opslag in te stellen

en: Your first backup
nl: Uw eerste backup

en: Press here to start!
nl: Klik hier om te starten!

en: the world’s most trusted backup plugin!
nl: 's werelds meest vertrouwde backup plugin!

en: Welcome to UpdraftPlus
nl: Welkom bij UpdraftPlus

en: UpdraftPlus settings
nl: UpdraftPlus instellingen

en: End tour
nl: Beëindig tour

en: Skip this step
nl: Deze stap overslaan

en: Back
nl: Terug

en: Manage your clones
nl: Beheer uw klonen

en: Your clone will renew on:
nl: Uw kloon wordt verlengd op:

en: Unable to get renew date
nl: Niet in staat om de verlengingsdatum op te halen

en: Front page:
nl: Voorpagina:

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
nl: Uw kloon is gestart en zal beschikbaar zijn op de volgende URL's zodra deze klaar is.

en: manage
nl: beheren

en: Current clones
nl: Huidige klonen

en: You can buy more temporary clone tokens here.
nl: U kunt hier meer tijdelijke kloon tokens kopen.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
nl: Uw kloon rolt deze gegevens uit om uw site te recreëren.

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
nl: Verbied niet-beheerders om in te loggen bij WordPress op uw kloon

en: The %s endpoint is scheduled to shut down on the 1st October 2018. You will need to switch to a different end-point and migrate your data before that date. %sPlease see this article for more information%s
nl: Het endpoint van %s is gepland om te worden gesloten op 1 oktober 2018. U moet overschakelen naar een ander endpoint en uw gegevens vóór die datum migreren. %sZie dit artikel voor meer informatie%s

en: The clone has been provisioned, and its data has been sent to it. Once the clone has finished deploying it, you will receive an email.
nl: De kloon is klaar gezet en de gegevens zijn verzonden. Zodra de kloon klaar is met de uitrol, ontvangt u een e-mail.

en: The backup was aborted
nl: De backup is afgebroken

en: Temporary clones of WordPress subdomain multisite installations are not yet supported. See our documentation on how to carry out a normal migration here
nl: Tijdelijke klonen van WordPress multisite-installaties worden nog niet ondersteund. Raadpleeg onze documentatie over het uitvoeren van een normale migratie hier

en: Premium / Find out more
nl: Premium / Meer informatie

en: Other great plugins
nl: Andere geweldige plugins

en: Remote storage: %s
nl: Externe opslag: %s

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
nl: Mislukt: we konden geen bestand in die map plaatsen - controleer uw inloggegevens.

en: Failed to download
nl: Download mislukt

en: Failed to download %s
nl: Download van %s mislukt

en: This storage method does not allow downloading
nl: Deze opslagmethode staat downloaden niet toe

en: failed to list files
nl: bestandsweergave mislukt

en: Failed to upload %s
nl: Uploaden van %s mislukt

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
nl: U kunt uw tijdelijke kloon informatie hier vinden in uw updraftplus.com account.

en: Choose a default for each table
nl: Kies een standaard voor elke tabel

en: Sending files to remote site
nl: Bestanden verzenden naar externe site

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
nl: Kloon server wordt voorbereid en opgestart (kan enkele minuten duren)

en: Backup / Restore
nl: Backup / herstel

en: Warning: you have selected a lower version than your currently installed version. This may fail if you have components that are incompatible with earlier versions.
nl: Waarschuwing: u heeft een lagere versie geselecteerd dan uw huidige geïnstalleerde versie. Dit kan mislukken als u componenten hebt die niet compatibel zijn met eerdere versies.

en: More information here.
nl: Meer informatie hier.

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
nl: Gevraagde tekenset (%s) is niet aanwezig - wijzigen in %s.

en: Allow only administrators to log in
nl: Toestaan dat alleen beheerders zich aanmelden

en: You can forbid non-admins logins to this cloned site by checking the checkbox below
nl: U kunt het inloggen van niet-beheerders voor deze gekloonde site verbieden door het onderstaande selectievakje aan te vinken

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
nl: Tijdelijke aanmeldingsinstellingen van gebruikers van UpdraftPlus klonen:

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
nl: Welkom bij uw UpdraftClone (tijdelijke kloon)

en: Refresh connection
nl: Vernieuw de verbinding

en: Existing keys
nl: Bestaande sleutels

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
nl: Er zijn nog geen sleutels gemaakt om externe sites toe te staan backup gegevens te verzenden.

en: No receiving sites have yet been added.
nl: Er zijn nog geen ontvangende sites toegevoegd.

en: It is for sending backups to the following site:
nl: Het is voor het verzenden van backups naar de volgende site:

en: The key was successfully added.
nl: De sleutel is succesvol toegevoegd.

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
nl: De ingevoerde sleutel hoort niet bij een externe site (deze hoort bij deze).

en: The entered key was corrupt - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel is beschadigd. Probeer het opnieuw.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
nl: De ingevoerde sleutel had de verkeerde lengte - probeer het opnieuw.

en: key
nl: sleutel

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
nl: U moet deze sleutel nu op de verzendende site kopiëren en plakken - deze kan niet opnieuw worden weergegeven.

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
nl: Er bestaat al een sleutel met deze naam; u moet een unieke naam gebruiken.

en: Also send this backup to the active remote storage locations
nl: Stuur deze backup ook naar de actieve locaties voor externe opslag

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
nl: Voor langere hulp, inclusief schermafbeeldingen, volg deze link.

en: If sending directly from site to site does not work for you, then there are three other methods - please try one of these instead.
nl: Als het rechtstreeks verzenden van site naar site niet voor u werkt, zijn er drie andere methoden. Probeer in plaats daarvan een van deze methoden.

en: The site URL you are sending to (%s) looks like a local development website. If you are sending from an external network, it is likely that a firewall will be blocking this.
nl: De site URL waarnaar u verzendt (%s) ziet eruit als een lokale ontwikkeling website. Als u vanuit een extern netwerk verzendt, is het waarschijnlijk dat een firewall dit blokkeert.

en: site not found
nl: site niet gevonden

en: Backup data will be sent to:
nl: Backup gegevens worden verzonden naar:

en: The creation of your data for creating the clone should now begin.
nl: Het maken van de kloon van uw data zou nu moeten beginnen.

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
nl: Laat deze backup alleen handmatig verwijderen (dus bewaar deze, ook als de bewaarlimieten zijn geraakt).

en: Migrate / Clone
nl: Migreer / kloon

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Processing
nl: In behandeling

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
nl: Maak verbinding met UpdraftCentral Cloud

en: UpdraftPlus.Com account terms and policies
nl: UpdraftPlus.Com accountvoorwaarden en -beleid

en: I consent to %s
nl: Ik stem in met %s

en: Login or register with this email address
nl: Log in of registreer met dit e-mailadres

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
nl: Zo niet, kies dan uw gegevens en een nieuw account zal worden geregistreerd.

en: If you already have an updraftplus.com account, then enter the details below.
nl: Als u al een updraftplus.com account hebt, voert u de onderstaande gegevens in.

en: Add this website to your UpdraftCentral Cloud dashboard at updraftplus.com.
nl: Voeg deze site toe aan uw UpdraftCentral Cloud dashboard op updraftplus.com.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
nl: Meld u aan of registreer u voor UpdraftCentral Cloud

en: Go here to connect it.
nl: Ga hierheen om het te verbinden.

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
nl: Of als u liever zelf host, dan kunt u hier de zelf-gehoste versie downloaden.

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
nl: Verbind deze site met UpdraftCentral Cloud

en: If you have a few sites, it'll save hours. It's free to use or try up to 5 sites.
nl: Als u enkele sites hebt, bespaart dit uren. Het is gratis om maximaal 5 sites te gebruiken of te proberen.

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
nl: Backup, update en beheer al uw WordPress sites vanuit één dashboard

en: this privacy policy
nl: dit privacybeleid

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
nl: Lees %s voor gebruik van onze autorisatie app %s (geen van uw backup gegevens is naar ons verzonden).

en: An error has occurred while processing your request. The server might be busy or you have lost your connection to the internet at the time of the request. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van uw verzoek. De server is mogelijk bezet of u bent de verbinding met internet kwijt op het moment van het verzoek. Probeer het later opnieuw.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
nl: Zonder, zal de encryptie veel langzamer zijn.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
nl: Uw webserver heeft de %s module niet geïnstalleerd.

en: Create clone
nl: Maak een kloon

en: Available temporary clone tokens:
nl: Beschikbare tijdelijke kloontokens:

en: A version of UpdraftPlus is already installed. WordPress will only allow you to install your new version after first de-installing the existing one. That is safe - all your settings and backups will be retained. So, go to the "Plugins" page, de-activate and de-install UpdraftPlus, and then try again.
nl: Er is al een versie van UpdraftPlus geïnstalleerd. WordPress staat u alleen toe om uw nieuwe versie te installeren nadat u de bestaande versie hebt gedeïnstalleerd. Dat is veilig - al uw instellingen en backups worden bewaard. Ga dus naar de "Plugins"-pagina, deactiveer en deïnstalleer Updraft Plus en probeer het opnieuw.

en: (current version)
nl: (huidige versie)

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
nl[0]: Het bestand %s heeft aan het begin een "byte ordermark" (BOM).
nl[1]: De bestanden %s hebben aan het begin een "byte ordermark" (BOM).

en: press here
nl: klik hier

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
nl: Eenmalig wachtwoord (controleer uw OTP app om dit wachtwoord te verkrijgen)

en: Forgotten your details?
nl: Bent u uw gegevens vergeten?

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
nl: Nog geen account (het is gratis)? Maak er 1 aan!

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
nl: Verbind met uw UpdraftPlus.Com account

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
nl: Voor toekomstig beheer van al uw UpdraftCentral verbindingen gaat u naar het tabblad 'Geavanceerde hulpprogramma's'.

en: You can also close this wizard.
nl: U kunt deze wizard ook sluiten.

en: You need to read and accept the UpdraftCentral Cloud data and privacy policies before you can proceed.
nl: U moet het gegevens en privacybeleid van UpdraftCentral Cloud lezen en accepteren voordat u verder kunt gaan.

en: Please wait while you are redirected to UpdraftCentral Cloud.
nl: Even geduld terwijl u wordt omgeleid naar UpdraftCentral Cloud.

en: Please wait while the system generates and registers an encryption key for your website with UpdraftCentral Cloud.
nl: Even geduld terwijl het systeem een encryptiesleutel voor uw site genereert en registreert met UpdraftCentral Cloud.

en: Perhaps you would want to login instead.
nl: Misschien zou u in plaats daarvan willen inloggen.

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
nl: Problemen met verbinden? Probeer een alternatieve methode te gebruiken in de geavanceerde beveiligingsopties.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
nl: Een e-mail is verplicht en moet in een geldig formaat zijn.

en: Both email and password fields are required.
nl: Zowel e-mail als wachtwoord velden zijn verplicht.

en: Registration successful.
nl: Registratie gelukt.

en: Please follow this link to open %s in a new window.
nl: Volg deze link om %s te openen in een nieuw venster.

en: Login successful.
nl: Succesvol ingelogd.

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
nl: Selecteer de externe opslag bestemmingen waarnaar u deze backup-set wilt uploaden

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
nl: Nadat u op deze knop heeft gedrukt, kunt u selecteren waar u uw backup wil uploaden vanuit een lijst met uw momenteel opgeslagen externe opslaglocaties

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
nl: Geef de Microsoft OneDrive mapnaam op, niet de URL.

en: (already uploaded)
nl: (al geupload)

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
nl: U moet ten minste één externe opslagbestemming selecteren om deze backup set te uploaden naar.

en: Local backup upload has started; please check the log file to see the upload progress
nl: Lokale backup upload is gestart; controleer het logbestand om de voortgang van de upload te zien

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
nl: Weet u zeker dat u alle UpdraftPlus nieuws voor altijd wil negeren?

en: Dismiss all UpdraftPlus news
nl: Al het UpdraftPlus nieuws negeren

en: UpdraftPlus News
nl: UpdraftPlus nieuws

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
nl: WP-CLI opdrachten voor het maken, weergeven en verwijderen van backups.

en: WP-CLI support
nl: WP-CLI ondersteuning

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
nl: Wil u weten wat uw wachtwoordbeveiliging voor UpdraftPlus.Com is? Lees er hier meer over.

en: Only email the database backup
nl: De database backup alleen emailen

en: is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
nl: is een zeer efficiënte manier om meerdere sites vanuit één locatie te beheren, bij te werken en te back-uppen.

en: Super-charge and secure your WordPress site with our other top plugins:
nl: Versterk en beveilig uw WordPress site met onze andere top plugins:

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
nl: Bedankt voor het installeren van UpdraftPlus!

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
nl: Deze functionaliteit is uitgeschakeld door de site beheerder.

en: Failed to read from the working directory.
nl: Lezen vanuit de werkdirectory is mislukt.

en: Failed to find a manifest file in the backup.
nl: Het is mislukt om een manifest bestand te vinden in de backup.

en: Failed to read the manifest file from backup.
nl: Het is mislukt het manifest bestand van de backup te lezen.

en: (Nothing has been logged yet)
nl: (Er is nog niets gelogd)

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
nl: Zorg ervoor dat u bent aangemeld bij het juiste account voordat u doorgaat.

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
nl: Externe opslagmethode en instantie ID zijn vereist voor authenticatie.

en: authentication error
nl: authenticatie fout

en: Currently disabled
nl: Momenteel uitgeschakeld

en: Currently enabled
nl: Momenteel ingeschakeld

en: If you have purchased from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
nl: Als u gekocht heeft bij UpdraftPlus.Com, volg dan deze link naar de installatie instructies (met name stap 1).

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
nl: U gebruikt momenteel de gratis versie van UpdraftPlus.

en: Get it here
nl: Hier te verkrijgen

en: remote site
nl: externe site

en: Requested table collation (%1$s) is not present - changing to %2$s. | Requested table collations (%1$s) are not present - changing to %2$s.
nl[0]: Gevraagde sortering van tabellen (%1$s) is niet aanwezig - overschakelen naar %2$s.
nl[1]: Gevraagde sortering van tabellen (%1$s) is niet aanwezig - overschakelen naar %2$s.

en: Your chosen replacement collation
nl: De door jou gekozen vervangingssortering

en: You can choose another suitable collation instead and continue with the restoration (at your own risk).
nl: U kunt in plaats daarvan een andere geschikte sortering kiezen en doorgaan met de hersteloperatie (op eigen risico).

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the collation (%s) used in the database which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support multiple collations (%s) used in the database which you are trying to import.
nl[0]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor meerdere collaties (%s) die wordt gebruikt in de database die u probeert te importeren.
nl[1]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, ondersteunt geen meerdere collaties (%s) die worden gebruikt in de database die u probeert te importeren.

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
nl: URL voor de site van uw UpdraftCentral dashboard

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
nl: Voer de URL in waar uw zelf-gehoste installatie van UpdraftCentral zich bevindt:

en: A website where you have installed %s
nl: Een site waarop u %s heeft geïnstalleerd

en: Self-hosted dashboard
nl: Zelf-gehost dashboard

en: At your UpdraftCentral dashboard you should press the "Add Site" button then paste the key in the input box.
nl: Op uw UpdraftCentral dashboard moet u op de knop 'Site toevoegen' klikken en de sleutel in het invoervak plakken.

en: Requested table character set (%s) is not present - changing to %s.
nl: Aangevraagde tabeltekenset (%s) is niet aanwezig - verandert in %s.

en: Your chosen character set to use instead:
nl: Uw gekozen tekenset om te gebruiken in plaats van:

en: You can choose another suitable character set instead and continue with the restoration at your own risk.
nl: U kunt in plaats daarvan een andere geschikte tekenset kiezen en doorgaan met de restauratie op uw eigen risico.

en: The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character set (%s) which you are trying to import. | The database server that this WordPress site is running on doesn't support the character sets (%s) which you are trying to import.
nl[0]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor de tekenset (%s) die u probeert te importeren.
nl[1]: De database server waarop deze WordPress site wordt uitgevoerd, biedt geen ondersteuning voor de tekensets (%s) die u probeert te importeren.

en: As long as your web hosting allows http (i.e. non-SSL access) or will forward requests to https (which is almost always the case), this is no problem. If that is not yet set up, then you should set it up, or use %s so that the non-https links are automatically replaced.
nl: Zolang u webhosting http toestaat (d.w.z. niet-SSL toegang) of aanvragen doorstuurt naar https (wat bijna altijd het geval is), is dit geen probleem. Als dat nog niet is ingesteld, moet u dit instellen of %s gebruiken zodat de niet-https links automatisch worden vervangen.

en: the migrator add-on
nl: de migratie addon

en: This restoration will work if you still have an SSL certificate (i.e. can use https) to access the site. Otherwise, you will want to use %s to search/replace the site address so that the site can be visited without https.
nl: Deze hersteloperatie werkt als u nog steeds een SSL certificaat hebt (dat wil zeggen, u kunt https gebruiken) om toegang te krijgen tot de site. Anders dient u %s te gebruiken om het siteadres te zoeken/vervangen, zodat de site zonder https kan worden bezocht.

en: This backup set is of this site, but at the time of the backup you were using %s, whereas the site now uses %s.
nl: Deze backup set is van deze site, maar op het moment van de backup gebruikte u %s, terwijl de site nu %s gebruikt.

en: The website address in the backup set (%s) is slightly different from that of the site now (%s). This is not expected to be a problem for restoring the site, as long as visits to the former address still reach the site.
nl: Het site adres in de backup set (%s) wijkt enigszins af van dat van de site (%s). Dit is naar verwachting geen probleem voor het herstellen van de site, zolang bezoeken aan het vorige adres de site nog steeds bereiken.

en: Create another key
nl: Creëer een andere sleutel

en: UpdraftCentral dashboard connection details
nl: UpdraftCentral dashboard verbinding details

en: Next
nl: Volgende

en: an account
nl: een account

en: i.e. if you have %s there
nl: dat wil zeggen als u daar %s hebt

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
nl: Verbind deze site met een UpdraftCentral dashboard gevonden op...

en: Manage existing keys (%d)...
nl: Beheer bestaande sleutels (%d)...

en: There are no UpdraftCentral dashboards that can currently control this site.
nl: Er zijn geen UpdraftCentral dashboards die deze site momenteel kunnen bedienen.

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
nl: U kunt nu deze site bedienen via uw UpdraftCentral dashboard op %s.

en: Detailed instructions for this can be found at %s
nl: Gedetailleerde instructies hiervoor zijn te vinden op %s

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
nl: Nu moet u de onderstaande sleutel kopiëren en deze op uw %s invoeren.

en: UpdraftCentral key created successfully
nl: UpdraftCentral sleutel is succesvol gemaakt

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
nl: Voer een geldige URL in bijv. http://example.com

en: Please enter the URL where your UpdraftCentral dashboard is hosted.
nl: Voer de URL in waar uw UpdraftCentral dashboard wordt gehost.

en: To de-authorize UpdraftPlus (all sites) from accessing your Google Drive, follow this link to your Google account settings.
nl: Om UpdraftPlus (alle sites) van Google Drive de-autoriseren, volgt u deze link naar de instellingen van uw Google account.

en: Follow this link to remove these settings for %s.
nl: Volg deze link om deze instellingen voor %s te verwijderen.

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
nl: Er is een fatale fout met PHP (%s) opgetreden: %s

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
nl: Er is een PHP uitzondering (%s) opgetreden: %s

en: Error: The chosen file is corrupt. Please choose a valid UpdraftPlus export file.
nl: Fout: het gekozen bestand is beschadigd. Kies een geldig UpdraftPlus export bestand.

en: Your settings failed to save. Please refresh the settings page and try again
nl: Uw instellingen kunnen niet worden opgeslagen. Vernieuw de instellingen pagina en probeer het opnieuw

en: UpdraftPlus seems to have been updated to version (%s), which is different to the version running when this settings page was loaded. Please reload the settings page before trying to save settings.
nl: UpdraftPlus lijkt te zijn bijgewerkt naar versie (%s), wat anders is dan de versie die werd uitgevoerd toen deze instellingen pagina werd geladen. Laad de instellingen pagina opnieuw voordat u de instellingen probeert op te slaan.

en: archive
nl: archief

en: Press here to download or browse
nl: Druk hier om te downloaden of te bladeren

en: Error: invalid path
nl: Fout: ongeldige pad

en: An error occurred when fetching storage module options:
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van opslag module opties:

en: Loading log file
nl: Logboek bestand laden

en: Unable to download file. This could be caused by a timeout. It would be best to download the zip to your computer.
nl: Niet in staat om het bestand te downloaden. Dit kan worden veroorzaakt door een time-out. Het beste is om de zip naar uw computer te downloaden.

en: Search
nl: Zoeken

en: Select a file to view information about it
nl: Een bestand selecteren om informatie over te bekijken

en: Browsing zip file
nl: Door zip bestand bladeren

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
nl: Met UpdraftPlus Premium kunt vanaf hier individuele bestanden downloaden.

en: Browse contents
nl: Door de inhoud bladeren

en: Skipped tables:
nl: Overgeslagen tabellen:

en: This database backup has the following WordPress tables excluded: %s
nl: Deze database backup heeft de volgende WordPress tabellen uitgesloten: %s

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
nl: Met UpdraftPlus Premium kunt u ervoor kiezen om niet-WordPress tabellen te backuppen, alleen bepaalde tabellen te backuppen, en ook een backup te maken van andere database.

en: All WordPress tables will be backed up.
nl: Van alle WordPress tabellen wordt een backup gemaakt.

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
nl: Verdere informatie is te vinden in de browser JavaScript console en de server PHP fout logboeken.

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
nl: Dat u een zip bestand probeert te uploaden dat eerder is gemaakt door UpdraftPlus.

en: The available memory on the server.
nl: Het beschikbaar geheugen op de server.

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
nl: Alle instellingen in uw .htaccess of web.config-bestand die van invloed zijn op de maximale upload of media grootte.

en: The file failed to upload. Please check the following:
nl: Het bestand kan niet worden geüpload. Controleer het volgende:

en: HTTP code:
nl: HTTP-code:

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
nl: U heeft ervoor gekozen een backup van een database te maken, maar er zijn geen tabellen geselecteerd

en: Find out more
nl: Meer te weten komen

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
nl: UpdraftPlus heeft een eigen embedded opslagoptie en biedt een probleemloze manier om al uw backups vanaf één plek te downloaden, op te slaan en te beheren.

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
nl: Vergrendel de toegang tot UpdraftPlus via een wachtwoord, zodat u kiest welke beheerders toegang hebben tot backups.

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
nl: Sommige backup plugins kunnen geen backup terugzetten, dus met Premium staat u toe backups van andere plugins te herstellen.

en: Importer
nl: Importeerfunctie

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
nl: Ruim de zaken op voor klanten en verwijder alle advertenties voor onze andere producten.

en: No ads
nl: Geen advertenties

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
nl: Geavanceerde rapportage- en e-mailmogelijkheden.

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
nl: Versleutel uw gevoelige databases (bijvoorbeeld klantinformatie of wachtwoorden); ook backup van externe databases.

en: More database options
nl: Meer database opties

en: Set exact times to create or delete backups.
nl: Stel exacte tijden in om backups te maken of verwijderen.

en: Backup time and scheduling
nl: Backup tijd en planning

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
nl: Backup WordPress multisites (d.w.z. netwerken), veilig.

en: Network / multisite
nl: Netwerk / multisite

en: Network and multisite
nl: Netwerk en multisite

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
nl: Backup maken van WordPress core en niet-WP bestanden en databases.

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
nl: Maakt automatisch een backup van uw site voordat updates voor plugins, thema's en WordPress core beschikbaar zijn.

en: Pre-update backups
nl: Voorbewerken van backups

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
nl: Biedt deskundige hulp en ondersteuning van de ontwikkelaars wanneer u het nodig heeft.

en: Fast, personal support
nl: Snelle, persoonlijke ondersteuning

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
nl: UpdraftPlus Migrator kloont uw WordPress site, en verplaatst deze rechtstreeks en eenvoudig naar een nieuw domein.

en: Cloning and migration
nl: Klonen en migreren

en: Migrator
nl: Migreerfunctie

en: Get enhanced versions of the free remote storage options (Dropbox, Google Drive & S3) and even more remote storage options like OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV and more with UpdraftPlus Premium.
nl: Ontvang verbeterde versies van de gratis externe opslagopties (Dropbox, Google Drive & S3) en zelfs nog meer externe opslagopties zoals OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV en meer met UpdraftPlus Premium.

en: Additional and enhanced remote storage locations
nl: Extra en verbeterde locaties voor externe opslag

en: Additional storage
nl: Extra opslag

en: To avoid server-wide risks, always backup to remote cloud storage. UpdraftPlus free includes Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Rackspace and more.
nl: Gebruik altijd een backup naar externe cloudopslag om serverbrede risico's te vermijden. UpdraftPlus gratis omvat Dropbox, Google Drive, Amazon S3, Rackspace en meer.

en: Backup to remote storage locations
nl: Backup naar externe opslag locaties

en: Remote storage
nl: Externe opslag

en: Upgrade now
nl: Upgrade nu

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Free
nl: Gratis

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
nl: Aanbevolen: optimaliseer uw database met WP-Optimize.

en: Read more
nl: Lees meer

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
nl: Nadat u een backup van uw database heeft gemaakt, raden we u aan onze WP-Optimize plugin te installeren om deze te stroomlijnen voor betere site prestaties.

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Hold or Unapprove
nl: Ophouden of weigeren

en: Approve
nl: Toestaan

en: Comments
nl: Reacties

en: notice image
nl: bericht afbeelding

en: Go there
nl: Ga erheen

en: Sign up
nl: Aanmelden

en: Get Premium
nl: Kies Premium

en: Review UpdraftPlus
nl: UpdraftPlus beoordeling

en: Get UpdraftCentral
nl: Kies UpdraftCentral

en: Summer sale - 20% off UpdraftPlus Premium until July 31st
nl: Zomeraanbieding - 20% korting op UpdraftPlus Premium tot 31 juli

en: Spring sale - 20% off UpdraftPlus Premium until May 31st
nl: Lente aanbieding - 20% korting op UpdraftPlus Premium tot 31 mei

en: Happy New Year - 20% off UpdraftPlus Premium until January 14th
nl: Gelukkig nieuwjaar - 20% korting op UpdraftPlus Premium tot 14 januari

en: To benefit, use this discount code:
nl: Om te profiteren, benut deze kortingscode:

en: Black Friday - 20% off UpdraftPlus Premium until November 30th
nl: Black Friday - 20% korting op UpdraftPlus Premium tot 30 november

en: UpdraftPlus Blog - get up-to-date news and offers
nl: UpdraftPlus Blog - ontvang up-to-date nieuws en aanbiedingen

en: UpdraftPlus Newsletter
nl: UpdraftPlus nieuwsbrief

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
nl: Beheer al uw WordPress installaties vanaf één locatie met behulp van UpdraftCentral sitebeheer op afstand!

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
nl: Gebruikt u UpdraftPlus op meerdere sites?

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
nl: UpdraftCentral is een zeer efficiënte manier om meerdere sites vanaf één locatie te beheren, bij te werken en te backuppen.

en: Introducing UpdraftCentral
nl: Introductie van UpdraftCentral

en: Copy your site to another domain directly. Includes find-and-replace tool for database references.
nl: Kopieer uw site rechtstreeks naar een ander domein. Bevat een zoek-en-vervangtool voor database referenties.

en: easily migrate or clone your site in minutes
nl: gemakkelijke migratie of klonen van uw site in enkele minuten

en: Add SFTP to send your data securely, lock settings and encrypt your database backups for extra security.
nl: Voeg SFTP toe om uw gegevens veilig te verzenden, instellingen te vergrendelen, en uw database backups te versleutelen voor extra beveiliging.

en: secure your backups
nl: beveilig uw backups

en: Secure multisite installation, advanced reporting and much more.
nl: Veilige multisite installatie, geavanceerde rapportage en nog veel meer.

en: advanced options
nl: geavanceerde opties

en: Enhanced storage options for Dropbox, Google Drive and S3. Plus many more options.
nl: Verbeterde opslagopties voor Dropbox, Google Drive en S3. Plus veel meer opties.

en: enhanced remote storage options
nl: verbeterde opties voor externe opslag

en: The ultimately secure and convenient place to store your backups.
nl: De uiteindelijk veilige en handige plek om uw backups op te slaan.

en: UpdraftVault storage
nl: UpdraftVault opslag

en: Enjoy professional, fast, and friendly help whenever you need it with Premium.
nl: Geniet van professionele, snelle en vriendelijke hulp wanneer u het nodig hebt met Premium.

en: Then, try out our "Migrator" add-on which can perform a direct site-to-site migration. After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
nl: Probeer vervolgens onze "Migreerfunctie" add-on die een directe migratie van site naar locatie kan uitvoeren. Nadat u het eenmaal heeft gebruikt, heeft u de aankoopprijs terug verdient in vergelijking met de tijd die nodig is om een site handmatig te kopiëren.

en: Apache modules
nl: Apache modulen

en: Backup of: %s
nl: Backup van: %s

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
nl: Uw database gebruiker heeft geen toestemming om tabellen te verwijderen. We zullen proberen dit te herstellen door simpelweg de tabellen te legen; dit zou moeten werken zolang u herstelt vanuit een WordPress versie met dezelfde databasestructuur (%s)

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
nl: Uw database gebruiker heeft geen toestemming om tabellen te maken. We zullen proberen dit te herstellen door simpelweg de tabellen te legen; dit zou moeten werken zolang a) u herstelt vanuit een WordPress versie met dezelfde databasestructuur, en b) uw geïmporteerde database geen tabellen bevat die nog niet aanwezig zijn op de importerende site.

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
nl: Als dit niet het geval is, moet u de gegevens uit deze tabel verwijderen of contact opnemen met uw hostingbedrijf om meer resources aan te vragen.

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
nl: U heeft een externe opslagoptie geselecteerd die een autorisatiestap nodig heeft om te voltooien:

en: Remote storage authentication
nl: Externe opslag authenticatie

en: Remote files deleted:
nl: Externe bestanden verwijderd:

en: Local files deleted:
nl: Lokale bestanden verwijderd:

en: Follow this link to authorize access to your %s account (you will not be able to backup to %s without it).
nl: Volg deze link om toegang tot uw %s account te autoriseren (u kunt niet backuppen naar %s zonder).

en: remote files deleted
nl: externe bestanden verwijderd

en: template not found
nl: template niet gevonden

en: Processing table (%s)
nl: Verwerken van tabel (%s)

en: %s de-authentication
nl: %s de-authenticatie

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
nl: U moet het volgende toevoegen als geautoriseerde omleidings URI in uw Dropbox console (onder "API instellingen") wanneer daarom wordt gevraagd

en: UpdraftCentral enables control of your WordPress sites (including management of backups and updates) from a central dashboard.
nl: UpdraftCentral maakt beheer van uw WordPress sites (inclusief beheer van backups en updates) vanuit een centraal dashboard mogelijk.

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
nl: Toegang vergrendelen tot de UpdraftPlus instellingen pagina

en: For the ability to migrate websites, upgrade to UpdraftPlus Premium.
nl: Upgrade naar UpdraftPlus Premium voor de mogelijkheid om sites te migreren.

en: Site size
nl: Site grootte

en: Search / replace database
nl: Zoek / vervang database

en: Lock settings
nl: Vergrendel instellingen

en: Site information
nl: Site informatie

en: Complete
nl: Klaar

en: The client has been deleted from the Google Drive API console. Please create a new Google Drive project and reconnect with UpdraftPlus.
nl: De client is verwijderd uit de Google Drive API-console. Maak een nieuw Google Drive-project en maak opnieuw verbinding met UpdraftPlus.

en: %s add-on not found
nl: %s add-on niet gevonden

en: Import settings
nl: Importeer instellingen

en: You can also import previously-exported settings. This tool will replace all your saved settings.
nl: U kunt ook eerder geëxporteerde instellingen importeren. Deze tool zal al uw opgeslagen instellingen vervangen.

en: Export settings
nl: Exporteer instellingen

en: including any passwords
nl: inclusief wachtwoorden

en: Here, you can export your UpdraftPlus settings (%s), either for using on another site, or to keep as a backup. This tool will export what is currently in the settings tab.
nl: Hier kan u uw UpdraftPlus instellingen (%s) exporteren, hetzij voor gebruik op een andere site, of bewaren als backup. Deze tool exporteert wat momenteel op het tabblad instellingen staat.

en: Export / import settings
nl: Exporteer / importeer instellingen

en: or to restore manually
nl: of om handmatig terug te zetten

en: This makes time-outs much more likely. You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time
nl: Dit maakt time-outs veel waarschijnlijker; het is aan te raden de safe_mode uit te schakelen of u beperken tot het terugzetten van één entiteit per keer

en: To fix this problem go here.
nl: Ga hierheen om dit probleem op te lossen.

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
nl: OptimizePress 2.0 codeert de inhoud, dus zoeken / vervangen werkt niet.

en: Do you want to carry out the import?
nl: Wil u de import uitvoeren?

en: Which was exported on:
nl: Die is geëxporteerd op:

en: This will import data from:
nl: Hiermee importeert u gegevens van:

en: Importing...
nl: Importeren...

en: You have not yet selected a file to import.
nl: U heeft nog geen bestand geselecteerd om te importeren.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
nl: Uw export bestand bestaat uit uw weergegeven instellingen, niet die u opgeslagen hebt.

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
nl: uw PHP installatie mist de openssl module; als gevolg hiervan kan dit minuten duren; als er tegen die tijd niets is gebeurd, moet u een kleinere sleutel grootte proberen of uw webhosting bedrijf vragen hoe u deze PHP module in uw setup kunt inschakelen.

en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
nl: De AWS toegangssleutel ziet er verkeerd uit (geldige %s toegangsleutels beginnen met "AK")

en: Backup using %s?
nl: Backup maken met %s?

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
nl: Er zijn geen instellingen gevonden - ga naar het tabblad Instellingen en controleer uw instellingen

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
nl: Dit is handig als de dashboard webserver niet kan worden gecontacteerd met inkomend verkeer door deze site (dit is bijvoorbeeld het geval als deze site wordt gehost op het openbare internet, maar het UpdraftCentral dashboard zich op localhost of op een intranet bevindt, of als deze site een uitgaande firewall heeft), of als de dashboard site geen SSL certificaat heeft.

en: More information...
nl: Meer informatie...

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
nl: Gebruik de alternatieve methode om verbinding te maken met het dashboard.

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
nl: Kan de map niet openen (controleer de bestandspermissies en -eigendom): %s

en: slower, strongest
nl: langzamer, sterkst

en: recommended
nl: aanbevolen

en: faster (possibility for slow PHP installs)
nl: sneller (mogelijkheid voor langzame PHP installaties)

en: easy to break, fastest
nl: gemakkelijk te kraken, snelste

en: Encryption key size:
nl: Versleutelde sleutel grootte:

en: Key size: %d bits
nl: Sleutelgrootte: %d bits

en: Public key was sent to:
nl: Publieke sleutel is verzonden naar:

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
nl: Dit word soms veroorzaakt door een firewall, probeer SSL uit te schakelen via Expert instellingen en probeer het vervolgens opnieuw.

en: login
nl: inloggen

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Houd er rekening mee dat e-mailservers over een maximale grootte beschikken; meestal rond %s MB; backups groter dan de beperkingen zullen waarschijnlijk niet aankomen.

en: UpdraftCentral (Remote Control)
nl: UpdraftCentral (beheer op afstand)

en: View recent UpdraftCentral log events
nl: Bekijk recente UpdraftCentral logboek gebeurtenissen

en: Enter any description
nl: Voer een beschrijving in

en: Description
nl: Beschijving

en: Delete...
nl: Verwijderen...

en: Created:
nl: Aangemaakt:

en: Access this site as user:
nl: Open deze site als gebruiker:

en: Details
nl: Gegevens

en: Key description
nl: Sleutelbeschrijving

en: An invalid URL was entered
nl: Een ongeldige URL was ingevoerd

en: Close...
nl: Sluiten...

en: This connection appears to already have been made.
nl: Deze verbinding lijkt al gemaakt te zijn.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
nl: U moet deze link in dezelfde browser en inlogsessie bezoeken als wanneer u de sleutel hebt gemaakt.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
nl: U moet deze URL in dezelfde browser en inlogsessie bezoeken als wanneer u de sleutel hebt gemaakt.

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
nl: U bent niet ingelogd in deze WordPress site via uw webbrowser.

en: The key referred to was unknown.
nl: De sleutel waarnaar werd verwezen was onbekend.

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
nl: Er is geen nieuwe UpdraftCentral verbinding tot stand gebracht.

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
nl: Een Updraft Central verbinding is geslaagd.

en: UpdraftCentral Connection
nl: UpdraftCentral verbinding

en: Cloud Files
nl: Cloud-bestanden

en: (tap on an icon to select or unselect)
nl: (Klik op één van de iconen om hem te selecteren en te deselecteren)

en: The given file was not found, or could not be read.
nl: Het opgegeven bestand is niet gevonden, of kon niet worden gelezen.

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
nl: U moet uw veranderingen opslaan zodat u zeker bent dat ze gebruikt worden tijdens het maken van de backup.

en: Please enter a valid URL
nl: Voer een geldige URL in

en: Fetching...
nl: Ophalen...

en: Your settings have been saved.
nl: De instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Total backup size:
nl: Totale back-up grootte:

en: these backup sets
nl: deze back-up reeksen

en: this backup set
nl: deze back-up reeks

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
nl: We hebben aangevraagd om het bestand te verwijderen, maar konden het antwoord van de server niet begrijpen

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: %s per year
nl: %s per jaar

en: or (annual discount)
nl: of (jaarlijkse korting)

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
nl: Er is geen Vault verbinding gevonden voor deze site (is deze verplaatst?); ontkoppel en verbind opnieuw.

en: A key was created, but the attempt to register it with %s was unsuccessful - please try again later.
nl: Een sleutel is aangemaakt, maar de poging om hem te registreren met %s was niet succesvol - probeer het later opnieuw.

en: The backup was aborted by the user
nl: Het maken van de back-up is gestopt door de gebruiker

en: stop
nl: stoppen

en: The backup has finished running
nl: De back-up heeft het uitvoeren voltooid

en: reset
nl: herinstallatie

en: calculate
nl: bereken

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
nl: Voor het importeren van een gewone WordPress site naar een multisite installatie, is %s vereist.

en: Please read this link for important information on this process.
nl: Lees deze link voor belangrijke informatie over dit proces.

en: It will be imported as a new site.
nl: Het wordt geïmporteerd als een nieuwe site.

en: Call WordPress action:
nl: Aanroepen WordPress actie:

en: Dismiss
nl: Laat maar

en: Please fill in the required information.
nl: Voer de vereiste informatie in.

en: (when decrypted)
nl: (wanneer versleuteld)

en: %s checksum: %s
nl: %s controle: %s

en: Size: %s MB
nl: Grootte: %s MB

en: External database (%s)
nl: Externe database (%s)

en: files: %s
nl: bestanden: %s

en: Skipping: this archive was already restored.
nl: Overslaan: dit archief is al hersteld.

en: Uploaded to:
nl: Uploaden naar:

en: File Options
nl: Bestand opties

en: Database backup schedule
nl: Database backup schema

en: Files backup schedule
nl: Bestanden backup schema

en: You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
nl: U moet dan al uw instellingen opnieuw invoeren. U kunt dit ook doen voordat u UpdrachtPlus de-activeert / de-installeert als u dat wenst.

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
nl: Deze knop verwijdert alle UpdraftPlus instellingen en voortgangsinformatie voor actieve backups (maar niet een van uw bestaande backups van uw cloudopslag).

en: Check out UpdraftPlus Vault.
nl: Bekijk UpdraftPlus Vault.

en: Not got any remote storage?
nl: Heeft u geen externe opslag?

en: settings
nl: instellingen

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
nl: Er wordt geen backup naar externe opslagruimte verzonden - er is er geen opgeslagen in de %s

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
nl: Uw opgeslagen instellingen zijn ook van invloed op de backup, bijvoorbeeld uitgesloten bestanden.

en: Include your files in the backup
nl: Voeg uw bestanden toe aan de backup

en: Continue restoration
nl: Ga door met terugzetten

en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
nl: U heeft een onvoltooide restauratie actie, die %s geleden is begonnen.

en: Unfinished restoration
nl: Onvoltooide herstelbewerking

en: %s minutes, %s seconds
nl: %s minuten, %s seconden

en: Backup Contents And Schedule
nl: Backup inhoud en planning

en: Premium / Extensions
nl: Premium / extensies

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
nl: Er is onvoldoende informatie over de lopende herstelbewerking gevonden.

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
nl: U heeft ervoor gekozen bestanden te back-uppen, maar geen enkel bestand is geselecteerd

en: Extensions
nl: Extensies

en: Advanced Tools
nl: Geavanceerde tools

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
nl: Om uw migratie / kloon te voltooien, moet u nu inloggen op de externe site en de backup set herstellen.

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
nl: U moet deze sleutel nu kopiëren en plakken - deze kan niet opnieuw getoond worden.

en: Key created successfully.
nl: Sleutel succesvol aangemaakt.

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
nl: De backup map is niet schrijfbaar (of de schijfruimte is vol) - de backup van de database zal naar verwachting binnenkort mislukken.

en: required for some remote storage providers
nl: vereist voor sommige externe opslag providers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: the options table was not found
nl: de opties tabel was niet gevonden

en: no options or sitemeta table was found
nl: er is geen optie of sitemeta tabel gevonden

en: The database backup appears to have failed
nl: De database back-up lijkt te zijn mislukt

en: or to configure more complex schedules
nl: of om complexere planningen te configureren

en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
nl: Weet u zeker dat u %s van UpdraftPlus wilt verwijderen?

en: Deselect
nl: Deselecteren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Actions upon selected backups
nl: Acties bij geselecteerde backups

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
nl: Klik hier om binnen uw externe opslagmethoden te zoeken naar bestaande backup sets (vanaf elke site, als ze in dezelfde map zijn opgeslagen).

en: Backup sets removed:
nl: Back-up set verwijderd:

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: For backups older than
nl: Voor back-ups ouder dan

en: week(s)
nl: weken

en: hour(s)
nl: uur(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: in the month
nl: in de maand

en: day
nl: dag

note: Description of the plugin
en: Backup and restore: take backups locally, or backup to Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV & email, on automatic schedules.
nl: Backup en herstel: maak backups lokaal, of maak backups naar Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV en e-mail, op automatische planningen.

en: You do not have UpdraftPlus completely installed - please de-install and install it again. Most likely, WordPress malfunctioned when copying the plugin files.
nl: U heeft UpdraftPlus niet volledig geïnstalleerd - de-installeer en installeer het opnieuw. Waarschijnlijk functioneerde WordPress niet goed tijdens het kopiëren van de plugin bestanden.

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
nl: Tabel-prefix is veranderd: %s tabelveld(en) worden dienovereenkomstig aangepast:

en: Too many database errors have occurred - aborting
nl: Er zijn teveel databasefouten opgetreden - afbreken

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
nl: Om deze backup te kunnen gebruiken dient de databaseserver de karakterset %s te ondersteunen.

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
nl: Deze database moet worden geïmplementeerd in MySQL versie %s of hoger.

en: This problem is caused by trying to restore a database on a very old MySQL version that is incompatible with the source database.
nl: Dit probleem wordt veroorzaakt door te proberen een database te herstellen op een zeer oude MySQL versie die niet compatibel is met de bron database.

en: the database query being run was:
nl: de uitgevoerde database-query was:

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
nl: Er is een fout (%s) opgetreden:

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
nl: Er is een SQL-regel gevonden die groter is dan de maximum-pakketgrootte en die kan niet gesplitst worden; deze regel zal genegeerd worden: %s

en: will restore as:
nl: wordt teruggezet als:

en: Restoring table: %s
nl: Tabel terugzetten %s

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
nl: De gevraagde tabel engine (%s) is niet beschikbaar - overstappen naar MyISAM.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het eerste commando %s - proces afgebroken

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
nl: Splits de regel om overschrijding van de maximumpakketgrootte te vermijden

en: Old table prefix:
nl: Oude tabel-prefix:

en: Content URL:
nl: Content-URL:

en: Site home:
nl: Homepage van de site:

en: Backup created by:
nl: Backup gemaakt door:

en: Failed to open database file
nl: Het openen van het databasebestand is mislukt

en: Failed to find database file
nl: Het vinden van het databasebestand is mislukt

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
nl: Waarschuwing: PHP-'safe_mode' is actief op de server. De kans op timeouts is daardoor groot. Als er een timeout optreedt, zult u dit bestand handmatig moeten terugzetten m.b.v phpMyAdmin of op een andere manier.

en: Please supply the requested information, and then continue.
nl: Vul de gevraagde informatie in, en ga daarna verder.

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
nl: U moet %s inschakelen om mooie permalinks (bv %s) te laten werken

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
nl: U gebruikt webserver %s, maar de module %s lijkt daarop niet geladen te zijn.

en: Files found:
nl: Gevonden bestanden:

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
nl: De WordPress-contentmap (wp-content) is niet gevonden in dit zipbestand.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
nl: Deze versie van UpdraftPlus weet niet hoe om te gaan met dit type vreemde backup

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
nl: Er bestaan niet-verwijderde mappen van een vorige terugzet-actie (gelieve de knop 'Verwijder oude mappen' te gebruiken vooraleer opnieuw te proberen): %s

en: file
nl: bestand

en: folder
nl: map

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
nl: UpdraftPlus moest een %s maken in de content-directory, maar dat is mislukt - controleer de bestandsrechten en schakel toegang in (%s)

en: The directory does not exist
nl: Deze directory bestaat niet

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
nl: Het schrijven van een gedecodeerde database naar het bestandssysteem is mislukt

en: Failed to create a temporary directory
nl: Het aanmaken van een tijdelijke directory is mislukt

en: Failed to unpack the archive
nl: Uitpakken van het archief mislukt

en: Failed to delete working directory after restoring.
nl: De werk-directory kon niet verwijderd worden na het terugzetten.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
nl: De bestanden konden niet verplaatst worden. Controleer de bestandsrechten.

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
nl: De nieuwe bestanden konden niet op hun plaats gezet worden. Controleer de wp-content/upgrade-map.

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
nl: U moet de bestandsrechten van de WordPress installatie controleren

en: Could not move old files out of the way.
nl: Oude bestanden konden niet weggehaald worden.

en: Cleaning up rubbish...
nl: Rommel opruimen...

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
nl: De database wordt teruggezet (op een grote site kan dit lang duren). Als er een timeout optreedt, wat kan gebeuren als de hostingprovider het aantal serverbronnen beperkt heeft, dient u een andere manier te gebruiken, bijvoorbeeld m.b.v phpMyAdmin...

en: Moving unpacked backup into place...
nl: Uitgepakte backup op zijn plaats zetten...

en: Moving old data out of the way...
nl: Oude gegevens weghalen...

en: Database successfully decrypted.
nl: Database succesvol gedecodeerd.

en: Decrypting database (can take a while)...
nl: Database decoderen (kan even duren)...

en: Unpacking backup...
nl: Backup uitpakken...

en: Copying this entity failed.
nl: Kopiëren mislukt.

en: Backup file not available.
nl: Backup-bestand niet beschikbaar.

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
nl: UpdraftPlus kan dit type bestand niet direct terugzetten. Het moet handmatig teruggezet worden.

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
nl: (Dit is van toepassing op alle WordPress-backupplugins, tenzij ze expliciet voor multisitecompatibiliteit gemaakt zijn).

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
nl: Zonder te upgraden stelt UpdraftPlus <strong>elke</strong> blogbeheerder, die de plugin instellingen kan veranderen, in staat een backup te maken van het <strong>het hele netwerk</strong> (met toegang tot alle gegevens, inclusief wachtwoorden), en terug te zetten (inclusief aanpassingen, zoals veranderde wachtwoorden) .

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
nl: Dit is een WordPress-multisite-installatie (te weten een netwerk).

en: UpdraftPlus warning:
nl: UpdraftPlus-waarschuwing:

en: UpdraftPlus Backups
nl: UpdraftPlus-backups

en: follow this link to get it
nl: klik op deze link om hem op te halen

en: %s support is available as an add-on
nl: %s-support is beschikbaar als add-on

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
nl: U heeft niet de UpdraftPlus %s add-on geïnstalleerd - haal het van %s

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Uw e-mailadres en wachtwoord worden niet herkend door UpdraftPlus.com

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: U heeft een e-mailadres ingevoerd dat niet wordt herkend door UpdraftPlus.com

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
nl: Als u het wachtwoord vergeten bent, ga dan hierheen om het wachtwoord op updraftplus.com te veranderen.

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
nl: Uw e-mailadres is correct, maar het wachtwoord werd niet herkend door UpdraftPlus.com.

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
nl: UpdarftPlus.com gaf een reactie, maar die is niet duidelijk

en: You do not currently have any UpdraftPlus Vault quota
nl: U heeft momenteel geen quota voor UpdraftPlus Vault

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
nl: UpdraftPlus.com gaf een antwoord dat niet niet duidelijk is (data: %s)

en: To remove the block, please go here.
nl: Ga hierheen om het blok te verwijderen.

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
nl: Dit betekent meestal dat u een webserver deelt met een gehackte site die gebruikt is bij voorgaande aanvallen.

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
nl: Het blijkt dat het IP-adres van de webserver (%s) geblokkeerd is.

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
nl: UpdraftPlus.com heeft geantwoord met 'Access Denied'.

en: You need to supply both an email address and a password
nl: U dient zowel een e-mailadres als een wachtwoord op te geven

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het verbinding maken met UpdraftPlus.com

en: Refresh current status
nl: Huidige status vernieuwen

en: Get more quota
nl: Meer ruimte verkrijgen

en: Current use:
nl: Huidig gebruik:

en: You can get more quota here
nl: U kunt hier meer ruimte verkrijgen

en: Error: you have insufficient storage quota available (%s) to upload this archive (%s) (%s).
nl: Fout: u heeft onvoldoende opslagruimte beschikbaar (%s) om dit archief te uploaden (%s) (%s).

en: Quota:
nl: Quotum:

en: Vault owner
nl: Vault-eigenaar

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
nl: Goedzo - er hoeft niets meer ingesteld te worden.

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
nl: Deze site is <strong>verbonden</strong> met UpdraftPlus-Vault.

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftPlus Vault.
nl: U bent <strong>niet verbonden</strong> met UpdraftPlus Vault.

en: Go here for help
nl: Ga hierheen voor hulp

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
nl: Weet u uw e-mailadres niet of bent u uw wachtwoord vergeten?

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
nl: Voer hier het e-mailadres/wachtwoord voor UpdraftPlus.Com in om verbinding te maken:

en: Back...
nl: Terug...

en: Subscriptions can be cancelled at any time.
nl: Abonnementen kunnen op elk moment beëindigd worden.

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
nl: Betalingen kunnen worden uitgevoerd in US-dollars, euro's of Britse ponden, mbv creditkaart of PayPal.

en: %s per quarter
nl: %s per kwart

en: Read the %s FAQs here.
nl: Lees de %s FAQ's hier.

en: Read more about it here.
nl: Lees er hier meer over.

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
nl: UpdraftPlus-Vault is gebouwd bovenop de wereldbekende datacentra van Amazon, met overvloedige dataopslag voor 99.999999999% betrouwbaarheid.

en: Show the options
nl: De mogelijkheden tonen

en: Press a button to get started.
nl: Druk op een knop om te beginnen.

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
nl: UpdraftPlus Vault levert u opslag die <strong>betrouwbaar, gemakkelijk in het gebruik is en dat voor een mooi bedrag</strong>.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription that has not been renewed, and the grace period has expired. In a few days' time, your stored data will be permanently removed. If you do not wish this to happen, then you should renew as soon as possible.
nl: U heeft een UpdraftPlus Vault abonnement dat niet vernieuwd is en de termijn is verlopen. Binnen een paar dagen zullen de opgeslagen data definitief verwijderd worden. Als u niet wil dat dit gebeurt, zult u zo spoedig mogelijk moeten vernieuwen.

en: You have an UpdraftPlus Vault subscription with overdue payment. You are within the few days of grace period before it will be suspended, and you will lose your quota and access to data stored within it. Please renew as soon as possible!
nl: U heeft een UpdraftPlus Vault abonnement met betalingsachterstand. Binnen een paar dagen zal de termijn verlopen zijn, en zult u quotum en toegang tot de opgeslagen data verliezen. Vernieuw zo spoedig mogelijk!

en: Your UpdraftPlus Premium purchase is over a year ago. You should renew immediately to avoid losing the 12 months of free storage allowance that you get for being a current UpdraftPlus Premium customer.
nl: De aankoop van UpdraftPlus-Premium is meer dan een jaar geleden. U moet onmiddellijk vernieuwen om te voorkomen dat u 12 maanden gratis opslag verliest die u als UpdraftPlus Premium klant krijgt.

en: Updraft Vault
nl: Updraft-Vault

en: S3 (Compatible)
nl: S3 (compatibel)

en: Delete failed:
nl: Verwijderen mislukt:

en: Please check your access credentials.
nl: Controleer de inloggegevens.

en: The communication with %s was not encrypted.
nl: De communicatie met %s was niet versleuteld.

en: The communication with %s was encrypted.
nl: De communicatie met %s was versleuteld.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
nl: Er was toegang tot de container en het was mogelijk bestanden erin aan te maken.

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
nl: De container kon met succes kunnen benaderd worden, maar de poging een bestand aan te maken is mislukt.

en: Failure
nl: Mislukt

en: The error reported by %s was:
nl: De door %s gerapporteerde fout was:

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
nl: Mislukt: De toegang tot of het aanmaken van de container is mislukt. Controleer de toegangsgegevens en als deze correct zijn, kies dan een andere container-naam (aangezien een andere gebruiker %s de gekozen naam wellicht al heeft vastgelegd).

en: Failure: No bucket details were given.
nl: Mislukt: Er zijn geen details van de container opgegeven.

en: API secret
nl: API-geheim

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
nl: Voer alleen een naam in voor een container en evt. een pad. Voorbeelden: 'mijncontainer', 'mijncontainer/mijnpad'

en: %s location
nl: Locatie %s

en: %s secret key
nl: Geheime sleutel %s

en: %s access key
nl: Toegangssleutel %s

en: To create a new IAM sub-user and access key that has access only to this bucket, upgrade to Premium.
nl: Upgrade naar Premium om een nieuwe IAM sub gebruiker en toegangssleutel te maken die alleen toegang heeft tot deze bucket.

en: %s end-point
nl: eindpunt %s

en: Other %s FAQs.
nl: Andere %s-FAQ's.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
nl: Als u een fout ziet over SSL certificaten, ga dan hierheen voor hulp.

en: Get your access key and secret key from your <a href="%s">%s console</a>, then pick a (globally unique - all %s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage. This bucket will be created for you if it does not already exist.
nl: Gebruik uw toegangssleutel en geheime sleutel <a href="%s">%s console</a>, kies dan een (unieke - alle %s gebruikers) naam voor de data-container (letters en cijfers) (en optioneel een pad) om te gebruiken voor de opslag. Als de data-container nog niet bestaat wordt deze aangemaakt.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Er ontbreekt een noodzakelijke module (%s) in de PHP-installatie op de webserver. Neem contact op met de hostingprovider en vraag deze module in te schakelen.

en: ... and many more!
nl: ... en veel meer!

en: Examples of S3-compatible storage providers:
nl: Voorbeelden van S3-compatibele opslagproviders:

en: Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
nl: Fout: downloaden van %s is mislukt. Controleer de bestandsrechten en inloggegevens.

en: Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
nl: Fout: de toegang tot de datacontainer %s is mislukt. Controleer uw rechten en inloggegevens.

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
nl: Fout %s bij het opnieuw samenvoegen (%s): (zie logbestand voor meer details)

en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
nl: upload (%s): opnieuw samenvoegen mislukt (zie logbestand voor meer details)

en: chunk %s: upload failed
nl: deelbestand %s: upload mislukt

en: error: file %s was shortened unexpectedly
nl: fout: bestand %s werd onverwacht ingekort

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
nl: Upload %s: het ophalen van een upload-ID voor multipart-upload is mislukt - zie logbestand voor meer details

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
nl: De vereiste PHP-module %s is niet geïnstalleerd - vraag de hostingprovider om deze ín te schakelen

en: %s Error: Failed to initialise
nl: Fout %s: Initialisatie mislukt

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
nl: container

en: password
nl: wachtwoord

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
nl: Als u dit leeg laat wordt er een standaardwaarde gekozen.

en: Region
nl: Regio

en: Tenant
nl: Container

en: Follow this link for more information
nl: Klik op deze link voor meer informatie

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
nl: Dit moet een v2(Keystone) authenticatie URI zijn; v1(Swauth) wordt niet ondersteund.

en: authentication URI
nl: authenticatie URI

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Verkrijg de inloggegevens van de OpenStack-Swift-aanbieder en kies dan een containernaam om te gebruiken voor de opslag. Deze container wordt aangemaakt als hij nog niet bestaat.

en: Region: %s
nl: Regio: %s

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: Fout %s - er was toegang tot de container, maar er kon er geen bestand in aangemaakt worden

en: The %s object was not found
nl: Object %s is niet gevonden

en: Could not access %s container
nl: Geen toegang tot container %s

en: %s error - failed to access the container
nl: Fout %s - geen toegang tot de container

en: Your %s version: %s.
nl: Uw %s versie: %s.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
nl: U zult de webhost moeten vragen te upgraden.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
nl: Deze externe opslagmethode (%s) vereist PHP %s of recenter.

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
nl: <strong>(U lijkt al geautoriseerd te zijn,</strong> maar u kunt u natuurlijk opnieuw aanmelden als er een probleem optreedt).

en: Authenticate with Google
nl: Autoriseren bij Google

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
nl: Gebruik UpdraftPlus-Premium om zelf een naam voor een map te kunnen kiezen.

en: It is an ID number internal to Google Drive
nl: Het is een intern GoogleDrive-ID

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
nl: <strong>Dit is GEEN mapnaam</strong>.

en: Folder
nl: Map

en: Client Secret
nl: Client-geheim

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
nl: Als Google later het bericht toont 'invalid_client', dan heeft u hier een ongeldig client ID ingevoerd.

en: Client ID
nl: Client-ID

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
nl: N.B. Als u UpdraftPlus installeert op verschillende WordPress sites, kunt u het project niet opnieuw gebruiken; u moet voor elke site een nieuw project aanmaken met de Google API console.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
nl: U moet het volgende toevoegen als de geautoriseerde doorstuur-URI (onder 'Meer opties'), als daarom gevraagd wordt

en: Select 'Web Application' as the application type.
nl: Selecteer 'Webapplicatie' als type toepassing.

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
nl: Gebruik deze link naar de Google-API-console, activeer daar de Drive-API en creëer een client-ID in de sectie API-access.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
nl: Volg deze link voor meer hulp, inclusief schermafbeeldingen. De omschrijving hieronder is voldoende voor meer ervaren gebruikers.

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
nl: %s staat autorisatie niet toe van sites die gehost zijn op een direct IP-adres. U zult het adres (%s) van de site moeten aanpassen voordat u %s kunt gebruiken voor opslag.

en: download: failed: file not found
nl: download mislukt: bestand niet gevonden

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
nl: Nog geen toegangs token van Google ontvangen - u moet (opnieuw) autoriseren om verbinding te maken met Google Drive.

en: Account is not authorized.
nl: Het account is niet geautoriseerd.

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s GB (%d bytes)
nl: Upload gaat mislukken: de limiet %s voor een enkel bestand is %s, terwijl het bestand %s GB (%d bytes) groot is

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
nl: De accountruimte is vol: er nog maar %d bytes over op het account %s, maar het te uploaden bestand is %d bytes groot

en: failed to access parent folder
nl: toegang tot bovenliggende map mislukt

en: Failed to upload to %s
nl: Upload naar %s mislukt

en: Name: %s.
nl: Naam: %s.

en: you have authenticated your %s account.
nl: u heeft het account %s geautoriseerd.

en: However, subsequent access attempts failed:
nl: Echter, de erop volgende toegangspogingen zijn mislukt:

en: Authorization failed
nl: Autorisatie mislukt

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
nl: Er is geen vernieuwing token ontvangen van Google. Dit betekent vaak dat u uw klant wachtwoord ten onrechte hebt ingevoerd of dat u nog niet opnieuw bent geverifieerd (hieronder) sinds u het hebt gecorrigeerd. Controleer het opnieuw en volg de link om opnieuw te verifiëren. Tot slot, als dat niet werkt, gebruik dan de expertmodus om al uw instellingen te wissen, een nieuwe Google-client-ID / geheim te maken en opnieuw te beginnen.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
nl: GoogleDrive-bestandenlijst: er kon geen verbinding gemaakt worden met de hoofdmap

en: Google Drive
nl: Google-Drive

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
nl: Mislukt: er is met succes ingelogd maar er kon geen bestand aangemaakt worden in de aangegeven directory.

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
nl: Gelukt: er is met succes ingelogd en de mogelijkheid een bestand aan te maken in de aangegeven directory (inlog-type) is bevestigd:

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
nl: Mislukt: er kon niet ingelogd worden met die gegevens.

en: Failure: No server details were given.
nl: Mislukt: geen serverdetails beschikbaar.

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
nl: Bijna alle FTP servers willen passieve modus; maar als u een actieve modus nodig hebt, schakel dit dan uit.

en: Passive mode
nl: Passieve modus

en: Needs to already exist
nl: Moet al bestaan

en: Remote path
nl: Extern pad

en: FTP password
nl: FTP-wachtwoord

en: FTP login
nl: FTP-inlog

en: FTP server
nl: FTP-server

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
nl: Alleen niet-versleutelde FTP wordt ondersteund door de standaardversie van UpdraftPlus.

en: encrypted FTP (explicit encryption)
nl: versleutelde FTP (expliciete encryptie)

en: encrypted FTP (implicit encryption)
nl: versleutelde FTP (impliciete encryptie)

en: regular non-encrypted FTP
nl: reguliere niet-versleutelde FTP

en: Testing %s Settings...
nl: %s-instellingen testen...

en: %s login failure
nl: Inlogfout %s

en: No %s settings were found
nl: Er zijn geen instellingen %s gevonden

en: configure it here
nl: configureer het hier

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
nl: Het e-mailadres van de sitebeheerder (%s) wordt gebruikt.

en: Note:
nl: Opmerking:

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
nl: De poging om de backup mbv e-mail te versturen is mislukt (waarschijnlijk was de backup te groot voor deze methode)

en: Backup is of: %s.
nl: Backup is van: %s.

en: WordPress Backup
nl: WordPress-backup

en: This backup archive is %s MB in size - the attempt to send this via email is likely to fail (few email servers allow attachments of this size). If so, you should switch to using a different remote storage method.
nl: Dit backuparchief is %s MB groot - een poging dit dmv e-mail te versturen zal waarschijnlijk mislukken (er zijn maar weinig e-mailservers die bijlages van deze grootte toestaan). Als dat het geval is, schakel dan om naar het gebruik van een andere externe opslagmethode.

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
nl: Het %s quotaverbruik: %s %% gebruikt, %s beschikbaar

en: Your %s account name: %s
nl: De %s accountnaam: %s

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
nl: hoewel een deel van de teruggemelde informatie niet was als verwacht - kan jouw inschatting anders zijn

en: you have authenticated your %s account
nl: u heeft het account %s geautoriseerd

en: Success:
nl: Gelukt:

en: %s authentication
nl: %s authenticatie

en: Account holder's name: %s.
nl: Naam van de accounteigenaar: %s.

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and follow this link to complete authentication with %s.
nl: <strong>Nadat</strong> u uw de instellingen hebt opgeslagen (door onderaan op 'Wijzigingen opslaan' te klikken), komt u hier terug en klikt u op deze link om de autorisatie op %s af te ronden.

en: (You appear to be already authenticated).
nl: (U lijkt al aangemeld te zijn).

en: Authenticate with %s
nl: Autoriseren op %s

en: Backups are saved in %s.
nl: Back-ups worden opgeslagen in %s.

en: Need to use sub-folders?
nl: Wil u submappen gebruiken?

en: You do not appear to be authenticated with %s
nl: U lijkt niet aangemeld te zijn bij %s

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
nl: Er was geen toegang tot %s tijdens het verwijderen (zie logbestand voor meer details)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
nl: U lijkt niet ingelogd te zijn op %s (tijdens het verwijderen)

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
nl: %s gaf een onverwacht HTTP-antwoord: %s

en: did not return the expected response - check your log file for more details
nl: gaf niet de verwachte reactie - kijk uw logbestanden na voor meer details

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: fout: het uploaden van een bestand naar %s is mislukt (zie het logboek voor meer info)

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
nl: U bent kennelijk niet geregistreerd bij Dropbox

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
nl: Toegang tot de container mogelijk evenals het aanmaken van bestanden erin.

en: Success
nl: Gelukt

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: 'Cloud Files'-fout - toegang tot de container mogelijk, maar het maken van een bestand erin is mislukt

en: Cloud Files authentication failed
nl: Authenticatie bij 'Cloud Files' mislukt

en: Failure: No container details were given.
nl: Mislukt: geen containerdetails ingevoerd.

en: Cloud Files username
nl: 'Cloud Files'-gebruikersnaam

en: US or UK Cloud
nl: VS- of UK-cloud

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: De UpdraftPlus-module %s <strong>vereist</strong> %s. Maak geen support-ticket aan; er is geen alternatief voor deze module.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
nl: Er ontbreekt een vereiste module (%s) in de PHP-installatie van de webserver. Neemt contact op met de supportafdeling van de hostingprovider.

en: %s settings test result:
nl: Testresultaat van instelling %s:

en: Test %s Settings
nl: Instellingen %s testen

en: Error - no such file exists.
nl: Fout - een dergelijk bestand bestaat niet.

en: Error downloading remote file: Failed to download
nl: Fout bij het downloaden van extern bestand: downloaden mislukt

en: %s Error
nl: Fout %s

en: No settings were found
nl: Er zijn geen instellingen gevonden

en: %s error - failed to upload file
nl: Fout %s - bestand uploaden mislukt

en: %s Error: Failed to upload
nl: Fout %s: uploaden mislukt

en: %s authentication failed
nl: %s authenticatie mislukt

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: API key
nl: API-sleutel

en: Cloud Files Container
nl: 'Cloud Files'-container

en: Cloud Files API Key
nl: Sleutel voor 'Cloud Files'-API

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use Premium.
nl: Gebruik Premium om een nieuwe Rackspace API sub gebruiker en API sleutel te maken die alleen toegang heeft tot deze Rackspace container.

en: Cloud Files Username
nl: 'Cloud Files'-gebruikersnaam

en: London (LON)
nl: Londen (LON)

en: Hong Kong (HKG)
nl: Hongkong (HKG)

en: Northern Virginia (IAD)
nl: Noord Virginia (IAD)

en: Dallas (DFW) (default)
nl: Dallas (DFW) (standaard)

en: Cloud Files Storage Region
nl: Regio van 'Cloud Files'-opslag

en: US (default)
nl: VS (standaard)

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS-accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB-accounts

en: US or UK-based Rackspace Account
nl: Op de VS of GB gebaseerd Rackspace-account

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB accounts.

en: Also, you should read this important FAQ.
nl: U moet ook deze belangrijke FAQ lezen.

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/" target="_blank">from your Rackspace Cloud console</a> (<a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key" target="_blank">read instructions here</a>), then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Haal de API-sleutel op bij <a href="https://mycloud.rackspace.com/" target="_blank">via de 'Rackspace-cloud'-console</a> (lees instructies <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key" target="_blank">hier</a>). Kies vervolgens een containernaam om te gebruiken voor de opslag. Als de container nog niet bestaat, wordt deze aangemaakt.

en: Authorisation failed (check your credentials)
nl: Autorisatie mislukt (controleer de inloggegevens)

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
nl: De connectie %s duurde te lang; als u de server correct opgegeven hebt, wordt dit vaak veroorzaakt door de firewall die de verbinding blokkeert - u kunt dit het beste navragen bij de hostingprovider.

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
nl: U moet u opnieuw aanmelden bij %s, aangezien de huidige inloggegevens niet werken.

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
nl: De authenticatie %s kon niet gestart worden omdat iets anders op de site dat voorkomt. Probeer de andere plugins te deactiveren en naar het standaardthema over te schakelen. (Meer bepaald, u moet op zoek naar de component die output verstuurt (waarschijnlijk PHP waarschuwingen/fouten) voordat de pagina begint. Het uitzetten van fout opsporing instellingen kan ook helpen).

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is gelukt.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
nl: De poging de dubbele compressie ongedaan te maken is mislukt.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
nl: Dit database bestand lijkt twee keer gecomprimeerd te zijn - waarschijnlijk was de webserver van de site waarvan u dit bestand gedownload heeft, verkeerd geconfigureerd.

en: restoration
nl: terugzetten

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
nl: De hostingprovider moet deze functies activeren voordat %s kan werken.

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
nl: De PHP-installatie van de webserver heeft deze functies uitgeschakeld: %s.

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
nl: UpdraftPlus heeft geen tabel-prefix gevonden tijdens het scannen van de database-backup.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
nl: Er ontbreken essentiële WordPress-tabellen in deze database-backup: %s

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
nl: U moet MySQL upgraden om deze database te kunnen gebruiken.

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
nl: De database backup gebruikt MySQL functies die niet beschikbaar zijn in de oudere MySQL versie (%s) die gebruikt wordt voor deze site.

en: Site information:
nl: Site-informatie:

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
nl: Als u een multisite backup wilt terugzetten, zult u eerst een multisite WordPress installatie moeten opzetten.

en: Your backup is of a WordPress multisite install; but this site is not. Only the first site of the network will be accessible.
nl: De backup bevat een multisite WordPress installatie maar deze site is dat niet. Alleen de eerste site van het netwerk zal toegankelijk zijn.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
nl: U heeft een WordPress multisite installatie maar de backup is niet van een multisite installatie.

en: Backup label:
nl: Backup-label:

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
nl: Supportvragen over %s zullen aan de hostingprovider gesteld moeten worden.

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
nl: Ga alleen verder als u de huidige server niet kunt updaten en als u er zeker van bent (of het risico aandurft) dat alle plugins/thema's/enz. compatibel zijn met de oudere versie %s.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
nl: Deze is duidelijk nieuwer dan de versie die op de huidige server aanwezig is (versie %s).

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
nl: De site in deze backup draaide op een webserver met versie %s van %s

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
nl: U importeert een nieuwere WordPress-versie (%s) in een oudere (%s). Er is geen garantie dat WordPress hier goed mee om kan gaan.

en: This backup set is from a different site (%s) - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
nl: De backup set is afkomstig van een andere site (%s) - dit is geen terugzet actie maar een migratie. U heeft de migratie add-on nodig om dit te kunnen uitvoeren.

en: (version: %s)
nl: (versie: %s)

en: Failed to open database file.
nl: Database-bestand openen is mislukt.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
nl: De database is te klein om een geldige WordPress-database te kunnen zijn (grootte: %s kB).

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
nl: Decoderen mislukt; het databasebestand is versleuteld.

en: RSS link
nl: RSS-link

en: Blog link
nl: Blog-link

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
nl: Klik op deze link om u te abonneren op de UpdraftPlus nieuwsbrief.

en: UpdraftPlus is on social media - check us out!
nl: UpdraftPlus is ook te vinden op sociale media - zoek ons op!

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: The decryption key used:
nl: De gebruikte decodeersleutel:

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
nl: Decoderen mislukt. Waarschijnlijk heeft u een verkeerde sleutel ingevoerd.

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
nl: Decoderen mislukt. Het databasebestand is versleuteld, maar u heeft geen decodeer sleutel ingevoerd.

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
nl: De backup-geschiedenis kon niet opgeslagen worden, omdat er geen backupreeks is. De backup is waarschijnlijk mislukt.

en: Could not read the directory
nl: De directory kon niet uitgelezen worden

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
nl: De backup is niet afgemaakt; er is een hervatting gepland

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
nl: De backup-poging is afgerond, zo te zien zonder succes

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
nl: De backup is geslaagd (met waarschuwingen) en is nu afgerond

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
nl: Na het scannen van de externe opslag zijn een of meer backups toegevoegd; let op: deze backups worden niet automatisch verwijderd door de 'retain'-instellingen; deze backups dienen handmatig verwijderd te worden.

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
nl: Er kunnen geen bestanden aangemaakt worden in de backupmap. Backup afgebroken - controleer de UpdraftPlus-instellingen.

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
nl: Deze site wordt weinig bezocht en UpdraftPlus krijgt niet de verwachte middelen; leest aub deze pagina:

en: Others
nl: Overig

en: Themes
nl: Thema's

en: Error - failed to download the file
nl: Fout - het bestand kon niet worden gedownloadet

en: Error opening local file: Failed to download
nl: Fout met het openen van een lokaal bestand: download mislukt

en: %s error - failed to re-assemble chunks
nl: Fout %s - het samenvoegen van deelbestanden is mislukt

en: %s Error: Failed to open local file
nl: Fout %s: lokaal bestand kan niet geopend worden

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije schijfruimte is erg beperkt - nog maar %s MB beschikbaar

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
nl: De hoeveelheid geheugen (RAM) toegestaan voor PHP is zeer laag (%s Mb) - u moet het verhogen om fouten te voorkomen als gevolg van onvoldoende geheugen (raadpleeg uw web hosting bedrijf voor meer hulp)

en: No log files were found.
nl: Geen logbestanden gevonden.

en: %s error: %s
nl: %s fouten: %s

en: check your log for more details.
nl: bekijk het logbestand voor meer details.

en: your web hosting account appears to be full; please see: %s
nl: de webhosting-ruimte lijkt vol te zijn; zie %s

en: A zip error occurred
nl: Er is een zip-fout opgetreden

en: The zip engine returned the message: %s.
nl: Het zip-programma gaf de foutmelding: %s.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
nl: De vrije ruimte bij de hostingprovider is zeer laag - er is slechts %s MB over

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
nl: Zeer groot bestand gevonden: %s (grootte: %s MB)

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
nl: Openen van zip-bestand (%s) mislukt - %s

en: %s: unreadable file - could not be backed up
nl: %s: onleesbaar bestand - kan niet gebackupt worden

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
nl: %s: bestand niet te lezen - kon niet gebackupt worden (controleer de bestandsrechten)

en: Infinite recursion: consult your log for more information
nl: Oneindige recursie: raadpleeg het logboek voor meer informatie

en: Could not open the backup file for writing
nl: Het backupbestand kon niet geopend worden om het te beschrijven

en: An error occurred whilst closing the final database file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het sluiten van het laatste databasebestand

en: Failed to open database file for reading:
nl: Het databasebestand kon niet geopend worden om uit te lezen:

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup.
nl: Tabel %s heeft erg veel rijen (%s) - hopelijk verschaft de hostingprovider voldoende bronnen om zoveel data uit die tabel in de back-up te plaatsen.

en: No database tables found
nl: Geen databasetabellen gevonden

en: please wait for the rescheduled attempt
nl: wacht tot de geplande poging

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
nl: Verbinding mislukt: controleer de toegangsgegevens, of de databaseserver online is en of de netwerkverbinding niet wordt geblokkeerd door een firewall.

en: database connection attempt failed.
nl: databaseverbinding mislukt.

en: Latest status:
nl: Laatste status:

en: Backup contains:
nl: Backup bevat:

en: WordPress backup is complete
nl: De WordPress-backup is gereed

en: Backup of:
nl: Backup van:

en: read more at %s
nl: lees meer op %s

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
nl: E-mailrapporten gecreëerd door UpdraftPlus (gratis versie) brengen u het laatste UpdraftPlus.com nieuws

en: Backed up: %s
nl: Gebackupt: %s

en: The log file has been attached to this email.
nl: Het logbestand zit in de bijlage van deze email.

en: Warnings encountered:
nl: Er zijn waarschuwingen:

en: Errors encountered:
nl: Opgetreden fouten:

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
nl: Onbekende/onverwachte fout - gelieve een supportverzoek in te dienen

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
nl: Alleen database (bestanden maakten geen deel uit van de planning)

en: Database (files backup has not completed)
nl: Database (backup van bestanden is nog niet klaar)

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
nl: Alleen bestanden (de database maakte geen deel uit van deze planning)

en: Files (database backup has not completed)
nl: Bestanden (database-backup is nog niet klaar)

en: Files and database
nl: Bestanden en database

en: Incremental
nl: Incrementeel

en: Full backup
nl: Volledige backup

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
nl: Zip-bestand %s kon niet worden aangemaakt. Raadpleeg het logbestand voor meer informatie.

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
nl: %s - Dit kan niet gebackupt worden; de corresponderende directory (%s) bestaat niet

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Could not read one of the files for restoration
nl: Een van de terug te zetten bestanden kon niet gelezen worden

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
nl: De backup-gegevens bevatten geen informatie over de precieze grootte van dit bestand.

en: file is size:
nl: bestand heeft grootte:

en: Archive is expected to be size:
nl: De verwachte grootte van het archief is:

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
nl: Bestand is lokaal niet aanwezig - moet opgehaald worden van de externe opslag

en: Looking for %s archive: file name: %s
nl: Archief %s aan het opzoeken: bestandsnaam: %s

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
nl: Het importeren van de WordPress core wordt overgeslagen bij het importeren van een enkele site installatie in een multisite installatie. Mocht u iets essentieels in de WordPress map hebben staan, dan kunt u dat handmatig toevoegen vanuit het zip bestand.

en: Final checks
nl: Eindcontroles

en: If making a request for support, please include this information:
nl: Vermeld de volgende informatie als u een ondersteuning verzoek indient:

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
nl: Annuleren: Er kon geen informatie gevonden worden over welke gegevens teruggezet moeten worden.

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
nl: Klik op deze link om het logbestand voor deze terugplaatsing te downloaden (nodig voor eventuele supportaanvragen).

en: Why am I seeing this?
nl: Waarom krijg ik dit te zien?

en: Backup does not exist in the backup history
nl: Backup bestaat niet in de backup-geschiedenis

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
nl: Deze back-up komt niet voor in de back-up geschiedenis - terugzet proces afgebroken. Tijdstempel:

en: View Log
nl: Log bekijken

en: Delete this backup set
nl: Deze backupset verwijderen

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
nl: Nadat u op deze knop geklikt hebt, krijgt u de optie te kiezen welke componenten u wil terugzetten

en: (backup set imported from remote location)
nl: (backupset geïmporteerd van een externe locatie)

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
nl: Als u meer backups ziet dan verwacht, dan is dat waarschijnlijk omdat het verwijderen van oude backups niet gebeurt tot een nieuwe backup klaar is.

en: (Not finished)
nl: (Nog niet klaar)

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
nl: In deze multi-archief-set lijken een of meerdere archieven te ontbreken.

en: Files backup (created by %s)
nl: Bestanden-backup (gemaakt door %s)

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
nl: Backup van WordPress-bestanden en -database (gemaakt door %s)

en: Backup created by: %s.
nl: Backup gemaakt door: %s.

en: External database
nl: Externe database

en: Database (created by %s)
nl: Database (gemaakt door %s)

en: unknown source
nl: onbekende bron

en: Backup sent to remote site - not available for download.
nl: Backup naar externe site verzonden - niet beschikbaar om te downloaden.

en: Backup data (click to download)
nl: Backup-data (klik om te downloaden)

en: Backup date
nl: Backupdatum

en: You have not yet made any backups.
nl: U heeft nog geen backup gemaakt.

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
nl: Goed nieuws: communicatie met %s kan worden versleuteld. Kijk in de 'Expert-instellingen' voor meer hulp, als u problemen tegenkomt die te maken hebben met versleuteling, .

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: De PHP/Curl-installatie van de webserver staat https-toegang niet toe. Daarom is er geen toegang mogelijk tot %s. Neem contact op met de supportafdeling van de hostingprovider. %s <strong>vereist</strong> Curl+HTTPS. Dien geen supportverzoek in bij UpdraftPlus; er is geen alternatief beschikbaar.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. Communications with %s will be unencrypted. Ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
nl: De PHP/Curl-installatie van de webserver ondersteunt https-toegang niet. Communicatie met %s zal niet versleuteld worden. Vraag de webhost Curl/SSL te installeren om versleutelde toegang te kunnen gebruiken (m.b.v. een add-on).

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Er ontbreekt een (voor %s) <strong>vereiste</strong> module (%s) in de PHP-installatie van de webserver. Neem contact op met de supportafdeling van de hostingprovider en vraag deze module te activeren.

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
nl: Als u meerdere bestanden/directories invoert, scheid ze dan met een komma. Gebruik a* aan het begin of einde als wildcard voor het toplevel.

en: Any other directories found inside wp-content
nl: Andere mappen, gevonden binnen wp-content

en: Your wp-content directory server path: %s
nl: Het server-pad van de wp-content-directory is: %s

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: See this FAQ also.
nl: Bekijk dit ook in de FAQ.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
nl: Als u deze optie kiest, verlaagt u de beveiliging door te voorkomen dat UpdraftPlus SSL gebruikt voor authenticatie en gecodeerd transport, waar mogelijk. Merk op dat sommige aanbieders van cloud-opslag dit niet toestaan (b.v. Dropbox), dus bij die aanbieders zal deze instelling geen effect hebben.

en: Disable SSL entirely where possible
nl: Schakel SSL waar mogelijk volledig uit

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
nl: Niet alle cloud back-up methodes vereisen SSL authenticatie.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
nl: Door deze optie te kiezen wordt de beveiliging verminderd, omdat UpdraftPlus niet langer de identiteit van versleutelde site verbindingen (zoals Dropbox en Google Drive) controleert. Dat betekent dat UpdraftPlus SSL alleen zal gebruiken voor het versleutelen van het verkeer, niet voor authenticatie.

en: Do not verify SSL certificates
nl: Controleer de SSL-certificaten niet

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
nl: Standaard maakt UpdraftPlus gebruik van zijn eigen SSL-certificaat collectie om de identiteit van externe sites vast te stellen (dus om zeker te weten dat er gecommuniceerd wordt met Dropbox, Amazon-S3, enz. en niet met een aanvaller). We houden deze uiteraard up-to-date. Mocht u desondanks een SSL fout krijgen, kies dan voor deze optie (die ervoor zorgt dat UpdraftPlus de collectie van de webserver zal gebruiken).

en: Use the server's SSL certificates
nl: Gebruik het SSL-certificaat van de server

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
nl: Plaats hem <b>niet</b> in de uploads- of plugins-map, dat zou tot recursie leiden (een backup van een backup van een backup van...).

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
nl: Hier zal UpdraftPlus de zip-bestanden wegschrijven die het oorspronkelijk aanmaakt. Deze map moet beschrijfbaar gemaakt zijn door de webserver. Hij staat onder de content-map (die standaard wp-content heet).

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
nl: Als dat niet lukt, controleer dan de rechten op de server of kies een andere directory waarin u wel schrijfrechten hebt voor het webserver proces.

en: or, to reset this option
nl: of om deze optie te resetten

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
nl: Volg deze link om te proberen de map aan te maken en stel de rechten in

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
nl: De opgegeven backup map bestaat, maar u heeft er <b>geen schrijfrechten</b>.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
nl: De opgegeven back-up folder <b>bestaat niet</b>.

en: Backup directory specified is writable, which is good.
nl: U heeft schrijfrechten in de aangegeven backup-directory, dat is goed.

en: Backup directory
nl: Backup-directory

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
nl: Vink dit aan om overbodige backup bestanden van de server te verwijderen als het backup proces afgerond is (als u dit niet inschakelt, blijven bestanden die naar een externe locatie zijn verzonden ook lokaal opgeslagen, en er gelden geen retentie limieten voor lokale bestanden).

en: Delete local backup
nl: Lokale backup verwijderen

en: UpdraftPlus will split up backup archives when they exceed this file size. The default value is %s megabytes. Be careful to leave some margin if your web-server has a hard size limit (e.g. the 2 GB / 2048 MB limit on some 32-bit servers/file systems).
nl: UpdraftPlus zal de backup archieven splitsen als deze bestandsgrootte wordt overschreden. De standaardinstelling is %s MB. Zorg ervoor dat u enige marge aanhoudt als de webserver een harde limiet heeft (bijvoorbeeld de 2 GB / 2048 MB-limiet op sommige 32-bit-servers/bestandssystemen).

en: Split archives every:
nl: Splits archieven om de:

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
nl: Dit zorgt ervoor dat ook foutopsporings uitvoer van andere plugins zichtbaar wordt op dit scherm - wees dus niet verrast als u die ook te zien krijgt.

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
nl: Vink dit aan om meer informatie en e-mails over het backupproces te ontvangen - handig als er iets fout gaat.

en: Debug mode
nl: Foutopsporings-modus

en: open this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
nl: Open hier om meer opties te tonen; negeer dit, tenzij u een probleem ondervindt of nieuwsgierig bent.

en: Show expert settings
nl: Toon de expert-instellingen

en: Expert settings
nl: Expert-instellingen

en: Advanced / Debugging Settings
nl: Geavanceerde/Foutopsporings-instellingen

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
nl: Als u geen externe opslag kiest, blijven de backups op de webserver. Dit is niet aan te bevelen (tenzij u van plan bent de bestanden handmatig naar de computer te kopiëren), omdat ook de backups verloren gaan wanneer de webserver offline gaat.

en: You can send a backup to more than one destination with Premium.
nl: U kan met Premium een back-up naar meer dan één bestemming verzenden.

en: None
nl: Geen

en: Choose your remote storage
nl: Kies de externe opslag

en: Sending Your Backup To Remote Storage
nl: De backup wordt gekopieerd naar de externe opslag

en: your site's admin address
nl: e-mailadres van de sitebeheerder

en: Check this box to have a basic report sent to
nl: Vink dit vakje aan om een eenvoudig rapport te laten sturen

en: Email
nl: E-mailadres

en: Reporting
nl: Rapportage

en: Backup more databases
nl: Meer databases backuppen

en: First, enter the decryption key
nl: Voer eerst de decodeersleutel in

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
nl: Plaats hier de versleutelde databasebestanden (db.gz.crypt-bestanden) die u wil uploaden ter ontsleuteling

en: Manually decrypt a database backup file
nl: Decodeer een database-backupbestand handmatig

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
nl: U kunt hier handmatig databases decoderen en versleutelen.

en: It can also backup external databases.
nl: Hij kan ook externe databases backuppen.

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
nl: Wil u niet bespioneerd worden? UpdaftPlus Premium kan de database backup versleutelen.

en: Database encryption phrase
nl: Frase voor database-versleuteling

en: Database Options
nl: Database-opties

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
nl: Bovenstaande mappen omvatten alles, behalve de WordPress core zelf. Die kunt u downloaden van nl.wordpress.org.

en: Include in files backup
nl: Insluiten in bestanden-backup

en: use UpdraftPlus Premium
nl: gebruik UpdraftPlus Premium

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
nl: bv als de server overdag bezet is en u wil de backup 's nachts uitvoeren

en: To fix the time at which a backup should take place,
nl: Om het tijdstip te verbeteren waarop een backup plaats moet vinden,

en: Database backup interval
nl: Interval database backup

en: and retain this many scheduled backups
nl: en behoud zoveel geplande backups

en: Files backup interval
nl: Interval backup bestanden

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Fortnightly
nl: Om de 14 dagen

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Every %s hours
nl: Om de %s uur

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
nl: Handmatig

en: No backup has been completed
nl: De backup is nog niet afgerond

en: incremental backup; base backup: %s
nl: incrementele backup; basisbackup: %s

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
nl: Neem contact op met de hostingprovider om erachter te komen hoe de rechten zo aangepast kunnen worden dat een WordPress-plugin schrijfrechten heeft in de directory.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
nl: De map bestaat, maar de webserver heeft niet de juiste rechten om naar deze map te schrijven.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
nl: De map is aangemaakt, maar de bestandsrechten moesten aangepast worden naar 777 (door iedereen beschrijfbaar) om bestanden naar de map te kunnen schrijven. Neem contact op met de hostingprovider om te controleren of dit geen problemen oplevert

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
nl: Het verzoek aan het bestandssysteem de directory aan te maken, is mislukt.

en: OK
nl: Ok

en: Failed
nl: Mislukt

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
nl: Het verwijderen van de oude mappen mislukte om de een of andere reden. U kunt dit ook handmatig doen.

en: Old directories successfully removed.
nl: Oude mappen met succes verwijderd.

en: Remove old directories
nl: Oude mappen verwijderen

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
nl: Let op: de voortgangsbalk hieronder is gebaseerd op stadia, NIET op tijd. Stop de backup niet omdat het lijkt alsof de overblijvende hoeveelheid een tijdje constant blijft - dat is normaal.

en: show log
nl: toon het logboek

en: Job ID: %s
nl: Taak-ID: %s

en: last activity: %ss ago
nl: laatste activiteit: %ss geleden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Encrypted database
nl: Versleutelde database

en: Encrypting database
nl: Database versleutelen

en: table: %s
nl: tabel: %s

en: Creating database backup
nl: Database-backup aan het creëren

en: Created database backup
nl: Database-backup gemaakt

en: Backup finished
nl: Backup klaar

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
nl: Wachten tot het geplande tijdstip om een nieuwe poging als gevolg van fouten te doen

en: Pruning old backup sets
nl: Oude backupsets verwijderen

en: (%s%%, file %s of %s)
nl: (%s%%, bestand %s van %s)

en: Uploading files to remote storage
nl: Bestanden uploaden naar de externe opslag

en: Created file backup zips
nl: Bestandenbackup-zips gecreëerd

en: Creating file backup zips
nl: Bestandenbackup-zips creëren

en: Backup begun
nl: Backup is begonnen

en: The backup apparently succeeded and is now complete
nl: De backup is zo te zien geslaagd, en is nu afgerond

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
nl: De WordPress-installatie bevat oude mappen van voor de terugzet-/migratieactie (technische informatie: deze hebben het achtervoegsel -old). U kunt het beste op deze knop drukken om die bestanden te verwijderen, zodra u gecontroleerd heeft dat de terugzet actie gelukt is.

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle UpdraftPlus instellingen verwijderen - weet u zeker dat u dit wilt?

en: Wipe settings
nl: Instellingen wissen

en: count
nl: tellen

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
nl: N.B. Deze telling is gebaseerd op wat wel of wat niet uitgesloten was de laatste keer dat u de opties hebt opgeslagen.

en: Total (uncompressed) on-disk data:
nl: Totale gegevensgrootte op de schijf (ongecomprimeerd):

en: For the ability to lock access to UpdraftPlus settings with a password, upgrade to UpdraftPlus Premium.
nl: Om de UpdraftPlus instellingen te kunnen beveiligen met een wachtwoord, moet u upgraden naar UpdraftPlus Premium.

en: Show raw backup and file list
nl: Toon onbewerkte backup- en bestandenlijst

en: Call
nl: Bellen

en: Fetch
nl: Ophalen

en: %s (%s used)
nl: %s (%s gebruikt)

en: Free disk space in account:
nl: Gratis opslagruimte in account:

en: zip executable found:
nl: uitvoerbaar zip-bestand gevonden:

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: show PHP information (phpinfo)
nl: toon PHP informatie (phpinfo)

en: %s version:
nl: %s-versie:

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Current memory usage
nl: Huidig geheugengebruik

en: Peak memory usage
nl: Piekgebruik van geheugen

en: Web server:
nl: Webserver:

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
nl: U kunt alles hier gewoon negeren, tenzij er een probleem optreedt.

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
nl: Lees beslist dit informatieve artikel met handige die u moet weten voordat u gaat terugzetten.

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
nl: U kunt zoek en vervang (voor migratie van een site naar een nieuwe locatie of url) gebruiken voor de database met behulp van de Migratie add-on klik op deze link voor meer informatie

en: %s restoration options:
nl: %s terugzet-optie's:

en: You will need to restore it manually.
nl: U zult het handmatig terug moeten zetten.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
nl: Het volgende kan niet automatisch worden teruggezet: "%s".

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
nl: De zogenoemde PHP-optie 'safe_mode' is actief op de webserver.

en: Choose the components to restore
nl: Kies de terug te zetten componenten

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
nl: Het terugzetten zorgt ervoor dat de thema's, plugins, uploads, databases en/of andere contentmappen vervangen worden (afhankelijk van de mappen/bestanden die aanwezig zijn in de backup-set en van de selectie).

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
nl: Ophalen (indien nodig) en backup-bestanden voorbereiden...

en: Restore backup
nl: Backup terugzetten

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
nl: Houd rekening met de tijd die nodig is om de communicatie met de externe opslag te voltooien.

en: Also delete from remote storage
nl: Ook verwijderen van externe opslag

en: Delete backup set
nl: Backupset verwijderen

en: Select Files
nl: Selecteer bestanden

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Drop backup files here
nl: Plaats backupbestanden hier

en: This feature requires %s version %s or later
nl: Deze functie vereist %s versie %s of recenter

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
nl: U kunt ze ook handmatig in de UpdraftPlus map plaatsen (meestal 'wp-content/updraft'), bijvoorbeeld m.b.v FTP, en vervolgens hierboven op 'Opnieuw scannen' klikken.

en: Upload files into UpdraftPlus.
nl: Bestanden uploaden naar UpdraftPlus.

en: UpdraftPlus - Upload backup files
nl: UpdraftPlus - backup-bestanden uploaden

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
nl: Als u dit gebruikt, schakel dan de Turbo/Road modus uit.

en: Opera web browser
nl: Browser Opera

en: Rescan remote storage
nl: Scan de externe opslag opnieuw

en: Rescan local folder for new backup sets
nl: Opnieuw in de lokale map zoeken naar nieuwe backup-sets

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
nl: De locatie van deze directory wordt ingesteld in de expert-instellingen op het tabblad 'Instellingen'.

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
nl: Klik hier om in de UpdraftPlus-map (op de webhosting-ruimte) te zoeken naar nieuwe backupsets die geüploadet zijn.

en: Upload backup files
nl: Backup-bestanden uploaden

en: More tasks:
nl: Meer taken:

en: refresh
nl: verversen

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
nl: Webserver-opslagruimte in gebruik door UpdraftPlus

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
nl: Dit is een telling van de inhoud van uw Updraft map

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
nl: De WordPress installatie heeft een probleem met het toevoegen van extra blanco ruimte. De backups die u hiervandaan download kunnen daardoor beschadigd zijn.

en: Latest UpdraftPlus.com news:
nl: Laatste nieuws van UpdraftPlus.com:

en: Download most recently modified log file
nl: Het meest recente logbestand downloaden

en: (Nothing yet logged)
nl: (Nog niets in het logboek)

en: Last log message
nl: Laatste logboek-bericht

en: Send this backup to remote storage
nl: Stuur deze backup naar de externe opslag

en: Include your database in the backup
nl: Voeg uw database toe aan de backup

en: Backup non-WordPress files and databases
nl: De niet-WordPress-bestanden en -databases backuppen

en: Ask a pre-sales question
nl: Stel een vraag alvorens te kopen

en: Pre-sales FAQs
nl: FAQ's alvorens te kopen

en: Full feature list
nl: Volledige functielijst

en: Do you need WordPress Multisite support?
nl: Heeft u ondersteuning voor WordPress multisite nodig?

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
nl: Wil u de site migreren of dupliceren/klonen?

en: Time now
nl: Huidige tijd

en: Files
nl: Bestanden

en: Next scheduled backups
nl: Volgende geplande backups

en: At the same time as the files backup
nl: Op hetzelfde moment als de backup van de bestanden

en: Nothing currently scheduled
nl: Momenteel niets gepland

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
nl: Deze knop is niet actief omdat u in de backup locatie geen schrijfrechten hebt (zie instellingen).

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
nl: De knop 'Backup nu' is uitgeschakeld omdat u geen schrijfrechten hebt in de backup map (ga naar het tabblad 'Instellingen' voor de juiste instellingen).

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
nl: Dit beheerder scherm maakt intensief gebruik van JavaScript. U moet het of activeren in de browser of een browser gebruiken die JavaScript ondersteunt.

en: JavaScript warning
nl: JavaScript-waarschuwing

en: Current limit is:
nl: De huidige limiet is:

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
nl: De PHP geheugenlimiet (bepaald door de hostingprovider) is zeer laag. UpdraftPlus probeerde het te verhogen maar dat mislukte. Deze plugin kan problemen ondervinden met een geheugenlimiet van minder dan 64 MB - zeker als u zeer grote bestanden geüpload hebt (anderzijds, veel sites werken perfect met een 32MB-limiet - mogelijk is dat hier anders).

en: Your backup has been restored.
nl: De backup is teruggezet.

en: For even more features and personal support, check out
nl: Kijk hier voor nog meer functies en persoonlijke ondersteuning

en: The UpdraftPlus directory in wp-content/plugins has white-space in it; WordPress does not like this. You should rename the directory to wp-content/plugins/updraftplus to fix this problem.
nl: De map UpdraftPlus in wp-content/plugins bevat een spatie; WordPress vind dit niet prettig. U moet de map hernoemen naar wp-content/plugins/updraftplus om dit probleem op te lossen.

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Als u deze tekst nog steeds kunt lezen nadat de pagina is geladen, dan is er op de site een probleem met JavaScript of jQuery.

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Your settings have been wiped.
nl: De instellingen zijn gewist.

en: Backup directory successfully created.
nl: De backup-directory is met succes aangemaakt.

en: Backup directory could not be created
nl: De backup-directory kon niet aangemaakt worden

en: Return to UpdraftPlus configuration
nl: Terugkeren naar de UpdraftPlus configuratie

en: Actions
nl: Acties

en: Version
nl: Versie

en: More plugins
nl: Meer plugins

en: Lead developer's homepage
nl: Homepage van de hoofdontwikkelaar

en: Newsletter sign-up
nl: Abonneren op de nieuwsbrief

en: News
nl: Nieuws

en: Premium
nl: Premium-versie

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een versleuteld bestand dat is aangemaakt door UpdraftPlus

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
nl: Dit lijkt een bestand te zijn dat gegenereerd is door UpdraftPlus, maar de installatie kent dit type object: %s niet. Mogelijk moet u nog een add-on installeren?

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
nl: Formaat bestandsnaam niet correct - dit ziet er niet uit als een bestand dat aangemaakt is door UpdraftPlus

en: This backup was created by %s, and can be imported.
nl: Deze backup is gemaakt door %s en kan geïmporteerd worden.

en: This file could not be uploaded
nl: Dit bestand kan niet geüploadet worden

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: You will find more information about this in the Settings section.
nl: Meer informatie hierover is te vinden in de sectie Instellingen.

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
nl: U heeft geen schrijfrechten in de backup map (%s), of hij bestaat niet.

en: No local copy present.
nl: Er is geen lokale kopie aanwezig.

en: Download in progress
nl: Download bezig

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: The log file could not be read.
nl: Het logboekbestand kon niet uitgelezen worden.

en: Error: unexpected file read fail
nl: Fout: lezen van het bestand onverwacht mislukt

en: Messages:
nl: Berichten:

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
nl: Die taak is niet te vinden - wellicht is hij al afgerond?

en: Job deleted
nl: Taak verwijderd

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
nl: Als het goed is ziet u binnen enkele seconden iets gebeuren in het veld 'Laatste logboekbericht' hieronder.

en: Start backup
nl: Backup starten

en: Constants
nl: Constantes

en: Options (raw)
nl: Opties (raw)

en: Known backups (raw)
nl: Bekende backups (onbewerkt)

en: Backup set not found
nl: Backup-set niet gevonden

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
nl: De backup archief bestanden zijn verwerkt, maar met een paar fouten. U moet nu afbreken en de problemen corrigeren voordat u het opnieuw probeert.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then press Restore to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
nl: De backup archief bestanden zijn verwerkt, maar met waarschuwingen. Als alles in orde is, klik dan nu op Herstellen om verder te gaan. Als dat niet zo is, annuleer dan en corrigeer het problemen eerst.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore to proceed.
nl: De backup archief bestanden zijn met succes verwerkt. Klik op 'Zet terug' om verder te gaan.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
nl: De multi-archief-backupset lijkt de volgende archieven te missen: %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
nl: Bestand (%s) gevonden, maar met een andere bestandsgrootte (%s) dan verwacht (%s) - het bestand is mogelijk beschadigd.

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
nl: Bestand gevonden, maar het heeft een grootte van 0 (u moet het opnieuw uploaden): %s

en: File not found (you need to upload it): %s
nl: Bestand niet gevonden (u moet het uploaden): %s

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
nl: Backup gemaakt door een onbekende bron (%s) - kan niet teruggezet worden.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
nl: Alleen de WordPress database kan worden teruggezet; u zult de externe database handmatig moeten terugzetten.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
nl: U moet er zeker van zijn dat deze backup set inderdaad bedoeld is voor gebruik op deze site (en niet voor een onbekende site), voordat u gaat terugzetten.

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
nl: Van deze backupset is niet bij UpdraftPlus bekend dat hij gemaakt is door de huidige WordPress-installatie, maar hij is of gevonden in een externe opslaglocatie of verzonden vanaf een externe site.

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
nl: De PHP instellingen op deze webserver staan PHP toe slechts %s seconden te werken en staan niet toe dat deze limiet verhoogd wordt. Als u veel te importeren gegevens hebt, en als de terugzet-actie de tijd overschrijdt, moet u de hostingprovider vragen of het mogelijk is deze limiet te verhogen (of probeer de terugzet-actie op te delen).

en: No such backup set exists
nl: Een dergelijk backupbestand bestaat niet

en: Nothing yet logged
nl: Nog niets gelogd

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
nl: Het backuparchief voor dit bestand is niet gevonden. De externe opslagmethode (%s) die gebruikt wordt, staat het niet toe de bestanden op te halen. Om toch te kunnen terugzetten met behulp van UpdraftPlus, haal uw handmatig de bestanden op en plaats deze in de werkmap van UpdraftPlus

en: Go to the remote storage settings in order to connect.
nl: Ga naar de instellingen van de externe opslag om verbinding te maken.

en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
nl: %s is gekozen voor externe opslag, maar u bent momenteel niet verbonden.

en: UpdraftPlus notice:
nl: UpdraftPlus-opmerking:

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
nl: Lees deze pagina voor een overzicht met mogelijke oorzaken en oplossingen.

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
nl: WordPress bevat een aantal (%d) geplande taken die al uitgevoerd hadden moeten zijn. Tenzij dit een ontwikkelaarssite is, betekent dit waarschijnlijk dat de planner in de WordPress-installatie niet werkt.

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
nl: De foutopsporings modus van UpdraftPlus is actief. U ziet mogelijk ook fout opsporingsinformatie van andere plugins die u geïnstalleerd heeft. Controleer goed of de opmerking waaraan u refereert, echt afkomstig is van UpdraftPlus, voordat u een ondersteuning aanvraag indient.

en: Notice
nl: Opmerking

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
nl: Raadpleeg deze FAQ als u problemen met backuppen ondervindt.

en: Your website is hosted using the %s web server.
nl: De site is gehost op de webserver %s.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
nl: UpdraftPlus ondersteunt niet officieel versies van WordPress ouder dan %s. Het zou kunnen werken, maar als dat niet het geval is, wees u er dan van bewust dat er geen ondersteuning beschikbaar is totdat de WordPress versie bijgewerkt is.

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
nl: U heeft minder dan %s vrije ruimte om te gebruiken voor het creëren van backups op de schijf waarop UpdraftPlus ingesteld is. UpdraftPlus zou ruimte tekort kunnen komen. Neem contact op met de beheerder van de server (bv de hostingprovider) om dit probleem op te lossen.

en: Go here for more information.
nl: Ga hierheen voor meer informatie.

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
nl: De planner is uitgeschakeld in de WordPress-installatie als gevolg van de instelling 'DISABLE_WP_CRON'. Er kunnen geen backups gemaakt worden (zelfs niet met 'Backup nu'), tenzij u op een geavanceerde manier de planner handmatig benadert, of totdat deze instelling weer aangezet is.

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
nl: De toegestane werkingstijd voor WordPress plugins is zeer kort (%s seconden) - u kunt deze het beste verhogen om te vermijden dat back-ups mislukken door tijdgebrek (neem contact op met de hostingprovider voor hulp - het betreft de PHP instelling 'max_execution_time'; de aanbevolen waarde is %s seconden of meer)

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
nl: Ga naar het tabblad 'Instellingen' om de standaardinstellingen van wat gebackupt moet worden aan te passen, om geplande backups in te stellen, om de backups op te slaan op externe opslag (aanbevolen) en meer.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
nl: Om een backup te maken klikt u op de knop 'Backup nu'.

en: Welcome to UpdraftPlus!
nl: Welkom bij UpdraftPlus!

en: Update Theme
nl: Thema bijwerken

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Send
nl: Verzenden

en: Testing connection...
nl: Verbinding testen...

en: Deleting...
nl: Verwijderen...

en: key name
nl: sleutelnaam

en: Failure: No %s was given.
nl: Mislukt: er is geen %s opgegeven.

en: Key
nl: Sleutel

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
nl: Geef deze sleutel een naam (vermeld bv de site waarvoor hij dient):

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
nl: U moet controleren of de externe site online is, geen firewall of beveiligingsmodules heeft die de toegang blokkeren, dat UpdraftPlus versie %s of nieuwer draait en de sleutels correct ingevoerd zijn.

en: Send to site:
nl: Verzend naar site:

en: Creating...
nl: Aanmaken...

en: Add site
nl: Site toevoegen

en: Adding...
nl: Aan het toevoegen...

en: Update quota count
nl: Quotum-berekening updaten

en: Counting...
nl: Berekenen...

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken...

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Connect
nl: Verbinden

en: You have made changes to your settings, and not saved.
nl: U heeft wijzigingen aangebracht aan de instellingen en niet opgeslagen.

en: Automatic backup before update
nl: Automatische backup vóór het updaten

en: Download log file
nl: Download-logboek

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Close
nl: Sluiten

en: Proceed with update
nl: Ga door met updaten

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
nl: U heeft geen componenten geselecteerd om terug te zetten. Selecteer er minstens één, en probeer het dan opnieuw.

en: Create
nl: Creëren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: The file was uploaded.
nl: Het bestand is geüploadet.

en: Unknown server response status:
nl: Status van onbekende serverreactie:

en: Unknown server response:
nl: Onbekende reactie van de server:

en: This decryption key will be attempted:
nl: Deze decodeersleutel wordt geprobeerd:

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
nl: Klik op deze link om het database-bestand te decoderen en te downloaden naar de computer.

en: Upload error
nl: Uploadfout

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
nl: Dit bestand lijkt geen versleuteld databasebestand van UpdraftPlus te zijn (zo'n bestand, een gz.crypt-bestand, heeft bijvoorbeeld als naam: 'backup(tijd)_(sitenaam)_(code)_db.crypt.gz)'.

en: Upload error:
nl: Uploadfout:

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
nl: (controleer of het zip-bestand, dat u probeerde te uploaden, gecreëerd is met UpdraftPlus)

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
nl: Als dit een backup is, gemaakt door een andere backup-plugin, dan kan UpdraftPlus Premium u misschien helpen.

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
nl: Echter, UpdraftPlus archieven zijn standaard zip/SQL bestanden - als u er zeker van bent dat het bestand de juiste opmaak heeft, kunt u het hernoemen om het aan dat het gewenste patroon aan te passen.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
nl: Dit bestand lijkt geen UpdraftPlus-backuparchief te zijn (zulke bestanden zijn zip- of gz-bestanden, die een naam hebben als: backup_(tijd)_(sitenaam)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: Raw backup history
nl: Onbewerkte backupgeschiedenis

en: Delete Old Directories
nl: De oude mappen verwijderen

en: PHP information
nl: PHP-informatie

en: Requesting start of backup...
nl: Verzoek om backup te starten...

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Downloadfout: de server stuurde een reactie die onduidelijk is.

en: Download to your computer
nl: Naar de computer downloaden

en: Delete from your web server
nl: Van de webserver verwijderen

en: File ready.
nl: Bestand gereed.

en: Error
nl: Fout

en: Error:
nl: Fout:

en: Error data:
nl: Foutgegevens:

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Fout: de webserver stuurde een reactie die we niet begrepen.

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: Error: the server sent an empty response.
nl: Fout: de server heeft een lege reactie gestuurd.

en: Processing files - please wait...
nl: Bestanden verwerken - even geduld...

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
nl: Sommige bestanden worden nog gedownloadet of verwerkt - even geduld.

en: Begun looking for this entity
nl: Begonnen met zoeken naar dit gegeven

en: calculating...
nl: berekenen...

en: Trying...
nl: Proberen...

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
nl: Het RackSpace-console-wachtwoord van de nieuwe gebruiker is (dit wordt niet opnieuw getoond):

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
nl: De webserver gaf een foutcode terug (probeer opnieuw of ga de logbestanden van de webserver na)

en: Unexpected response:
nl: Onverwachte reactie:

en: The restore operation has begun. Do not close your browser until it reports itself as having finished.
nl: De herstel actie is begonnen. Sluit uw browser niet totdat de melding verschijnt dat de herstel actie is afgerond.

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
nl: Als u zowel de database als bestanden uitsluit, heeft u alles uitgesloten!

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
nl: Om e-mail naar meer dan één adres te sturen scheid u de adressen met een komma.

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
nl: Opnieuw zoeken naar backup-sets op lokale en externe opslag...

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
nl: Opnieuw scannen (zoeken naar backups die u handmatig naar de interne backup opslag geüpload heeft)...

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Wees u ervan bewust dat e-mail servers meestal een limiet hebben; meestal rond de %s MB; backups groter dan die limiet komen waarschijnlijk niet aan.

en: Send a report only when there are warnings/errors
nl: Stuur alleen een rapport als er waarschuwingen/fouten zijn

en: Premium WooCommerce plugins
nl: Premium WooCommerce-plugins

en: Free two-factor security plugin
nl: Gratis tweetraps veiligheidsplugin

en: More quality plugins
nl: Meer kwaliteitsplugins

en: Go to the shop.
nl: Ga naar de shop.

en: Compare with the free version
nl: Vergelijken met de gratis versie

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world's most popular backup plugin.
nl: Kijk eens naar de premiumversie van UpdraftPlus - de populairste backupplugin van de wereld - voor persoonlijke support, de mogelijkheid sites te kopiëren, meer opslagbestemmingen, versleutelde backups voor de veiligheid, meervoudige backupbestemmingen, betere rapportage, geen advertenties en heel veel meer. UpdraftPlus - 's werelds meest populaire backup plugin.

en: UpdraftPlus Premium
nl: UpdraftPlus-Premium

en: UpdraftPlus news, high-quality training materials for WordPress developers and site-owners, and general WordPress news. You can de-subscribe at any time.
nl: UpdraftPlus nieuws, trainingsmateriaal van hoge kwaliteit voor WordPress ontwikkelaars en site eigenaars, en algemeen WordPress nieuws. U kunt u op elk moment uitschrijven.

en: Free Newsletter
nl: Gratis nieuwsbrief

en: Dismiss (for %s months)
nl: Afwijzen (gedurende %s maanden)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Backup Now
nl: Nu een backup maken
